Tatuaże gwiazd niekoniecznie symbolizują głębokie znaczenia. Na ogół odgrywają one dodatkowe role w projektach tatuaży. Piękno gwiazd jest pięknem nieba, dlatego tatuaże gwiazd są generalnie wybierane ze względu na ich estetyczny wygląd. Mogą być małe i proste lub duże i kolorowe. Duże gromady gwiazd wyglądają jak piękne galaktyki, a te obrazy wytatuowane na twojej skórze sprawiają, że wyglądasz na piękną dziewicę lub przystojnego dżentelmena.

Najlepsze wzory tatuaży gwiazd dla mężczyzn i kobiet

Nawet wtedy tatuaże gwiazd są częściej wybierane przez kobiety. Niewielu mężczyzn potrafi wykonać tatuaż gwiazdy, ale te mogą wyglądać lepiej niż inni.

Najlepsze wzory tatuaży gwiazd dla mężczyzn i kobiet:

Tutaj podajemy 15 najlepszych wzorów tatuaży gwiazd dla mężczyzn i kobiet oraz obrazy i znaczenia dla twojego zrozumienia.

1. Tatuaż Rihanny Stars dla dziewczynek:

Tatuaże Gwiazdy Rihanny

Strumień gwiazd, niektóre duże, niektóre małe, wygląda jak lśniąca galaktyka, w której pada deszcz gwiazd. Ogólny wygląd jest magiczny i piękny dla dziewczynek. Możesz zachować czarne i proste gwiazdy lub sprawić, by były kolorowe, aby wyglądały na bardziej żywe!

2. Gwiazda dolnej części pleców ze spiralnymi wzorami Tatuaże:

Gwiazda z dolnej części pleców ze spiralnymi wzorami Tatuaże

Po prostu gwiazdy wyglądają ładnie, ale można je sprawić, aby wyglądały jeszcze lepiej, dodając do nich ozdobniki, takie jak spiralne wzory. Te wzory tatuaży wyglądają doskonale na twojej talii lub dolnej części pleców. Jak wszystkie inne wzory świetnie prezentują się zarówno w czerni, jak i innych kolorach.

3. Gwiazdy ze słowami Sztuka tatuażu na dłoni:

Gwiazdy ze słowami tatuaż na dłoni

Gwiazdy mają w sobie eteryczny wygląd. Są magiczne i nieziemskie. Dziś wiemy, że gwiazdy, które widzimy na niebie, są bardzo podobne do naszego słońca, tylko dalej. Jednak kiedy ludzie nie byli tak dobrze wyposażeni w taką wiedzę w dawnych czasach, snuli fantastyczne opowieści o gwiazdach. W jakiś sposób przez lata fantazje utkane wokół gwiazd wciąż nie umarły. Wciąż leżą poza naszym zasięgiem, rozprzestrzeniają się w nieznane i to daje im cenną zagadkę. Tak więc z pewnymi słowami najodpowiedniejszymi ozdobami są gwiazdy.

4. Gwiazdy w kształcie nieskończoności:

Gwiazdy w kształcie nieskończoności

Gwiazdy leżą poza naszym zasięgiem, tylko ich światło dociera do nas przez nieskończoność. Jakie zatem lepsze przedmioty reprezentują nieskończoność niż same gwiazdy? Tatuaż księżyca i gwiazdy w kształcie symbolu nieskończoności jest więc piękny i jednocześnie bardzo znaczący. Jest to jeden z najlepszych i prostych tatuaży gwiazd dla dziewcząt.

5. Projekt tatuażu gwiazd i serc:

Projekt tatuażu gwiazdy i serca

Gwiazdy i serca to dwa najczęściej używane ozdoby w tatuażach. Tak więc projekt z samymi sercami i gwiazdkami, choć nie jest znaczący, jest z pewnością wspaniały do ​​oglądania.

6. Gwiazda na nadgarstku pełna spiral:

Gwiazda na nadgarstku pełna spiral

Ten wzór tatuażu na nadgarstku ma bardziej abstrakcyjny plemienny wygląd. Dodatkowe spirale i loki w gwieździe sprawiają, że wygląda ona jak jakiś archaiczny symbol. Ten wygląd można wzmocnić poprzez drobiazgowe cieniowanie i użycie odpowiedniego koloru.

7. Tatuaże z gwiazdami żeglarskimi:

Tatuaże z gwiazdami żeglarskimi

Gwiazda morska odnosi się do kształtu podobnego do gwiazdy, jaki posiadają kompasy. Ten projekt jest idealny dla zapalonych żeglarzy i innych osób, które kochają morze. Morze i gwiazdy dzielą tę zagadkę, która powstaje z nieznanego.

