Wzory tatuaży żonkil

Kto nie lubi jasnożółtego żonkila? Kwiaty to częsty widok wśród miłośników tatuażu, niezależnie od płci. Tatuaże z żonkilami reprezentują szereg kreatywnych zastosowań połączonych z przesłaniem miłości, odrodzenia i nowych początków. Znak zodiaku Ryby odpowiada temu pięknemu kwiatowi.

Znaczenie kwiatu żonkila jest dość silne w wielu kulturach i jest inspiracją do odrodzenia. Dlatego kampanie nowotworowe używają tego wesołego żółtego koloru na wstążce, co dla wielu pacjentów oznacza nadzieję na bycie wolnym od raka.

Przejrzyjmy ten artykuł, aby zapoznać się z szeroką gamą wzorów tatuaży na żonkile, które możesz wypróbować.

10 najlepszych tatuaży z żonkilami w 2021 r

Dzięki szerokiej gamie miejsc, w których można wykonać tatuaż żonkilowy, zapoznaj się z tym artykułem jako badaniem, które poda Ci właściwy pomysł, zanim wykonasz go na stałe.

1. Żółty tatuaż żonkila z nazwą:

Żółty żonkil tatuaż

Jest to żywy, zalotny i zabawny projekt, który przypomina nam szczęśliwy i słoneczny dzień, ponieważ ma jasnożółty kolor kwiatu. Chociaż wygląda pięknie, kolor żonkila nie musi być żółty; możesz eksperymentować według własnego wyboru. Przedramię, szyja, kark to idealne miejsca do wygrawerowania tego tatuażu. Dodając imię, możesz nadać temu projektowi osobisty charakter i jest on bardziej nastawiony na kobiety.

2. Piękny tatuaż na nadgarstek żonkila:

Piękny tatuaż na nadgarstku żonkila

Jeśli po raz pierwszy chcesz uzyskać kwiatowy tatuaż, ten jest idealną opcją. Prosty, ale elegancki wzór tego wzoru sprawia, że ​​nadaje się zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Misterne szczegóły przedstawione w płatkach tego kwiatowego tatuażu nie tylko wyglądają fantastycznie, ale i realistycznie. Możesz bawić się kolorami, jeśli chcesz spersonalizować tatuaż. Po sfinalizowaniu spotu możesz go nanieść tuszem w małym rozmiarze.

3. Wspaniały tatuaż na żonkila i motyla:

Wspaniały tatuaż na żonkila i motyla

Kwiatowe wzory to sposób na wyrażenie miłości do natury, a dodatek motyla to wisienka na torcie. Jaskrawa żółć kwiatu wyróżnia się na tle plam akwareli. Ten tatuaż jest bardziej nastawiony na kobiety, ale nie ma reguły, że mężczyźni nie mogą tego zrobić. Możesz pobawić się innymi opcjami kolorystycznymi według własnego wyboru. Ten tatuaż wygląda najlepiej w średniej wielkości.

4. Geometryczny projekt tatuażu żonkila:

Geometryczny wzór tatuażu żonkil

Geometryczne wzory tatuaży są modne, zwłaszcza gdy chcesz dodać do tatuażu nowoczesny akcent. Piękny kwiat otoczony jest wzorami w kształcie trójkąta i koła, co nadaje mu wyjątkowego charakteru. Ten tatuaż wygląda niesamowicie, gdy jest grawerowany w średniej wielkości i jest odpowiedni zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Przedramię, ramię, kostka, tył szyi to właściwe miejsca do namalowania tego tatuażu.

5. Prosty tatuaż żonkila na kostce:

Prosty żonkil tatuaż na kostce

Jeśli jesteś osobą, która uwielbia małe projekty, ten tatuaż z żonkilem jest idealnym wyborem. W połączeniu z szarymi cieniami unikalny czarny kontur wzoru sprawia, że ​​tatuaż wygląda pięknie i elegancko. Chociaż wiele z tych tatuaży wygląda podobnie, możesz dodać osobiste preferencje, dodając wybrane kolory lub pozostawić je w kolorze monochromatycznym. Jest odpowiedni dla obu płci niezależnie od wieku i najlepiej wygląda w małych i średnich rozmiarach.

