Tatuaże to najfajniejsza dostępna obecnie forma sztuki ciała. Jednak wbrew powszechnemu przekonaniu tatuaże nie są tworem współczesnym. Ten trend został zapoczątkowany dawno temu przez ludzi, którzy jako pierwsi odkryli, jak używać symboli do komunikacji.

Od czasów starożytnych ludzie drukowali na ciele różne symbole z różnych powodów. Ale podczas gdy nasi przodkowie używali tatuaży jako formy ochrony i magii, dzisiejsza młodzież używa ich jako fajnej formy sztuki ciała. Ale tatuaże są nie tylko fajne, ale mogą też być fajne ze względu na to, co symbolizują. Tatuaże mogą być używane do oznaczania ważnych wydarzeń życiowych. Mogą być używane jako przypomnienia ważnych wspomnień i tak dalej.

Najlepsze fajne wzory tatuaży dla mężczyzn i kobiet 3

Fajne tatuaże dla facetów i dziewczyn:

Oto 15 zdjęć fajnych projektów tatuaży, które możesz rozważyć.

1. Śliczny tatuaż Sankofa na nadgarstku:

Sankofa jest używana przez lud Akan z Ghany, co oznacza „Wrócić i zdobyć”. Symbol ten często kojarzy się z przysłowiem: „Nigdy nie jest źle wracać po to, o czym zapomniałeś”. Ten konkretny tatuaż ma silne znaczenie i jest bardzo inspirujący, aby wyjść i złapać nasze marzenia.

Śliczny tatuaż Sankofa na nadgarstku

Ludzie, którzy potrafią poskładać fragmenty życia w całość po niskim punkcie, mogą to wpisać i nadal uzyskiwać w życiu pozytywne nastawienie. Znaczenie kryjące się za sankofa uczy, że najpierw musimy wrócić do naszych korzeni, aby iść naprzód. Powinniśmy sięgnąć wstecz i zebrać najlepsze z tego, czego nasza przeszłość ma nas nauczyć, abyśmy mogli spełnić nasze marzenia.

2. Fajny tatuaż z kotwicą na nadgarstku:

Kotwica tatuaż na nadgarstku

Małe tatuaże z symbolami można umieszczać w mniej widocznych miejscach, za uszami lub na palcach. Kotwica może być reprezentacją osoby lub rzeczy, która zapewnia stabilność lub pewność w niepewnej sytuacji. Kotwica jest jednym z najczęściej tatuowanych symboli, które reprezentują poczucie „uziemienia”. Projekty kotwic tworzą naprawdę fajne tatuaże, zdecydowanie. Kotwica tatuaż na nadgarstek, który jest jednym z najładniejszych małych i fajnych wzorów tatuaży.

3. Fajny tatuaż anioła:

Pełnowymiarowe tatuaże anioła

Pełnowymiarowe tatuaże aniołów najlepiej wyglądają na twoich plecach lub wzdłuż ciała. Mogą wyglądać niesamowicie pięknie lub przerażająco przerażająco. Możesz uwzględnić całe ciało anioła lub tylko skrzydła i twarz. Można zastosować kilka wariantów, aby tatuaż był odpowiedni dla konkretnej osoby. W ten sposób tatuaże aniołów zachowują również twoją indywidualność!

4. Fajny tatuaż z piór:

Tatuaże z piór

Tatuaże z piór to nowa forma projektowania. Tatuaże z piór symbolizują różne postacie, takie jak u ptaków, takie jak prawda, odwaga, odwaga, wolność, podróże itp. Pióra są również postrzegane jako wiadomości. Powyższy tatuaż wygląda idealnie zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, zwłaszcza gdy jest noszony na widocznych obszarach ciała. Generalnie symbolizują wolność, podobnie jak pióra będące częścią skrzydeł ptaków. To jeden z najlepszych fajnych projektów tatuaży dla dziewczyn.

