Tatuaże na biodrach są obecnie bardzo popularne. Możesz wypróbować różne formaty projektów nadwozia bocznego. Są bardzo artystyczne. Są też dość dziewczęce i sprawiają, że widz wariuje, gdy widzi się go w bikini. Ta część ciała pozwala na noszenie małych wzorów tatuaży, ale jeśli chcesz mieć duży tatuaż, możesz nosić tatuaż na długości w dolnej części pleców. Te wzory tatuaży obejmują kwiaty, wróżki, róże, ptaki, motyle itp. Nawet prosty tatuaż staje się seksowny po naniesieniu tuszu na biodrach.

Biodra mogą być również prywatnym nośnikiem tatuażu do robienia tatuażu dla kogoś wyjątkowego. Ten rodzaj tatuażu jest zwykle wykonywany w celach modowych.

Wzory tatuaży biodrowych ze znaczeniami

Fajny & Seksowne wzory tatuaży biodrowych dla dziewczynek:

Poniżej znajduje się 15 najlepszych wzorów tatuaży, które zdecydowanie powinieneś wypróbować.

1. Tatuaż na biodrach ryb:

modne wzory tatuaży

To jest tatuaż boczny lub biodrowy w skali ryby. Są one bardzo popularne w dzisiejszych czasach i można wykonać prawie każdą formę projektu na biodra. Ten tatuaż w kształcie rybiej łuski symbolizuje miłość, wolność, uczciwość itp. Ten rodzaj tatuażu noszą również kobiety, które są Rybami według znaku zodiaku.

2. Czaszka Candy Hip Tattoo Design:

Czaszka Candy Hip Tattoo Design

To jest tatuaż na biodra z cukierkami czaszki, który możesz łatwo zrobić. Jest to również dość dziewczęce i możesz to zrobić nawet na dowolnej innej części ciała. Jest to dość szczegółowe i można to łatwo uprawiać. Jeśli chcesz, możesz wykonać te cieniowane style. Możesz również spróbować zrobić to w innych formatach, takich jak kolorowe lub wypukłe efekty.

3. Wzór tatuażu różanego:

Wzór tatuażu róży

Odbywa się to za pomocą róż po bokach bioder. Możesz łatwo wypróbować te dziewczęce formaty. Można je wykonać od profesjonalnego artysty, a także można je wykonać w różnych odcieniach i odcieniach. Jest to najpopularniejszy projekt tatuażu dla kobiet, ponieważ bezpośrednio odnosi się do uwodzenia. Róża jest symbolem miłości i uczucia. Dlatego ten tatuaż jest szeroko wykonywany przez miłośniczki kobiet. Jest to jeden z najlepszych wzorów tatuaży biodrowych dla kobiet.

4. Projekt kości kręgosłupa:

Projekt kości kręgosłupa

To jest modny projekt tatuażu, który możesz zrobić z tyłu. To jest jak kości kręgosłupa z tyłu, z kośćmi również wykonanymi w bardzo szczegółowy sposób. Odbywa się to w odważnym formacie i będziesz mógł je wykonać od profesjonalnego artysty. Jest to również sport, który może uprawiać prawie każda osoba. Możesz wypróbować to w dobrym salonie, a także uzyskać wskazówki, czy jest to dla Ciebie odpowiednie, czy nie.

5. Motyw henny:

Motyw henny

To jest dwustronny designerski tatuaż biodrowy. Możesz wypróbować tego rodzaju wzory tatuaży, które wyglądają jak henna i mają motywy, ale są wykonane trwałymi atramentami. Są dość dziewczęce, a także stylowe do uprawiania sportu. Tego rodzaju tatuaże są bardzo inspirowane wzorami mehandi. Dają niesamowity wygląd w ciemnych i szarych odcieniach. Jest to jeden z idealnych wzorów tatuaży biodrowych dla dziewcząt.

6. Ciemny kolor:

Ciemny Kolor

Jest to dekoracyjny wzór tatuażu różanego. Odbywa się to z boku kości biodrowej i możesz również łatwo zrobić coś takiego na sobie. Odbywa się to za pomocą ciemnego atramentu, co sprawia, że ​​wygląda to dość artystycznie. Możesz również spróbować wykonać podobne fasony z boku ciała. To jeden z seksownych tatuaży biodrowych dla dziewczyn.

7. Kwiatowe Tatuaże:

Kwiatowe Tatuaże

To kwiecisty fason bioder, który został przedłużony z boku ciała. Możesz zrobić coś takiego kolorowego. Możesz także zrobić z tym inne ptaki i inne powiązane wzory. Możesz także pisać lub tworzyć więcej stylów. Powinieneś porozmawiać ze swoim wzornikiem, a on może stworzyć dla ciebie niestandardowy projekt. Jest to jednak projekt na dużą skalę, więc powinieneś również czuć się komfortowo, aby go uprawiać, a następnie uzyskać to na stałe. To ma róże, a także tulipany. Możesz również wykonać podobne kwiaty lub dodać do tego inne rodzaje storczyków lub liści.

