French Nail Tips stają się coraz bardziej popularne z dnia na dzień, ponieważ wszystkie urocze panie chcą, aby ich tipsy były projektowane na różne sposoby. Z przyjemnością dowiesz się, że nie musisz wydawać dużo pieniędzy w salonie, aby uzyskać French Nail Tips. Zamiast tego możesz po prostu wykonać kilka prostych kroków i uzyskać je samodzielnie, łatwo i wygodnie. Najważniejszym kryterium przy tworzeniu tego rodzaju wzoru jest posiadanie długich paznokci, ponieważ wyglądają na nich lepiej ze względu na wyraźne krawędzie.

Najlepsze francuskie wzory paznokci w domu:

Przyjrzyjmy się krok po kroku stylizacjom french tipsów, które naprawdę pomogą w wykonaniu perfekcyjnego manicure.

Biała francuska końcówka do paznokci:

Biała francuska końcówka Nails Art

Najpopularniejsze i najbardziej lubiane są białe tipsy typu french. Ale wielu z nas nie wie, że są to również najłatwiejsze do wykonania francuskie tipsy. Najpierw przytnij paznokcie obcinaczem do paznokci, aby wszystkie paznokcie ukształtowały się w ten sam sposób. Albo trzymaj je w kształcie prostokąta, albo zaokrąglij krawędzie. Weź błyszczącą farbę do paznokci lub jasnokremową farbę do paznokci, aby zrobić płaszcz; co sprawiłoby, że paznokcie wyglądałyby trochę na różowo. Jeśli masz przewodnik po gwoździach do przyklejenia końcówek, który ułatwi ci pracę, ale nie martw się, jeśli go nie masz. Po prostu weź swój biały lakier do paznokci i delikatnie pomaluj kolor na czubkach paznokci i spraw, aby wyglądał nawet na wszystkich paznokciach i gotowe.

Czarno-czerwone wzory na paznokcie z francuskimi końcówkami:

Czarno-czerwone wzory na paznokcie z francuskimi końcówkami

Pomaluj końcówki swoich paznokci żelem o intensywnym czerwonym kolorze, zdjęcie poniżej pokazuje, że nie potrzebujesz do tego długiego paznokcia, ale i tak efekt zdobienia paznokci będzie dobrze wyglądał na długich. Po wyschnięciu czerwonej farby, weź najcieńszy pędzel i pomaluj go czarnym, aby paski były tuż pod czerwoną farbą i aby dodać blasku, pomaluj paznokcie lakierem do paznokci z połyskiem. To wystarczy, aby uzyskać elegancko wyglądającą sztukę paznokci, tak jak widać na obrazku.

Czarna farba do paznokci z kolorowymi ćwiekami na końcówkach:

Czarna farba do paznokci z kolorowymi ćwiekami na końcówkach

Nadaj swoim paznokciom modny wygląd, czarną farbą do paznokci i kolorowymi ćwiekami do paznokci. Wystarczy pokolorować paznokcie na czarno jako bazę i pozostawić do wyschnięcia. Weź błyszczącą farbę do paznokci lub klej do paznokci i nałóż na końcówki. Przyklej jeden po drugim różnokolorowe ćwieki do paznokci i ułóż dwa pełne paski poziomo. Sprawi, że Twoje paznokcie będą wyglądać tak samo pięknie, jak widać na poniższym obrazku. Funky i łatwe, prawda??

Fioletowy z wzorem zebry French Tip Nail Art Designs:

Fioletowy z wzorami zebry z francuskimi końcówkami

Aby zrobić ładną zebrę french tipsa, weź kolor bazowy, na przykład fioletowy i najpierw pomaluj go jako bazę. Następnie pomaluj końcówki białą farbą do paznokci; aby zrobić paski, weź czarną farbę do paznokci w cienkim pędzelku i wykonaj pionowe paski, a nawet wygięte linie, aby zdobienie paznokci nie wyglądało monotonnie. Jesteś prawie gotowy; po prostu weź pięć małych okrągłych ćwieków tego samego koloru i wklej je pomiędzy dwa różne wzory kolorystyczne fioletu i wzór zebry.

Biała francuska końcówka do paznokci z różową i czarną obwódką:

Biała francuska końcówka do paznokci z różową i czarną obwódką

Postępuj zgodnie z instrukcjami białych francuskich końcówek, aby wykonać początkową część tego zdobienia paznokci. Zostaw swoje palce serdeczne na inny wzór, ponieważ widzimy, że ma ukośny pasek wykonany z różu pośrodku, a po lewej stronie jest pomalowany na czarno, a po prawej ma paski zebry. Paski zebry zostały wykonane przez nadanie białej podstawy prawej stronie i pasków w kolorze czarnym, tak jak widzieliśmy w poprzednim. Weź różowy kolor na cienkim pędzlu i pomaluj poziomy pasek tuż pod białymi końcówkami, a czarny pasek poniżej różu.

Wreszcie, dzięki francuskim wzorom na tipsie możesz naprawdę uzyskać wspaniały wygląd swoich paznokci dzięki prostym wzorom. Spróbuj więc w domu manicure francuskiego krok po kroku i zaskocz znajomych.