Tatuaże były projektowane od dziesięcioleci, aby reprezentować pewne symboliczne przedstawienie tego, i zostały wytatuowane na dowolnej części ciała. Mimo to ludzie stają się coraz bardziej świadomi i chcą dodać tuszu więcej do ich wyglądu i sprawić, że będą wyglądać bardziej seksownie i czarująco. Klatka piersiowa lub żebra to najbardziej zmysłowa część ciała i dość wrażliwe miejsce. Projektowanie tatuaży na żebrach to świetna delikatność i wygląda bardzo atrakcyjnie, jeśli niektóre odważne wzory są naszkicowane misternie i odpowiednio.

15 najlepszych tatuaży żebrowych dla dziewcząt i chłopców – najseksowniejsze projekty i pomysły:

Rzućmy okiem na 15 różnych rodzajów wzorów tatuaży żebrowych:

1. Niesamowity projekt tatuaży z bocznymi żebrami:

Najlepsze wzory tatuaży na żebrach

Ponieważ kwiaty lotosu są znane i kochane przez ludzi ze względu na ich wspaniały wygląd, kwiat rośnie w mętnej wodzie, a mimo to jest czysty. Podobnie kobiety przedstawiające ten tatuaż chcą pokazać charakterystykę kwiatu lotosu i posiadać takie piękne wewnętrzne serce.

2. Inspirujący tatuaż na żebrach:

Inspirujący projekt tatuażu klatki piersiowej

Żebro to miejsce, które może być ukryte przed innymi i widoczne, jeśli sobie tego życzysz. Tutaj noszący zapisał najpotężniejsze słowa świata, jakby chciał ogłosić, że się w kimś zakochał.

3. Projekt tatuaży z małymi żebrami samolotu:

Projekt tatuażu małych żeber samolotu

To najbardziej kuszące i fascynujące wzory tatuaży na żebrach, w których naszkicowany jest samolot, doskonały sposób na pokazanie, że dana osoba lubi podróże i przygody miłosne. Małe kropki i czarny atrament dodają projektowi więcej skwierczenia. Jeśli ktoś chce uniknąć bólu związanego z tatuażem żeber, może wybrać ten mały i prosty projekt.

4. Oszałamiający projekt tatuaży żeber:

Oszałamiający projekt tatuaży żebrowych

Jest to kolejny uderzający i odważny projekt tatuażu, który może być stylizowany zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety, i podkreśla, że ​​czyny danej osoby są sprzeczne z prawem społeczeństwa i mają buntowniczy umysł, próbując wywołać niepokój w społeczeństwie swoimi czynami.

5. Projekt tatuażu z klatką piersiową ze zgranej skóry:

Zgrywanie skóry klatki piersiowej Tattoo Design

Tatuaż jest projektowany w tak artystyczny sposób, że pokazuje, jak skóra mężczyzny jest rozdarta i wydobywa się z niego glazura. Konstrukcja klatki piersiowej z tatuażem nadaje osobie realistyczny wygląd i rozciąga się na boki, nadając wygląd macho.

6. Projekt tatuażu ze spiczastą klatką piersiową:

Wskazał projekt tatuażu klatki piersiowej

Niektórzy ludzie poruszają się w życiu pomimo przeszkód i niebezpieczeństw i osiągają sukces we wszystkich sferach, czy to w każdej sytuacji życiowej. W ten sam sposób mała strzałka jest zaprojektowana z symbolem nieskończoności, co oznacza, że ​​strzałka będzie poruszać się w określonym kierunku, aż osiągnie swój cel.

7. Wspaniałe męskie tatuaże na żebrach:

Wspaniałe męskie tatuaże na żebrach

Jest to oszałamiający i piękny projekt, w którym wizerunek plemiennej damy jest przedstawiony w artystyczny sposób obejmujący całe żebra i boki osoby. Korona z piór nadaje projektowi bardziej zachwycający wygląd.

