Tatuaże na ciele mają osobisty charakter i mogą być proste lub skomplikowane. Wśród części ciała, na których wykonuje się tatuaże, znajduje się dłoń. Ten tatuaż jest szczególnie wyjątkowym sposobem na wykonanie tatuażu na ciele; jeśli potrzebujesz trochę innego typu, to twoja dłoń jest lepsza do pozycji twojego projektu tatuażu.

Należy pamiętać, że pomimo tego, że tatuaż jest wieczny, tatuaże dłoni rozmywają się szybciej niż większość innych tatuaży na ciele w pobliżu podstawy stóp i warg. Dzieje się tak ze względu na sposób, w jaki twoje ręce regularnie stykały się ze wszystkim, np. konsekwentne mycie rąk.

Fantastyczny & Unikalne wzory tatuaży dłoni

Piękne i stylowe wzory tatuaży dłoni:

Znajdźmy tutaj wspomniany tatuaż na dłoni, który nada Ci stylowy i niesamowity wygląd.

1. Pełny tatuaż dłoni:

Pełny tatuaż dłoni

Oto tatuaż wykonany na dłoni i palcach. Ten tatuaż na dłoni jest wypełniony wzorem z ciemnymi plamami i otwartymi przestrzeniami. Ten sam wzór odbija się również w palcach.

2. Tatuaż dłoni ptaka:

Tatuaż z palmami ptaka

Możesz uzyskać piękny tatuaż na dłoni z wzorem ptaka. Ten fantastyczny obraz jaskółki jest tak spokojny, że wygląda bardzo niebiańsko. Wybierz ten tatuaż na dłoni, jeśli lubisz naturę i wszystkie rzeczy w niej.

3. Ostry tatuaż psa na dłoni:

Ostry pies tatuaż na dłoni

Te męskie tatuaże na dłoniach mają postać dzikiego psa z przebijającymi się strzałami. Ten tatuaż na dłoni jest świetny dla mężczyzn i dla większych dłoni. Obszar, który obejmuje, jest duży i będzie dobrze wyglądał na wytrzymałych dłoniach.

4. Kreatywny tatuaż dłoni:

Kreatywny tatuaż dłoni

Dłoń dłoni tatuaży to twórcze dzieła sztuki. Zawierają wzór mandali lub inny kwiatowy wzór, który jest nieco abstrakcyjny. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią sztukę i rzemiosło.

5. Kolorowy tatuaż palmowy:

Kolorowe Palmy Tatuaż

Wybierz kolorowy tatuaż dłoni i uzyskaj projekt, który zawiera większość kolorów tęczy. Ten wspaniale wyglądający tatuaż jest bardzo imponujący. To płomień ognia, a ten projekt jest całkiem fantastyczny. Przyciąga uwagę, gdy potrząsasz rękami przed jakąkolwiek osobą lub przyjacielem.

6. Narzędzia Palm Tattoo:

Narzędzia Palm Tattoo

Innym męskim projektem tatuażu jest ta dłoń tatuażu, na której wyryte są narzędzia. Możesz wybrać dowolne z dostępnych narzędzi lub dowolne konkretne narzędzie, z którym lubisz pracować. Ten tatuaż na dłoni jest osobistym akcentem i wielu pracowników chciałoby go zdobyć.

7. Owad tatuaż na dłoni:

Owad tatuaż na dłoni

Wybierz ogromny tatuaż owada na dłoni. Te tatuaże na dłoni składają się z ciemnych linii, ale z czasem tatuaż dłoni zniknie. Nawet wtedy tatuaż będzie wyglądał imponująco.

8. Tatuaż motyla na dłoni:

motyl tatuaż na dłoni

Kolejnym wspaniałym tatuażem w dłoni jest ten tatuaż motyla. Ta ogromna figura motyla jest wspaniałym stwierdzeniem. Szczegóły w skrzydłach motyla sprawiają, że jest bardzo oszałamiający. Ładnie wygląda, jeśli lubisz motyle z ulubionej kolekcji.

