Nie masz czasem ochoty wrócić do dzieciństwa? Oczywiście, że tak. Dobrze jest czasem zachowywać się jak dziecko i robić głupie rzeczy. Ale jeszcze lepiej jest spróbować dać swoim paznokciom kilka dziecięcych stylizacji, które są łatwe do stworzenia i uprawiania.

Wzory do paznokci dla dzieci:

Oto nasze 9 najlepszych zdobień paznokci dla dzieci, które mogą wypróbować dziewczyny w każdym wieku. Wypróbuj je!

1. Sztuka zdobienia paznokci tęczy i chmur:

Paznokcie Tęcza i Chmury

To bardzo słodko wyglądające zdobienia paznokci, które każdy może wypróbować z ładnym niebieskim kolorem, białym lakierem, odrobiną czerwieni, żółci, zieleni, głębokiego błękitu i fioletu dla tęczy, a dodatkowo możesz użyć na nim trochę brokatu. Narysuj kilka chmurek z dołączonymi kropkami za pomocą narzędzi do kropek i twarzy. Wykończ ładną warstwą lakieru nawierzchniowego.

2. Motyl Free Hand Nail Art:

Zdobienie paznokci z wolnej ręki motyla

Wypróbuj ładne odręczne zdobienia paznokci motyla, takie jak ten. To bardzo niesamowita sztuka paznokci dla dzieci, którą można narysować za pomocą pędzla do paznokci i narzędzi do kropek. Wykończ z wybranym przez siebie brokatowym lakierem.

3. Kropki i łatwe francuskie wskazówki:

Kropki i łatwe francuskie porady

Możesz spróbować. Białe kropki na czerwonej i czarnej farbie bazowej, rozgraniczenie za pomocą pędzla do zdobienia paznokci i inny kolor na końcówkę. Nie musisz używać tych samych kolorów. Użyj kolorów według własnego wyboru. Wykończ top coat.

4. Sztuka paznokci słodkiej pandy:

Paznokcie Słodkiej Pandy

Paznokcie Panda są bardzo skuteczne i łatwe do wykonania za pomocą narzędzi do kropek. Użyj białego koloru jako podstawy. Na pewno spodoba ci się ten projekt i możesz go nosić z różnymi kolorowymi ubraniami.

5. Łatwe do stworzenia paznokcie pingwina:

Łatwe do stworzenia paznokcie pingwina

Możesz stworzyć ładne paznokcie pingwina, wykonując proces pokazany powyżej. Spróbuj. Wygląda naprawdę słodko. Zrób to na środkowym palcu, a inne palce powinny być proste. Kroki są dobrze wyjaśnione na zdjęciu. Możesz użyć kropki i pędzelka do zdobienia paznokci lub po prostu wykałaczki do całego projektu.

6. Łatwe do zrobienia francuskie porady dotyczące Hello Kitty:

Łatwe do zrobienia francuskie wskazówki dotyczące hello kitty

Możesz wypróbować takie francuskie porady dotyczące Hello Kitty. Wystarczy narysować kropki na oczy, kilka linii z paskiem na wąsy i żółtą kropkę na nos. Dodatkowo użyj kokardy w stylu art deco na kokardkę Hello Kitty.

7. Łatwe paznokcie arbuzowe:

Łatwe paznokcie arbuzowe

Możesz łatwo wypróbować paznokcie arbuzowe z wybranym różowym lub czerwonym kolorem podstawowym, wykałaczką lub pędzelkiem do zdobienia paznokci w kropki i paskiem do białego rozgraniczenia. Wykonuj końcówki w odcieniu ciemnej zieleni lub zieleni mchu. Spróbuj.

8. Ombre Nail Arts:

Paznokcie Ombre

Gwoździe ombre lub gwoździe gradientowe mogą być łatwo tworzone przez nowicjuszy w świecie zdobienia paznokci i nie widzi Twojego wieku, aby je uprawiać. Każdy może to robić i uprawiać sport. Potrzebne będą 2-3 kolory na rosnącą lub opadającą intensywność odcieni. Tutaj kolory to niebieski, fioletowy i różowy. Użyj gąbki, aby uzyskać efekt gradientu. Wykończ top coat.

9. Wzory rozprysków paznokci:

Wzory rozprysków paznokci

Kropki w różnych kolorach i kształtach tworzą rozpryskiwany gwóźdź. Możesz użyć pędzla do zdobienia paznokci, aby rozpryskiwać kolory lub możesz również użyć narzędzi do kropek, aby użyć różnych kolorów na paznokciach. Jeśli używasz narzędzia do kropek, otrzymasz kropki o równym kształcie, jak powyżej, a jeśli używasz formuły rozpryskiwania, otrzymasz nierówne kropki. Oba wyglądają dobrze. Wykończ top coat.

Podobał Ci się ten artykuł? Który łatwy projekt wypróbujesz?