Nail art zawsze był świetną formą sztuki na całym świecie, a nawet w Indiach ma ogromne znaczenie. W Indiach jest wielu artystów specjalizujących się w zdobieniu paznokci, a ci artyści są znani na całym świecie z tego, że tworzą najlepszą formę zdobienia paznokci w kraju. Ludzie z całego świata oddają się teraz tej wspaniałej formie sztuki i podobnie jak tatuaże, zajęło to trochę czasu, ale w końcu zaczęło rosnąć w wielkim tempie. W Indiach jest wiele świetnych sklepów ze zdobieniami paznokci, z których wszystkie są wyjątkowe i specjalizują się w wielu różnych dziedzinach sztuki. te sklepy bardzo różnią się od siebie i mają wielu znanych artystów, którzy wykonują świetną pracę. Nail art to impreza obowiązkowa dla wszystkich pań, a ta forma jest tego dowodem. Poniżej podano najlepsze sklepy ze zdobieniami paznokci w Indiach, aby ułatwić Ci ich znalezienie?

Najlepsze sklepy ze zdobieniami paznokci w Indiach

Popularne sklepy ze zdobieniami paznokci w Indiach:

Spójrzmy na najlepsze sklepy ze zdobieniami paznokci w Indiach.

Idealne Spa do paznokci:

Kompletne spa przeznaczone tylko dla Twoich paznokci. To wspaniałe spa w Kalkucie ma wielu wspaniałych artystów, a także profesjonalny personel, który z pewnością zapewni Ci najlepszą pomoc w odniesieniu do Twoich paznokci. Sztuka, która jest używana na twoich paznokciach, jest dość wyjątkowa, a projekty są oryginalne. Ciesz się wspaniałym otoczeniem dzięki doskonałej stylizacji paznokci, która pasuje do każdego wydarzenia.

Tokarze głów:

Kolejne świetne studio zdobienia paznokci w Kalkucie, ten salon specjalizuje się również w wielu innych usługach kosmetycznych, takich jak stylizacja włosów, maseczki i inne kosmetyczne środki na wszystkie problemy. Head Turners jest dobrze znany w całym kraju jako część wielkiej sieci salonów, które przywiązują najwyższą wagę do Twoich potrzeb kosmetycznych. Salon ma bardzo wyspecjalizowaną artystkę paznokci, która ma bardzo specyficzny zestaw umiejętności. Artysta jest szybki i bardzo zdecydowany w swojej pracy.

Nail Spa by Gurpreet w Bombaju:

Znajdujące się w colabie spa do paznokci Mumbai firmy Gurpreet to kompletne spa specjalizujące się w zdobieniu paznokci. prawdopodobnie jedno z najlepszych spa do paznokci w całym Bombaju, zdobienia paznokci autorstwa Gurpreet mają bardzo specyficzny zestaw umiejętności, który pozwala zarówno na imprezowe zdobienia paznokci, jak i codzienne zdobienia paznokci, które są zarówno niedrogie, bardzo dobrze wykonane, jak i wyjątkowe. Chociaż sztuka wywodzi się z wieloletniego dziedzictwa, Gurpreet wnosi zupełnie nowy poziom oryginalności do tej wspaniałej formy sztuki.

Trenzetterowie:

Trenzetters to bardzo znane spa i salon paznokci, również zlokalizowane w Bombaju. Chociaż salon oferuje różnorodne specjalistyczne metody kosmetyczne, takie jak strzyżenie, farbowanie włosów, wygładzanie i maseczki i wiele innych, specjalizuje się w zdobieniu paznokci bardziej niż jakikolwiek inny proces. Nail art to bardzo wyjątkowy proces, który sprawia, że ​​jest świetnym dodatkiem zarówno podczas formalnych, jak i towarzyskich wydarzeń, a Trenzetters jest wspaniałym świadectwem tego faktu.