5. Fajny tatuaż Unalome dla dziewczynek:

Fajna ręka Unalome tatuaż dla dziewczynek

Tatuaż Unalome oznacza symbol „Oświecenia”. Najbardziej wyjątkowy tatuaż w fajnych kategoriach tatuaży o silnym znaczeniu. Ścieżka zaczyna się w centrum spirali i gdy podążamy ścieżką, odkrywamy, że wędrujemy i stajemy się bardziej świadomi naszego otoczenia. Kiedy osiągniemy szczyt symbolu, oznacza to, że osiągnęliśmy oświecenie. Unalome jest częścią dużej kolekcji małych tatuaży i być może ten symbol jest dla wszystkich fajnych ludzi. To najlepsze fajne wzory tatuaży.

6. Fajny tatuaż Feniksa na klatce piersiowej:

Fajny tatuaż Feniksa na klatce piersiowej

Jeśli tatuaże zwierzęce są tym, czego szukasz, zdecydowanie powinieneś wybrać feniksa. Feniks nie tylko dobrze wygląda, ale jest także jednym z najfajniejszych stworzeń w mitologii. Reprezentuje odwagę i ogień do walki o to, co uważasz za słuszne. Możesz uzyskać realistyczny nadruk ptaka lub plemienną formę jego zarysu. Tak czy inaczej, zapewni Ci ognisty fajny wygląd, którego szukasz.

7. Fajny tatuaż plemiennych zwierząt:

Fajny tatuaż plemienny ze zwierzętami

Plemienne kontury zwierząt również tworzą fajne tatuaże. Nadruki zwierzęce na ubraniach, szalikach, etolach, wystroju domu itp. są obecnie bardzo popularne. To samo zawarte w tatuażu mówi wiele o osobie. Można wybrać swoje konkretne zwierzę w zależności od jego symboliki. Można albo pokolorować zwierzęcy tatuaż, albo wybrać, aby projekt był tylko sylwetką lub konturem.

8. Fajny łatwy tatuaż smoka na plecach:

Fajny łatwy tatuaż smoka na plecach

Smoki są zdecydowanie najczęstszymi mitycznymi stworzeniami używanymi w projektach tatuaży. Czarne plemienne tatuaże smoków sprawiają, że wyglądasz fajnie i groźnie. Co więcej, w wielu kulturach smoki mają być symbolem odwagi i mocy. Tak więc tatuaż smoka na twoim ramieniu zdecydowanie sprawia, że ​​wyglądasz fajnie i zniechęcająco.

9. Fajny tatuaż sowy dla stóp dziewczynki:

Fajny tatuaż sowa dla dziewczynek na stopy

Tatuaże sowy to kolejny fajny projekt tatuażu. Tatuaż sowy to skomplikowane i piękne dzieło projektowe, które jest bardzo miłe dla oka. Ponieważ długi tatuaż sowy jest symbolem edukacji i mądrości. Sowa jest znana jako ptak inteligencji. Więc jeśli jesteś osobą z mądrością, wybierz tatuaż sowy, który reprezentuje Twoją osobowość. Wytatuuj sowę i pochwal się mądrą stroną swojej osobowości.

10. Fajny geometryczny tatuaż:

Fajny geometryczny tatuaż

Geometria to nowy fajny trend w dzisiejszych czasach. Znajdziemy ubrania inspirowane geometrią, dekoracje ścienne, wystrój domu; meble itp., więc dlaczego nie włączyć go do fajnego tatuażu. Geometryczne tatuaże wykorzystują wszystkie symbole i kształty, takie jak koła, trójkąty, plus, minus itp. W tym szczególnym minimalistycznym geometrycznym tatuażu tatuaż daje znaczenie, że Bóg jest większy niż wzloty i upadki życia. Tak bardzo prawdziwe, a jednak nadążające za fajnym ilorazem. To świetny fajny tatuaż dla dziewczyn.

11. Fajny tatuaż Tribal z pełnym rękawem dla mężczyzn:

Fajny tatuaż Tribal z pełnym rękawem dla mężczyzn

Tatuaże plemienne są zazwyczaj czarnymi krzywymi i liniami. Wyglądają na skomplikowane i przedstawiają różne rzeczy, od symboli odwagi, ochrony po zwierzęta, kwiaty itp. Zazwyczaj przedstawiają coś z kultury danego plemienia, które reprezentują. Są fajne i najczęściej widuje się je na bicepsach mężczyzn, podkreślając ich muskularne linie.

