Tatuaże na brzuchu zostały włączone przez prawie 60 procent populacji świata jako jedyne miejsce, które oznacza tatuaż związany z ich życiem. Dzieje się tak dlatego, że żołądek, podobnie jak plecy, jest rozległą przestrzenią, która może zawierać dość duży tatuaż, który zawiera wszystkie twoje uczucia i wymagania.

Sztuki tatuażu nie mają granic, aby wyrazić siebie. Czy to anielski rysunek, czy plemienne tatuaże są symbolizmem wielu lat artyzmu, teraz wykorzystującego ciało jako płótno. Jeśli zauważyłeś, że sztuka nieco zanikła w ostatnich latach, ponieważ era cyfrowa teraz przejmuje kontrolę, dlatego tatuaże są świadectwem zapomnianego artyzmu, który obecnie szerzy się wśród prawie połowy populacji świata, którego prawie wszyscy popierają przynajmniej tatuaż na ciele.

Tatuaże na brzuchu stają się popularne wśród gwiazd, zapaśników, aktorów itp., co również przyczynia się do tego, że staje się modne wśród młodego pokolenia. Te tatuaże po połączeniu z innymi symbolami dają inny wygląd.

Wzory tatuaży brzucha dla mężczyzn i kobiet

Wzory tatuaży brzucha i zdjęcia:

Aby wymienić 15 najlepszych wzorów tatuaży na brzuch, poniżej wymieniono kilka przykładów-

1. Tatuaż żołądka lotosu:

wzory tatuaży żołądka

Tego rodzaju wzory tatuaży na brzuch są bardzo popularne na całym świecie, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Lotos symbolizuje czystość, doskonałość i duchowość w życiu. Powyższy tatuaż jest bardziej elegancki dzięki zastosowaniu różnych kolorów i ciemnych odcieni różnych kolorów. Tatuażowi towarzyszą również inicjały z pięknymi czcionkami i nutami, aby uatrakcyjnić go. Jest to jeden z idealnych projektów tatuaży na brzuch dla dziewcząt.

2. Tatuaż żołądka ośmiornicy:

Tatuaż brzucha ośmiornicy

Te damskie wzory tatuaży na brzuch są bardzo kolorowe i dają piękny widok. Symbolizują inteligencję, zmienność, iluzję, wizję, tajemnicę, złożoność itp. Ośmiornica, gdy natrafi na niebezpieczeństwo, walczy z pełną siłą, a inteligencja z tajemnicą. Dlatego ten tatuaż noszą panie, które są gotowe stawić czoła każdej sytuacji swojego życia, bez względu na to, jak trudna jest sytuacja. Ten tatuaż z pięknym czerwonym kolorem nadaje mu cudowny wygląd.

3. Plemienny tatuaż na ciemny brzuch:

Tribal ciemny brzuch tatuaż

Ten plemienny tatuaż na brzuchu jest modny wśród ludzi, którzy inspirują się plemienną kastą i plemiennymi wzorami. Kształty użyte w tego rodzaju tatuażu były początkowo używane przez kastę plemienną do wskazania jakiegoś symbolu. Zawsze są wykonane z geometrycznych kształtów, co uatrakcyjnia je. Powyższy tatuaż wykonany jest z ciemnego czarnego tuszu z jasnymi odcieniami wewnątrz co daje niesamowity efekt.

4. Tatuaż henną żołądka:

Tatuaż z henny na brzuch

Tego rodzaju projekty tatuaży na brzuchu dziewczyny są oparte na projektach henny lub mogą powiedzieć projekty mehandi. Są szeroko tuszowane tylko ciemnym czarnym kolorem, aby były bardziej atrakcyjne i przyciągające wzrok. Kręte wzory dają niepowtarzalny efekt na brzuchu. Aby dodać jej urody, wykonuje się również piercing i wiesza motyla, aby pokazać, że motyl jest z gałęziami drzewa. Tego rodzaju tatuaże są szeroko wykonywane przez dziewczyny z college’u, aktorki lub pracujące kobiety, ponieważ dają efekt glamour na imprezach itp., Aby nadać seksowny wygląd. to piękny tatuaż na brzuch dla kobiet.

5. Kwiatowy tatuaż na brzuchu:

Kwiatowy tatuaż na brzuchu

Kwiatowy tatuaż na brzuchu to kolejny kobiecy tatuaż, który jest świetnym dodatkiem do żołądka każdej kobiety. Misterne wiązanie kwiatów wraz z delikatnym wyglądem daje bardzo mocne połączenie piękna i siły. Kwitnące kwiaty dają wspaniały wygląd w ciemnych i jasnych odcieniach. Ten tatuaż może być również wykonany w różnych kolorach i uzyskać efekt 3D.

6. Tatuaż żołądka z wieżą zegarową w Londynie:

Tatuaż na brzuchu na wieży zegarowej w Londynie

Tego rodzaju tatuaże są często spotykane na brzuchu, talii lub dolnej części pleców podróżnych. Również ludzie otrzymują tatuowane niezapomniane miejsca, w których ich życie mogło ulec ogromnej zmianie. Powyższy tatuaż pokazuje miłość osoby do London Bridge po wizycie tam, a zatem narysował londyńską wieżę zegarową, aby była niezapomniana. Ciemny kolor z jasnymi odcieniami nadającymi wodnisty obraz uatrakcyjniają.