9. Tatuaż dłoni serca:

Serce Palm Tatuaż

Jednym z najlepszych tatuaży jest ten, który symbolizuje miłość. Ten tatuaż serca jest idealny, aby pokazać swoją miłość do wyjątkowej osoby w twoim życiu. Zrób serce wypełnione detalami i mnóstwem krzywych. Przyciągnij uwagę swojego wyjątkowego, tatuując ten symbol miłości. Możesz również wypróbować projekt pół serca na swoim weselu.

10. Tatuaż na bocznej dłoni:

Tatuaż na bocznej dłoni

Możesz nawet zrobić tatuaż na dłoni, ale jako tatuaż na bocznej dłoni. Zakrywa bok dłoni i wygląda bardzo dramatycznie. Tutaj róża jest wypełniona z boku dłoni w pobliżu kciuka. Ten wzór jest znany wśród dziewczyn, lubią ten styl w innym zakątku trybu projektowania.

11. Mały tatuaż dłoni:

Mały tatuaż na dłoni

Wiele osób kocha małe i skomplikowane rzeczy. Te urocze małe tatuaże idealnie pasują do dłoni. Tutaj projekt drzewa życia jest właśnie tym, czego potrzebujesz.

12. Tatuaż dłoni z kreskówek:

Kreskówka palm tatuaż

Wybierz postać z kreskówki do projektu tatuażu na dłoni. Ta postać z kreskówek może być kolorowa lub czarno-biała. Wydobądź to, co najlepsze ze swojej kolekcji i stylowo umieść ją na dłoni. Możesz użyć tego kreskówkowego projektu, aby wywołać uśmiech na twarzy swojego dziecka.

13. Tatuaż dłoni w stylu pistoletu:

Tatuaż dłoni w stylu pistoletu

Ten zabawny tatuaż na dłoni jest tym, czego potrzebujesz, jeśli lubisz kapryśne rzeczy. Postać pistoletu jest umieszczona na dłoni, ale dysza jest na palcu. Wygląda to fajnie, gdy podkręcisz również pozostałe trzy palce. Niech Twoje dzieci poznają ten styl sztuki.

14. Religijny tatuaż dłoni:

Religijny tatuaż palmowy

Zdobądź symbol religijny wytatuowany na dłoni. Tutaj masz symbol religii hinduskiej, ale możesz wybrać ten, który ci się podoba. Detale cieniowania sprawiają, że wygląda oszałamiająco. Niewiele osób religijnych lub studentów również próbuje tego rodzaju projektu tymczasowo lub na stałe.

15. Tatuaż na dłoni z wzorem piór:

Tatuaż na dłoni z piórami

Uzyskaj wyrafinowany tatuaż z piór na dłoni dzięki temu wiatrowemu projektowi. Tkany okrąg kończy się u dołu piórami, które są wytatuowane w okolicy nadgarstka. Jest to również świetne dla kobiet. Jeśli lubisz ptaka, z pewnością wypróbuj pióro w swoim projekcie tatuażu.

Więcej wzorów tatuaży:

Wzory tatuaży dłoni 1

Wzory tatuaży dłoni 2

Wzory tatuaży dłoni 3

Wzory tatuaży dłoni 4

Wzory tatuaży dłoni 5

Wzory tatuaży dłoni 6

Wzory tatuaży dłoni 7

Wzory tatuaży dłoni 8

Wzory tatuaży dłoni 9

Wzory tatuaży dłoni 10

Jeśli nie jesteś miłośnikiem tatuażu lub potrzebujesz tylko próbki tatuażu, spójrz na tymczasowy projekt z kolekcji tatuaży dłoni. Otrzymasz dobry wybór projektu zgodnie z potrzebami, niezależnie od tego, czego potrzebujesz, możesz wypróbować na dłoni. Przed tatuowaniem musisz zadbać o to, na której dłoni potrzebujesz tatuażu, ponieważ będziesz używać swojej ręki do jazdy, mycia lub zabawy. Skóra dłoni jest wrażliwa i wymaga odpowiedniego tatuowania, ponieważ trochę ją boli. Wybierz spośród tych wspaniałych wzorów na tatuaż dłoni swoich marzeń. Zdobądź projekty, które są męskie lub abstrakcyjne i kapryśne.