Nail Art

Studio tatuażu Mojjo:

Tak samo jak studio tatuażu jest również wspaniałym świadectwem formy sztuki ciała, tak też sztuka paznokci rzuca światło na tę wspaniałą formę sztuki paznokci, a studio tatuażu Mojjo w Ahmadabadzie szczyci się posiadaniem obu tych wspaniałych form sztuki. Studio tatuażu Mojjo ma specjalistów w dwóch nurtach, jeden obejmujący tatuaże zarówno stałe, jak i tymczasowe, a drugi, który obejmuje wszystkie formy zdobienia paznokci, zarówno formalne, jak i nieformalne. Artyści są legendarni i chwalą się szeroko swoją twórczością.

Zion Spa i Salon Ambawadi:

Spa i salon Zion to po raz kolejny bardzo dobrze znane spa i salon, który ma wiele profesjonalnych rąk, które zajmują się wyłącznie wszystkimi Twoimi potrzebami kosmetycznymi. Zastosowane tutaj produkty są najnowocześniejsze, a miejsce ogólnie jest całkiem nowoczesne. Spa szczyci się zdolnością do zapewniania bardzo sprawnych projektów zdobienia paznokci przez wyjątkowych artystów.

Styl i miękki:

Styl i miękki to bardzo sprawny i profesjonalny salon, który ciężko pracuje, aby zaspokoić wszystkie potrzeby swoich klientów. Style and soft ma bardzo specyficzny zestaw profesjonalistów, którzy są dobrze zorientowani w wielu potrzebach stylizacyjnych klientów, którzy przyjeżdżają do tego miejsca. Style and soft specjalizuje się również w świetnej stylizacji paznokci i ma kilku profesjonalnych artystów, którzy dobrze radzą sobie z tą formą sztuki.

Glisten Spa Unisex Saloon Guwahati:

Spa Glisten to bardzo dobrze znany salon w Guwahati, który specjalizuje się w wielu problemach kosmetycznych zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Możesz mieć pewność, że uzyskasz najlepszą pomoc, jeśli chodzi o włosy, paznokcie, twarz i wiele innych. Błyszczące spa to bardzo dobrze znany północnoindyjski salon, który zyskał na popularności ze względu na jego zdolność do zapewniania i tworzenia doskonałych zdobień paznokci zarówno na formalne, jak i nieformalne okazje.

Łapacze oczu:

Przyciągające wzrok znajdują się w Siliguri w północnych Indiach i są wspaniałym świadectwem rozwoju sztuki paznokci w tym kraju. Wraz ze wzrostem liczby osób, które są zobowiązane do zdobienia paznokci zarówno na formalnych, jak i nieformalnych wydarzeniach, profesjonaliści ze wszystkich zakątków kraju uczą się tej sztuki, aby z łatwością spełnić oczekiwania klientów.

Salon fryzjerski i kosmetyczny Mayur:

Salon fryzjersko-kosmetyczny Mayur w Udaipurze to absolutna piękność, jeśli chodzi o wspaniałe salony kosmetyczne w Indiach i najciekawszy fakt, że jest to prawdopodobnie najlepszy salon w Radżastanie, który ma doskonałe i niesamowite przepisy na paznokcie. Salon fryzjersko-kosmetyczny Mayor to bardzo sprawny salon, który uwielbia swoją pracę i posiada wszystkie najnowocześniejsze udogodnienia.

Spa do włosów Magiczne Nożyczki:

W Debari znajduje się bardzo szybko rozwijające się spa do włosów, które specjalizuje się również w najnowocześniejszych zdobieniach paznokci, wykorzystując wspaniałe projekty zarówno na formalne, jak i nieformalne wydarzenia.

Salon i spa z elementami Tatva:

Kolejne wspaniałe studio zdobienia paznokci w Indiach, salon i spa tatva elements posiada najnowocześniejszy sprzęt do wszystkich Twoich potrzeb kosmetycznych, poza zdobieniem paznokci.

Salon kosmetyczny Shreyi, Margao:

Kolejne świetne studio zdobienia paznokci w salonie kosmetycznym Goa the Shreya to absolutna uczta kosmetyczna z najnowocześniejszymi produktami, a także sprzętem, który działa dobrze dla wszystkich Twoich wymagań kosmetycznych.