7. Wyjęty spod prawa tatuaż żołądka:

Wyjęty spod prawa tatuaż na brzuchu

Jeśli czujesz, że chcesz się różnić od reszty, to jest to najlepszy tatuaż, który można uzyskać, jest korzystny dla każdej części ciała i może być używany zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Ten tatuaż pokazuje szacunek, jaki niesie się dla kobiet. Piękne oczy kobiety nadają mu atrakcyjnego wyglądu wraz ze wspaniałymi czcionkami. Ten tatuaż może być również wykonany w różnych kolorach.

8. Serpentynowy tatuaż żołądka:

Serpentynowy tatuaż na brzuchu

Tatuaż węża, choć na pierwszy rzut oka wygląda negatywnie, jest w rzeczywistości odniesieniem do faktu, że jesteś bardzo wszechstronną osobą i dlatego jest świetnym tatuażem, ale do skutecznego wykonania potrzebujesz profesjonalnego artysty. W wielu miejscach węże są traktowane jako posłańcy Boga i dlatego są czczone. Są symbolem władzy, śmierci, dobrobytu itp. Ten rodzaj tatuażu jest wirusowy w Chinach i Japonii.

9. Tatuaż serca na skrzydłach:

Tatuaż serca na skrzydłach

Po raz kolejny bardzo kobiecy tatuaż na brzuchu ten tatuaż to świetny sposób na obnoszenie się z twoją kobiecością bez obaw. Tatuaż jest naprawdę wykwintny i wymaga wykwalifikowanego artysty tatuażu. Możesz także bawić się kolorami i zrobić sobie niestandardowy tatuaż, który jest również kolejnym doskonałym projektem.

10. Tatuaż brzucha orła:

Tatuaż Orzeł Brzuch

Tatuaż orła na brzuchu może być wykonywany zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety i jest doskonałym przykładem siły i elegancji. Tatuaż na brzuchu orła nie wymaga wcześniejszego wyjaśnienia i jest naprawdę spektakularnym, ale niezwykle trudnym do zdobycia tatuażem.

11. Tatuaż brzucha motyla:

Tatuaż na brzuchu motyla

Tatuaż na brzuchu motyla jest adoptowany przez kobiety, aby jeszcze bardziej rozwinąć piękno kobiety. Kobieta jest naprawdę piękna, gdy dba o siebie najlepiej, jak to możliwe, a co lepiej wskazać na przemianę niż motyl, który jest idealnym symbolem przemiany. To jeden z najlepszych projektów tatuaży na brzuch dla kobiet.

12. Gotycki tatuaż z różą:

Gotycki tatuaż z różą

Róża gotycka jest bardziej plemienna niż jakikolwiek inny tatuaż na brzuch i jest idealnym tatuażem dla odważnej i silnej kobiety, aby mogła pokazać społeczeństwu, że nie jest mniej potężna. Róża oznacza piękno, dlatego tatuaż ma w sobie odrobinę kobiecości.

13. Tatuaż węża i sztyletu:

Tatuaż węża i sztyletu

Ten rodzaj tatuażu staje się popularny wśród różnych wzorów tatuaży brzucha mężczyzn. Ten tatuaż symbolizuje uzdrowienie i medycynę, dlatego ten rodzaj tatuaży jest bardziej wirusowy wśród lekarzy lub osób wykonujących ten sam zawód. Kolory użyte w tatuażu wraz z wykonanym cieniowaniem dają mu wspaniały efekt. Ten tatuaż jest szeroko noszony przez mężczyzn, głównie w Ameryce i Afryce. Dają również efekt 3D, gdy są wykonywane tylko czarnym tuszem. To popularne tatuaże na brzuch dla facetów.

14. Piercing brzucha z tatuażem motyla:

Piercing brzucha z tatuażem motyla

Tatuaż na brzuchu motyla jest adoptowany przez kobiety, aby jeszcze bardziej rozwinąć piękno kobiety. Kobieta jest naprawdę piękna, gdy dba o siebie najlepiej, jak to możliwe, a co lepiej wskazać na przemianę niż motyl, który jest idealnym symbolem przemiany.

15. Tatuaż brzucha Feniksa:

tatuaż na brzuchu feniksa

Feniks od wieków był popularnym wzorem tatuażu i jest rzeczą naturalną, że tatuaż na brzuchu feniksa powinien zostać wykonany, jeśli poczujesz ogień w swoim sercu, który rozprzestrzenia się jak feniks. Feniks oznacza władzę i może być zdobyty zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Tatuaż wykonany w różnych kolorach daje cudowny wygląd. Jest to jeden z najlepszych wzorów tatuaży na brzuch dla mężczyzn.

Tak więc nie tylko dziewczyny, ale i chłopcy noszą takie tatuaże, aby pokazać swoje uczucia, siłę lub po prostu dla mody. Takie tatuaże wykonane po odpowiednim doborze do koloru i faktury dają atrakcyjny efekt. Dziewczyny również łączą z nim piercing, aby uzyskać uwodzicielski wygląd. Takie tatuaże mają również różne znaczenia, gdy są połączone z symbolami, takimi jak serce, ptaki, cytaty, imiona lub inicjały itp. Jeśli więc szukasz modnych tatuaży na brzuchu, skorzystaj z pomysłów z powyższych tatuaży i bądź modny.