8. Projekt tatuażu czaszki żebra:

Projekt tatuażu czaszki żebra

Jest to prosty projekt tatuażu naszkicowany na żebrach, w którym czaszka jest zarysowana w wyjątkowy sposób, przybierając godny podziwu wygląd. Ponieważ tatuaż czaszki wciąż przypomina osobie, że śmierć może nadejść w każdej chwili, więc możesz cieszyć się każdą chwilą swojego życia i cieszyć się nią w pełni.

9. Projekt tatuażu Freedom Rib Cage:

Projekt tatuażu klatki piersiowej wolności

Niektórzy ludzie lubią pozostać jak wolne ptaki i kochać życie jak ptaki, które przemieszczają się z jednego miejsca na drugie bez żadnych ograniczeń i latają wysoko bez żadnych ustalonych granic i ograniczeń. Ten obraz przedstawia ten sam proces myślowy, co użytkownik. Marzy o takim życiu.

10. Urocza damska konstrukcja tatuaży żebrowych:

Urocze damskie tatuaże na żebrach

To idealny projekt tatuażu dla osób, które kochają małe i skomplikowane projekty. Są nawet wielbicielami piękna w prostym designie, a nawet doceniają je, przedstawiając je. Tutaj maleńki pączek kwiatowy jest zarysowany kilkoma liśćmi, idealny dla osoby, która wierzy w proste techniki i może szybko osiągnąć ten minimalistyczny wygląd.

11. Fantastyczny projekt tatuażu klatki piersiowej:

Projekt tatuażu klatki piersiowej

Trójkąt jest prostym diagramem geometrii i ma głębokie znaczenie symboliczne, w którym trzy rogi reprezentują trzy trójce życia i zaangażowania wokół niego. Ten obraz przedstawia święty umysł użytkownika.

12. Projekt tatuażu z pływającą klatką piersiową:

Pływający projekt tatuażu klatki piersiowej

Niektórzy ludzie mają ambicje zostania marynarzami, a z powodu niepewności ich marzenie nie mogło przerodzić się w sukces. Tutaj naszkicowany jest duży statek, zakrywający żebra po bokach, nadając miłośnikowi tatuażu niebiański wygląd oraz doskonały i łatwy sposób na przedstawienie swoich uczuć poprzez ich rysowanie.

13. Projekt tatuażu klatki piersiowej Dream Catcher:

Łapacz snów Projekt tatuażu klatki piersiowej

Jest to jeden zmysłowy i niesamowity wzór tatuażu na żebrach, w którym naszkicowany jest projekt łapacza snów, aby wszystkie złe sny i koszmary były z dala od użytkownika, a kojące sny płyną przez cały jego sen.

14. Piękny projekt tatuażu klatki piersiowej:

Piękny projekt tatuażu klatki piersiowej

Wielu miłośników tatuażu uwielbia przedstawiać projekty, które są symboliczne i mają z nimi głębokie, wzruszające znaczenie. Tutaj użytkownik zaprojektował tatuaż z kwiatem wiśni na żebrach pokrywających boki, starając się pokazać, że to drzewo oznacza nadejście wiosny i nadszedł czas na świętowanie i szerzenie szczęścia na całym świecie.

15. Imponujący projekt tatuażu klatki piersiowej:

Imponujący projekt tatuażu klatki piersiowej

Ten wzór tatuażu wskazuje na trzymanie umysłu użytkownika i kto zna magię zaklęcia tego magicznego słowa. To magiczne słowo może wnieść spokój do twojego życia. Przez resztę życia możesz żyć złożonym i szczęśliwym życiem.

Końcowe przemyślenia:

Tatuaże z klatką piersiową występują w różnych kształtach i rozmiarach i mogą być przedstawiane w dowolnym stylu, w jakim chcesz uzyskać efektowny wygląd. Osoba może pokazać dowolny format, od ultranowoczesnego designu po tradycyjne techniki, które najbardziej do Ciebie przemawiają. Zarówno chłopcy, jak i dziewczęta mogą szkicować tatuaże na żebrach zgodnie z własnym wyborem i pomysłami za pomocą czarnego atramentu lub w kolorowy sposób.