Nail Art, podobnie jak tatuaże, powoli zyskiwał na popularności w ciągu ostatnich lat. Ludzie zaczęli używać większej ilości zdobienia paznokci zarówno podczas formalnych, jak i nieformalnych wydarzeń, a ta forma sztuki stała się niezbędnym dodatkiem dla wielu ludzi na całym świecie. W przeciwieństwie do tatuaży, jednak zdobienia paznokci pozostały subtelniejszą formą sztuki, ponieważ nie obejmują stałych wzorów. Ważne jest, aby wiedzieć, jak malować paznokcie krok po kroku. Projekty można łatwo usunąć, jeśli chcesz je zmienić lub całkowicie usunąć. Wykonywanie zdobień paznokci jest łatwe i wymaga od ciebie odrobiny kreatywności w odniesieniu do wzorów, które chcesz wykonać na swoich paznokciach. Kreatywność idzie w parze z tą sztuką, a wszystko, czego potrzebujesz, to trochę grubego lakieru do paznokci w różnych kolorach i może trochę brokatu, jeśli chcesz dalej eksperymentować. Istnieje bardzo prosty proces, dzięki któremu można tworzyć zdobienia paznokci, a poniżej znajduje się szczegółowy sposób idealnego pomalowania paznokci?

sklepy ze zdobieniami paznokci w indiach

Zbierz wszystkie swoje narzędzia razem:

Pierwszym krokiem do uzyskania świetnej zdobienia paznokci jest posortowanie wszystkich potrzebnych narzędzi w jednym miejscu. Obejmuje to wybrane kolory lakieru do paznokci, zmywacz, pędzle, suszarkę i wszystko, czego potrzebujesz. Trzymaj dobry zwitek bawełny również z boku, aby łatwo wytrzeć rozlane płyny. Twoje narzędzia są bardzo ważne, jeśli chodzi o odpowiednie projekty zdobienia paznokci, ponieważ im więcej masz różnorodności kolorów, tym więcej będziesz mieć możliwość eksperymentowania z różnymi stylami.

Kreatywność:

Drugą ważną rzeczą, którą musisz mieć, jest kreatywność. Musisz chcieć eksperymentować z różnymi wzorami, aby znaleźć ten, który będzie idealnie pasował do okazji, na którą chcesz wykorzystać zdobienie paznokci. W wolny dzień możesz usiąść na kilka godzin i poeksperymentować z wieloma projektami, aby znaleźć ten, który najbardziej Ci odpowiada i najłatwiej. Praktyka na pewno poprawi Twoje umiejętności i skróci czas potrzebny na wykonanie danego projektu.

Miska wody:

Trzymaj miskę z wodą blisko siebie, ponieważ nigdy nie wiesz, kiedy musisz zmyć wyciek, który może wystąpić podczas pracy nad zdobieniem paznokci. Woda może być również użyta do szybkiego wysuszenia zdobienia paznokci, jeśli wiesz, jak prawidłowo używać wody. Woda z lodem jest najlepsza do szybkiego wysuszenia paznokci poprzez zanurzenie i trzymanie ich w wodzie przez co najmniej dwadzieścia minut. Woda jest bardzo przydatnym narzędziem w tworzeniu pięknych zdobień paznokci

Stabilne ręce:

Pewne dłonie są wymagane, jeśli umiesz polerować paznokcie. Zawsze lepiej jest narysować projekt, którego chcesz użyć na kartce papieru w celach informacyjnych, zanim przejdziesz do paznokci. Zdobienie paznokci jest stosunkowo łatwe i wygląda świetnie, gdy stosuje się odważne i łatwe projekty. Narysowanie wzoru na papierze zapewni ci odniesienie, a jednocześnie da ci pewność, że możesz kontynuować i kontynuować tworzenie tego samego wzoru na swoich paznokciach.

Wskazówki:

Wskazówki dotyczące wykonania zdobienia paznokci są proste, postępuj zgodnie z powyższym procesem, a kiedy faktycznie usiądziesz do pracy, poświęć trochę czasu na oczyszczenie boków podczas nakładania lakieru na palce. Użyj wybranego koloru i nałóż dobre dwie warstwy, aby zachować grubość. Następnie możesz użyć małego pędzla, aby rozpocząć tworzenie wybranego wzoru. Po pomyślnym wykonaniu wzoru przytrzymaj przez co najmniej 15 minut przed dodaniem brokatu, jeśli chcesz. To jest kompletny proces tworzenia zdobienia paznokci.

Pomysł na malowanie paznokci:

Pastele to najnowszy trend w farbach do paznokci. Występują w wielu subtelnych odcieniach i odcieniach. Pastelowe kolory wyglądają bardzo kremowo na palcach i mogą wydobyć ten szykowny wygląd. Są idealnym zdjęciem na jednodniowe imprezy.

Jeśli szukasz czegoś, co wygląda czysto, minimalistycznie, a jednocześnie uroczo, postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, aby stworzyć idealne pastelowe paznokcie:

  1. Wybierz ładny odcień spośród dostępnych pasteli – cielisty, liliowy, błękitny, wata cukrowa itp..,
  2. Wypoleruj paznokcie, aby uzyskać gładkie wykończenie
  3. Nałóż bazę i pozostaw do wyschnięcia
  4. Po wyschnięciu nałóż drugą warstwę.
  5. Jeśli wolisz matowy wygląd, możesz pozostawić drugą warstwę do wyschnięcia.
  6. Szukasz błyszczącego? Nałóż bezbarwny lakier do paznokci i pozostaw do wyschnięcia

Altówka! Jesteś gotowa obnosić się z tymi pięknie pomalowanymi paznokciami.

Farby do paznokci nie tylko dodają urody Twoim paznokciom, ale dodają im siły. Wybór dobrej jakości lakieru do paznokci może pomóc w ochronie łamliwych paznokci przed odpryskiwaniem. Do ochrony zewnętrznej warstwy paznokci zaleca się stosowanie zmywacza bezacetonowego. Przy odrobinie cierpliwości i precyzji możesz stworzyć paznokcie, które mogą szturmem podbić świat.