Wzór w kropki, który ostatnio stał się modny. Wykorzystywane na ubraniach, akcesoriach i wykorzystywane do różnych celów projektowych. Polka dot to wzór składający się z szeregu okręgów o jednakowej wielkości i umieszczonych w równych odstępach między okręgami. Ale wraz z pojawieniem się nowoczesnych wzorów paznokci te ograniczenia zniknęły. Teraz różne eksperymenty są wykonywane na podstawie wielkości kół, przestrzeni i rozmieszczenia oraz zdecydowanie kolorów. Wraz z pojawieniem się zdobienia paznokci, które jest aktywnością modową, a także formą sztuki wykonywanej na paznokciach, polka dot nie ograniczała się tylko do tkanin i odzieży; zyskała również wejście do zdobienia paznokci. Nie tylko styliści paznokci docenili to i energicznie używali, ale wymyślili różne wspaniałe farby do paznokci w kropki.

Piękne i stylowe wzory na paznokcie w kropki z obrazami:

Oto próba wydobycia dziewięciu najlepszych wzorów lakierów do paznokci w kropki.

1. Różowa guma do żucia:

zdobienia paznokci w kropki

Ta farba do paznokci z różowym tłem i białymi kropkami z czarnym konturem jest bardzo kobieca i idealna na imprezy takie jak Walentynki lub może być po prostu niezobowiązującą randką.

2. Czarno-białe kropki:

gwóźdź w kropki2

Idealny przykład unowocześnionej wersji kropek, ta sztuka zdobienia paznokci będzie pasować do wielu strojów, od gotyckich po nowoczesne sukienki. Ten przyciąga wzrok.

3. Wakacje w Krainie Czarów:

gwóźdź w kropki3

Czy to świąteczny nastrój, czy okres świąteczny. Zwykłe wyjście lub małe przyjęcie w ogrodzie. Ta sztuka paznokci najlepiej się do tego nadaje, kojące jasne odcienie, okulary przeciwsłoneczne, a ta piękna, jasna, ale kojąca farba do paznokci dodaje relaksującego wakacyjnego nastroju.

4. Miłość w powietrzu:

gwóźdź w kropki4

Ten jest idealny dla dziewczyn, które mają oko na kawalera. Ta farba do paznokci w kropki jest odważna i piękna. Róża na paznokciu serdecznego palca to znak miłości, niezależnie od tego, czy się oświadczasz, czy się zaręczasz. Chodzi o miłość, która jest w powietrzu.

5. Kwiaty i kropki:

gwóźdź w kropki5

Ten ponownie przedstawia romantyczny nastrój. Jest to idealne połączenie jasnych wzorów, które z pewnością dobrze prezentują się na prawie każdym wydarzeniu, dzięki czemu jest to bardzo ładny projekt dla Ciebie. Projekt może być wykonany w różnych kolorach, dzięki czemu masz możliwość wyboru podczas tworzenia tego projektu.

6. Szybki i inteligentny:

gwóźdź w kropki6

Brakuje Ci budżetu? Nie zostało dużo czasu na imprezę? W takim razie jest to idealny projekt zdobienia paznokci na takie sytuacje. Prosty, modny, elegancki, ale piękny. Odpowiedni dla młodych ludzi.

7. Boże Narodzenie:

gwóźdź w kropki7

Świąteczny nastrój całej sztuce dodaje choinka na jednym z gwoździ. To znów jest uzupełnione świątecznymi błękitnymi kolorami oraz zielonymi i czerwonymi kropkami. Kolory tak pasujące do tematu zdobienia paznokci.

8. Złoto i dziewczęce:

gwóźdź w kropki8

Tak kobieca farba do paznokci, szczególnie paznokcie pośrodku z wzorem w kropki. Złote farby na pozostałych paznokciach w dziwny sposób je uzupełniają. Ale ogólnie kobiecy urok farby z pewnością przyciągnie wzrok w wieku od nastolatków do dwudziestki.

9. Polka i perły:

gwóźdź w kropki9

Eleganckie, ekstrawaganckie, zmysłowe wszystkie pochwały nie wystarczają dla tego pięknego dzieła sztuki paznokci. Połączenie kruczoczarnego tła i pereł nadaje tej stylizacji paznokci królewski i arystokratyczny charakter. Najlepiej pasuje do sukni i innych wspaniałych sukienek, to z pewnością będzie pierwszym wyborem dla eleganckich i wspaniałych kobiet.