12. Tatuaż symbolu Hakuna Matata:

Tatuaż symbol Hakuna Matata

Chociaż Hakuna Matata nie ma symbolu suahili, istnieje symbol oznaczający Hakuna Matata, który ludzie się tatuują. Symbol Hakuna Matata używa do tego samego alfabetu łacińskiego. Oznacza to brak zmartwień przez resztę twoich dni w suahili. Hakuna Matata oznacza filozofię bezproblemową. Ludzie mogą uzyskać ten atrament na nadgarstku, ramionach, kostce, szyi itp. Ten konkretny tatuaż inspiruje do rozwiązywania wszystkich problemów w naszym życiu bez zbytniego martwienia się.

13. Fajny projekt wzoru tatuażu:

Fajne wzorzyste tatuaże

Projektanci tatuaży często tworzą niezwykle fajne wzory, używając prostych kształtów, takich jak koła, trójkąty i spirale. Zasadniczo są one wykonane przy użyciu określonego konkretnego wzoru, aby podnieść chłodny iloraz i uzyskać nowoczesny wygląd. Używanie wzoru, aby uzyskać abstrakcyjny wzór w tatuażu, jest podstawowym sednem fajnych wzorzystych tatuaży. Możesz nawet zdecydować się na kwiatowe wzory, jeśli szukasz pięknego wyglądu. To jeden z fajnych projektów tatuaży dla facetów.

14. Fajny tatuaż czaszki dla mężczyzn:

Fajny tatuaż czaszki dla mężczyzn

Tatuaże czaszki są najfajniejsze dla gatunku ludzi goth i emo. Wyglądają mrocznie i upiornie i często sprawiają, że twój wygląd jest bardziej onieśmielający. Dlatego tatuaże czaszki nie są wybierane przez osoby nieśmiałe i łagodne. Są one przeznaczone dla łamaczy knykci i gangsterów motocyklowych. Możesz mieć klasyczny znak niebezpieczeństwa z czaszką i kośćmi lub możesz zdecydować się na wytatuowanie całego szkieletu. Albo możesz być bardziej kreatywny i dodać skrzydła i sprawić, by wyglądał jak anioł śmierci.

15. Fajny tatuaż ze strzałką na dłoni:

Fajny tatuaż ze strzałką na dłoni

Tatuaż strzałki to jeden z najbardziej wzorów w sztuce tatuażu. Jest to również najbardziej preferowany, prosty projekt dla entuzjastów tatuażu. od dłuższego czasu. Dlatego ten tatuaż jest dobrym wyborem również dla początkujących. Projektowanie tatuaży ze strzałkami kosztuje mniej, ponieważ nie są skomplikowane i można je wykonać w mgnieniu oka. Chociaż te tatuaże są bardzo proste, nadal są stylowe. Tatuaże typu strzałka są bardzo atrakcyjne, więc większość mężczyzn i kobiet uważa je za najlepszą opcję tatuażu dla nich. Są modne jako nowy fajny tatuaż. Może oznaczać różne rzeczy dla różnych osób. Strzałki mogą oznaczać Twoje marzenia, mierzyć wyżej, a także wskazywać drogę do góry, aby spełnić marzenia.

Fajne tatuaże są czymś zauważalnym dla ludzi, często zastanawiających się, jaka jest historia tego projektu lub symbolu. Fajne tatuaże to trend dla początkujących, którzy eksperymentują ze sztuką ciała i tatuażami. Są małe, stylowe i niezbyt ciężkie w kieszeni. Fajne, małe tatuaże mają w sobie element stylu, a także są niedrogie. Tatuaże mogą symbolizować, wyrażać i inspirować. Fajne tatuaże właśnie to robią. Wybierz fajne tatuaże na nadgarstku, przedramieniu, palcach, karku, obojczyku, tylnej części ucha itp..