Joker był pierwotnie synonimem klauna. Zabawne postacie z czerwonymi nosami, które mają rozśmieszyć wszystkich. Ale odkąd serial o Batmanie wyszedł jako komiksy i filmy, słowo „dżoker” przywodzi na myśl tylko jeden obraz, Heath Ledger, dając niewiarygodnie oszałamiający występ w mrocznym rycerzu. Nawet jeśli nie widzisz księgi zdrowia, z pewnością widzisz jokera, arcywroga Batmana. Tak więc tatuaże jokerów przedstawiają sceny z pojedynków Batmana i Jokera. W tych projektach można wprowadzić pewne innowacyjne wariacje, ale są to głównie Heath Ledger lub inne jokery z komiksów i filmów o Batmanie.

wzory tatuaży jokera

Niesamowite wzory tatuaży Joker ze zdjęciami:

Tatuaże jokera zawsze przyciągały wzrok ludzi wokół. Różne rodzaje tatuaży pomagają wyrazić uczucia lub postawę, którą nosi się w swoim stylu życia. Oto najlepsze wzory tatuaży jokerów dla mężczyzn i kobiet wraz z ich znaczeniami i obrazami.

1. Projekt tatuażu Girl Joker:

Projekt tatuażu dla dziewczynki Joker

Te tatuaże jokera dla kobiet są również modne u mężczyzn. Tego rodzaju tatuaże jokerów niosą obraz tego, jaka jest dana osoba. Możesz wybrać typ twarzy, jak chcesz, tj. zabawny, smutny, przerażający, złośliwy, szczęśliwy, zabawny itp. Zamiast używać jasnych kolorów, chłodne kolory są często używane z ciemnymi refleksami. Dziewczęcy tatuaż jokera o smutnym lub przerażającym wyrazie jest bardzo popularny w ciągu ostatnich kilku lat. Dziewczyny zazwyczaj noszą ten tatuaż na nodze, plecach, ramieniu i talii.

2. Projekt tatuaży błazna Jokera:

Projekt tatuaży błazna Joker

Ten rodzaj tatuażu na twarzy jokera ma długą historię. Są znani jako żartownisi. Są noszone przez ludzi, którzy uwielbiają płatać figle i są pełne zabawy. Główną atrakcją tego tatuażu jest sukienny kapelusz z trzema zawieszonymi wokół dzwoneczkami i szerokim uśmiechem, który otwiera usta szeroko od uszu do uszu. Ciemne oczy i zęby wystające z szerokich ust o jasnym białym kolorze dodają delikatnego wykończenia.

3. Joker Dragon Tattoo na całym ciele:

Tatuaż Joker Dragon na całym ciele

Smok jest symbolem mocy i siły. Dlatego to znaczenie tatuażu jokera to moc, szlachetność i magia. Ten tatuaż pokazuje siłę osoby noszącej tatuaż. Ten kolorowy wzór tatuażu smoka jokera jest bardzo atrakcyjny dla zapaśników, bojowników, żołnierzy itp. Ten tatuaż może być również wykonany przy użyciu ciemnego czarnego atramentu z szarymi odcieniami. Może to być również symbolem cech magicznych i duchowych. Tego typu tatuaże typu joker są powszechnie noszone na plecach, dolnej części pleców i klatce piersiowej, ponieważ zapewniają szeroki obszar.

4. Śmiejący się tatuaż na twarzy Jokera dla mężczyzn:

Roześmiany tatuaż na twarzy Jokera dla mężczyzn

Twarz jokera z przerażającym śmiechem to również doskonały wybór. Możesz dodać kolor do tego wzoru tatuażu lub nałożyć go na zwykłą starą czerń. Tak czy inaczej wygląda dobrze. Główną istotą projektu jest zło, które kapie ze śmiechu jokera. Twarz jokera jest również inspirowana tatuażem czaszki. Czerwony kolor użyty do oczu czyni go bardziej niebezpiecznym w wyglądzie. Zielono-czerwone połączenie czapki dodaje jej złowrogiego wyglądu.

5. Tatuaż karty Jokera na dłoni:

Tatuaż karty Jokera na dłoni

Zamiast twarzy jokera możesz wykonać swój projekt za pomocą karty jokera. Możesz wydobyć nieszczęście jokera, czyniąc jokera na swojej karcie postacią udręczoną, a nie wesołą. Ten rodzaj tatuażu inspirowany jest kartami, czyli pikami. Ten tatuaż najlepiej pasuje do ramienia, ale jest również wykonywany na plecach, nogach i dolnej części pleców. Jest to jeden z najprostszych wzorów tatuaży jokera na zawsze dla mężczyzn, którzy uwielbiają grać w karty.

6. Tatuaż Jokera i Harley Quinn:

Tatuaż Jokera i Harley Quinn

Jeśli jesteś fanem historii miłosnej jokera i Harley Quinn, możesz to zrobić jako tatuaż. Obraz jokera obejmującego Harley Quinn z sercami w tle to idealny projekt dla tego, czego szukasz. Pomimo zła, jakie reprezentuje joker, ten obraz jest miły i pod pewnymi względami też słodki!

7. Tatuaż z frazą Jokera na klatce piersiowej:

Tatuaż Joker Fraza na klatce piersiowej

Najbardziej znanym hasłem jokera jest „dlaczego taki poważny?”. Projekt jest tak skomplikowany, jak się wydaje, więc potrzebujesz geniuszu, aby go skonstruować, ale raz sprawił, że wygląda i czyta się niesamowicie! Ludzie na pewno odwrócą się i ponownie spojrzą na twój tatuaż, zanim zaczną go chwalić!