8. Wzór orchidei:

Wzór orchidei

Jest to wzór orchidei, który został wykonany w formacie ołówka z kilkoma kwiatami i gałązkami. Możesz wypróbować podobne style, a także dodać do tego więcej kolorów. Będzie to jednak rozszerzony wzór, który sięga aż do górnej tylnej części boku ciała. Możesz również dodać do tego ptaki lub inne powiązane wzory.

9. Tatuaż klepsydry:

Klepsydra tatuaż

Jest to tatuaż z klepsydrą, który został wykonany z różami na biodrach. Są to bardzo dziewczęce typy i można to łatwo uprawiać. Możesz wykonać ten wzór z innymi rodzajami nadruków kwiatowych. Są dość artystyczne. Profesjonalnie zadrukowane dają efekt 3D. Zastosowane różne kolory sprawiają, że jest bardziej atrakcyjny i uwodzicielski.

10. Tatuaż na biodrze gołębia:

tatuaż na biodrze gołąb

Ten prosty projekt tatuażu biodrowego jest wysoce wykonywany przez dziewczęta z college’u. Ten biodrowy tatuaż wykonany jest z małego gołębia, który symbolizuje miłość i pokój. Ten rodzaj tatuażu jest również bardzo tuszowany przez chrześcijan, tak jak dla nich; gołąb jest świętym ptakiem według Biblii. Dlatego kobiety, które kochają, są z natury wierne i pełne nadziei, otrzymują ten tatuaż na biodrach. To jeden z uroczych projektów tatuaży dla dziewczynek.

11. Projekt tatuażu na biodrach motyla:

Motyl Hip Tatuaż Projekt

Motyl może bardzo łatwo przyciągnąć uwagę każdego. Ten rodzaj dziewczęcego tatuażu na biodrach pomaga wyrazić miłość, przywiązanie i pociąg do kogoś wyjątkowego. Motyle to symbol czystości i delikatności. Ten tatuaż na biodrze oznacza również, że dziewczyny są kruche, podobnie jak motyle. To także symbol wolności i wspólnoty. Ten tatuaż sprawia, że ​​biodra wyglądają bardziej seksownie i pięknie, tak jak motyl. Jest to jeden z fajnych tatuaży biodrowych dla kobiet.

12. Pióro na tatuażu na biodrze:

Tatuaż z piór na biodrze

Ten rodzaj fajnych projektów tatuaży biodrowych dla dziewcząt staje się obecnie popularny. Pióro symbolizuje wolność, pragnienie i odwagę. Ten rodzaj tatuażu wykonują głównie kobiety ambitne i żyjące według własnych norm. Ten tatuaż przyciąga dziewczyny, które chcą osiągnąć wyższe cele i są do tego wolni. Ten tatuaż był również bardzo popularny wśród plemiennych wzorów tatuaży.

13. Tatuaż kotwicy biodrowej:

Tatuaż z kotwicą biodrową

Tego rodzaju seksowne wzory tatuaży dla kobiecych bioder są szeroko wykonywane przez kobiety, które pasjonują się statkami, morzem, oceanami, życiem piratów itp. Tego rodzaju tatuaże symbolizują stabilność, nadzieję, wiarę itp. Ten tatuaż może być również tatuaż poświęcony komuś ważnemu w życiu. Ten tatuaż może być wykonany w różnych kolorach lub po prostu czarnym tuszem. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się w ciemnych i jasnych odcieniach. Jest to jeden z najlepszych projektów małych tatuaży biodrowych dla dziewcząt.

14. Portretowe tatuaże biodrowe:

Tatuaże na biodrach

Tego rodzaju projekty tatuaży biodrowych stają się popularne wśród kobiet, szczególnie w Ameryce i Afryce. Ten tatuaż daje piękną wiadomość za pomocą portretu dziewczyny i róż. Kombinacja kolorów zastosowana w tym tatuażu naprawdę nadaje mu cudowny wygląd. Pierwszy portret dziewczyny wskazuje, że nie widzę zła, drugi portret nie słyszę zła, a ostatni wskazuje, że nic nie mówię.

15. Tatuaż na biodrach pawia:

Tatuaż na biodrze pawia

To najbardziej ulubiony seksowny tatuaż biodrowy dla dziewczynek. Jest to najbardziej kolorowy tatuaż, jaki można mieć, dając seksowny wygląd na biodrach. Stworzone projekty przyciągają wzrok. Paw w różnych religiach uważany jest za pobożnego wśród wszystkich ptaków. Symbolizuje szlachetność, królewskość i niemoralność. Ten tatuaż jest szeroko wykonywany przez kobiety zamieszkujące tereny leśne, plaże lub inspirowany naturą i ptakami.

W związku z tym uwodzicielskie lub seksowne tatuaże na biodrach dla dziewcząt stają się modne, aby nadać im odważny wygląd. Takie piękne tatuaże są wybierane tylko przez dziewczyny, ale niewiele tatuaży jest również wykonywanych przez chłopców, takich jak wzory tatuaży czaszki, wzory tatuaży kotwicy itp. Na biodrach. Więc wybierz odpowiedni tatuaż zgodnie z twoją fakturą i spraw, aby twoje biodro było uwodzicielskie i atrakcyjne.