6. Tatuaż żonkila na plecach z pszczołą:

Tatuaż żonkila na plecach z pszczołą

Pszczoły są częścią naszej ekologii, która pomaga w prawidłowym utrzymaniu cyklu środowiskowego. Ten tatuaż reprezentuje rolę kwiatów i pszczół w naszym ekosystemie. Chociaż projekt wygląda idealnie w czerni, możesz eksperymentować z kilkoma opcjami kolorystycznymi zgodnie z własnymi preferencjami. Ten tatuaż wydaje się idealny dla każdej odsłoniętej części ciała i jest odpowiedni zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

7. Ekspresyjny tatuaż na żonkila z imieniem:

Wyrazisty tatuaż na żonkila z imieniem

Wielu z nas robi tatuaże, aby wyrazić miłość partnerom, małżonkom lub najlepszym przyjaciołom. Ten piękny tatuaż na żonkila z dodatkiem słowa „na zawsze” kursywą daje poczucie trwałości. Możesz użyć różnych kolorów tego wzoru, ale wygląda niesamowicie również w monochromatycznym tonie. Ten tatuaż jest odpowiedni dla obu płci niezależnie od wieku i wygląda najlepiej, gdy jest wygrawerowany na przedramieniu, ramieniu, kostce. Wygląda świetnie w średniej wielkości.

8. Mały tatuaż żonkila na nodze:

Mały żonkil tatuaż na nodze

Jasnożółty tatuaż na żonkila nie tylko wygląda na żywy, ale rozmiar tatuażu jest idealną opcją dla osób, które kochają małe, ale piękne tatuaże. Prosty tatuaż na żonkila wygląda świetnie, gdy zrobisz go na łydce, nadgarstku, łokciu i możesz bawić się niektórymi kolorami. Ten tatuaż wygląda niesamowicie zarówno u mężczyzn, jak iu kobiet. Idealny rozmiar dla tego typu tatuaży jest mały.

9. Ładny tatuaż na żonkilu i lilii:

Ładny żonkil i lilia tatuaż

Żonkil jest uważany za przynoszącego wszystkie dobre rzeczy związane z wiosną wraz z porą roku. Kiedy ten kwiat jest połączony z lilią, symbolizuje królewskość i czystość. Białe akcenty na tatuażu dodane do czarnego konturu dodatkowo upiększają projekt. Ten tatuaż wygląda pięknie w czerni i bieli; i najlepiej pasuje, gdy jest wygrawerowany na łokciu, karku, kostce. Kobiety zazwyczaj preferują tego typu projekty.

10. Czarno-biały tatuaż żonkila:

Tatuaż czarno-biały żonkil

Jeśli jesteś fanem prostych wzorów tatuaży, ten tatuaż żonkilowy może być idealnym wyborem. Chociaż ten zarys tatuażu jest stosunkowo nieskomplikowany, cieniowanie obecne w płatkach tworzy realistyczne wrażenie. Ten tatuaż jest odpowiedni dla obu płci niezależnie od ich wieku. Najlepiej wygląda grawerowane na ramieniu, karku, nadgarstku, kostce.

Końcowe przemyślenia:

Znany również jako kwiat narodzin, tatuaż żonkila można nanieść na dowolną część ciała zgodnie z osobistymi preferencjami, zarówno w klasycznym wesołym żółtym odcieniu, jak i odważnym czarno-białym odcieniu. Różne kultury mają odrębne znaczenie, ale zazwyczaj żonkile reprezentują pozytywne nastawienie do życia. Mam nadzieję, że daliśmy Ci wystarczająco dużo projektów, aby przejść, zanim podejmiesz stałą decyzję.