8. Obraz Jokera z miastem Gotham za nim:

Obraz jokera z miastem Gotham za nim

Jak mówi komiks, jest to legendarne miasto Gotham, które nęka joker, a Batman chroni. Tak więc inny typowy projekt tatuażu jokera obejmuje obraz jokera z miastem Gotham jako tłem. Możesz nawet dodać sygnał nietoperza, aby uzyskać pełny wygląd komiksu.

9. Kreskówka Batman i tatuaż Jokera:

Rysunkowy tatuaż batmana i jokera

Możesz sprawić, że twój tatuaż będzie zabawny, a nie poważny! Zrób raczej kreskówkowy niż realistyczny Batman i joker. Projekt może nawet wyglądać uroczo! Ten tatuaż jest wykonywany przez ludzi, którzy wciąż są przywiązani do bajek z dzieciństwa. Ten tatuaż głównie przyciąga dzieci i jest również wykonywany przez niektóre w krajach europejskich. Kolory użyte w tatuażu sprawiają, że jest bardziej atrakcyjny.

10. Scary Clown Killer Tattoo na plecach mężczyzn:

Straszny klaun zabójca tatuaż na plecach mężczyzn

Ten rodzaj projektu tatuażu jokera staje się obecnie modny wśród miłośników tatuażu. Ten typ twarzy klauna może być biały lub niebezpiecznie zabarwiony. Oczy i nos są przerażające z krzywymi. Mogą również nosić noże, być zakrwawione itp. Ciemne cieniowanie wokół twarzy, szyi i ramion daje wspaniały efekt.

11. Tatuaż uśmiechu Jokera na rękach:

Tatuaż Joker Smile na rękach

Ten projekt przedstawia zniekształconą twarz jokera, który jest wrogiem Batmana. Ten tatuaż wygląda najlepiej, gdy jest kolorowy i chociaż nie jest zbyt zniechęcający, twarz jokera w tatuażu nie wygląda wesoło i wesoło. Ta forma jokera jest jak niegodziwa. Kolory użyte w tatuażu nadają mu niepowtarzalny wygląd. Ten tatuaż można wykonać na ramionach, plecach i nogach.

12. Tatuaż Heath Ledger Joker na boku:

Tatuaż Heath Ledger Joker na boku

Twarz Heatha Ledgera została teraz narysowana tuszem na kilkuset ciałach, więc ten projekt nie jest czymś wyjątkowym ani nowym. Jednak za każdym razem, gdy na to spojrzysz, sprawia ci chłód. ma na sobie twarz Heatha Ledgera, trzymającego kartę jokera ze słynnym wyrazem jokera na całej twarzy. Całkowicie czarny tatuaż dodaje uroku.

13. Prosty tatuaż Tribal Joker:

najlepsze-joker-tatuaz-wzory-i-znaczenia

Ten rodzaj pomysłu na tatuaż jokera jest inspirowany plemiennymi tatuażami. Ten tatuaż jokera daje zarówno szczęśliwe, jak i złe uczucie. Uśmiech żartownisia wskazuje na szczęście, a oczy i czoło jako całość niosą złe znaki. Symbole te były dawniej używane przez kastę plemienną do wyrażania swoich uczuć. Ten tatuaż jest szeroko wykonywany w ciemnym kolorze czarnym, ponieważ najlepiej daje efekt w tym kolorze. Jest bardzo często noszony na plecach, ramionach i nogach, głównie przez mężczyzn.

14. Smutny tatuaż Jokera dla kobiet:

Smutna twarz Joker tatuaż dla kobiet

Ten projekt tatuaży twarzy jokera jest obecnie bardzo modny. Każdy może powiązać ten rodzaj tatuażu na twarzy z jednym lub drugim uczuciem siebie. Klauni widziani w takich tatuażach to głównie Klauni Tramp. Kapelusz hobo do takich tatuaży jest ważnym znakiem. Oczy tego typu tatuaży jokerów są bardzo wyraziste. Aby dodać więcej, oczy mogą być wypełnione łzami o szarym odcieniu. Kolory użyte w tatuażu sprawiają, że jest bardziej efektowny. Te tatuaże są bardzo noszone na plecach, ramionach i klatce piersiowej.

15. Projekt tatuażu Joker Batman na rękawy:

Wzór tatuażu Joker Batman na rękawy

Tatuaże Jokera obejmują głównie sceny walki między Batmanem a jokerem. Ludzie, którzy chcą ustanowić dominację Batmana, wybierają sceny, w których joker zostaje postawiony na swoim miejscu, podczas gdy inni wybierają miejsce, w którym pada Batman, a nie joker. Scena, w której batman uderza jokera i zostaje mocno uderzony, należy do poprzedniej kategorii.

Pomysły na tatuaż jokera są szeroko stosowane przez ludzi w krajach amerykańskich i europejskich. Ale projekty tatuaży smoka jokera są również znane w japońskiej młodzieży. Odpowiedni dobór wyrazu twarzy, kolorów i rodzaju klauna, przy odpowiednim wykonaniu, pozwala uzyskać innowacyjne projekty, które pasują do Twojej faktury i koloru. Więc wyjdź i wypróbuj dziś jeden z tatuaży jokera i wyraź siebie.