8. Śliczne wzory tatuaży z księżycem i gwiazdami:

Śliczne wzory tatuaży z księżycem i gwiazdami

Gdzie są gwiazdy, tam musi być księżyc! Śliczne gwiazdy i projekt księżyca składałyby się z rysownika wyglądającego na księżyc z uroczym wyrazem twarzy i otaczającymi go jasnożółtymi gwiazdami. możesz zrobić odwrotnie i powiększyć gwiazdy z wyrazami na ich twarzach!

9. Mały tatuaż gwiazdy na stopie:

Mała gwiazda tatuaż na stopie

Małe wzory tatuaży gwiazd są bardzo powszechne i zazwyczaj są nanoszone na wewnętrzną część nadgarstka lub na kostce lub gdzieś na piechotę. Może być tuszowany na dowolnej powierzchni ciała, ale jako mały, najlepiej prezentuje się w wyżej wymienionych częściach. Jego czarny i prosty wygląd tatuażu dodaje odrobinę buntu do twojego wyglądu.

10. Tatuaże ze skrzydlatymi gwiazdami:

Skrzydlate gwiazdy

Gwiazda ze wspaniałymi skrzydłami po obu stronach to historia, którą trzeba jeszcze opowiedzieć. Ten tatuaż wydobywa mistyczną stronę ciebie, jeśli wybrałeś pomysł na tatuaż. Często idealnym miejscem do wykonania tatuażu byłyby przedramię lub plecy. Są to idealne projekty tatuaży gwiazd dla dziewcząt i zawsze można dodać trochę życia, wprowadzając do nich kolory, podobnie jak wzór tatuażu podany tutaj.

11. Tatuaże ze spadającymi gwiazdami dla stóp:

Spadające gwiazdy tatuaże na stopy

Gwiezdne tatuaże dla kobiet nie są lepsze niż to. Tatuaż spadającej gwiazdy towarzyszy flagi wyścigowej, która dzielnie powiewa za gwiazdą, co może być idealnym ucieleśnieniem zawodnika w tobie. Zgrany biceps z tatuażem gwiazdy wyścigowej powie Ci o Twojej nieustającej pasji do wyścigów. Urozmaicaj ten tatuaż odrobiną koloru, otaczając tylko gwiazdę i spraw, aby ten tatuaż był przyciągający wzrok.

12. 3D Triple Embedded Star Tattoo Design dla mężczyzn:

3D potrójnie osadzony projekt tatuażu z gwiazdą

Znaczenie tatuażu gwiazdy różni się w zależności od osoby i chociaż niektórzy mogą wierzyć w jedną koncepcję, dla innych może to być zupełnie inne znaczenie. Klasyczny przykład takiej niejednoznaczności można zobaczyć w tym tatuażu, który pokazuje trzy gwiazdy w teksturze 3D pokrywającej obszar klatki piersiowej, uosabiając bardziej szorstkie, ale eteryczne uczucie. Ziemskie uczucie tego tatuażu sprawia, że ​​czujesz się bardziej uziemiony i obecny na dziś. Ten tatuaż z gwiazdą idealnie nadaje się dla facetów, którzy kochają gwiazdy i niebo. Jest to jeden z najlepszych tatuaży gwiazd dla mężczyzn.

13. Proste wzory tatuaży Tribal Star Tribal:

Prosty projekt tatuażu z głęboką granicą

Jest to trafny tatuaż, który doskonale uosabia prawdziwe znaczenie prostych, ale wzmacniających wzorów tatuaży gwiazd. W tym tatuażu widzimy normalny plemienny tatuaż gwiazdowy z mocnymi granicami, które symbolizują, jak silny jesteś naprawdę. Granice pokazują konstytucję twojej siły, dzięki czemu jest to bardzo prosty, ale wzmacniający tatuaż. To idealny tatuaż, jeśli szukasz pierwszego tatuażu.

14. Projekt tatuaży natury i gwiazd:

Projekt tatuażu natury i gwiazd

Po raz kolejny używamy natury jako znaku pokojowego, ptaki i gwiazdy łączą się, aby rzucić światło na cuda, jakie natura może nam zaoferować. Ten tatuaż wyraźnie pokazuje dwa sportowe ptaki zaangażowane w zabawę i igraszki, ponieważ wyróżniająca się wśród nich gwiazda ustępuje miejsca niektórym krnąbrnym gwiazdom, tworząc idealną gwiaździstą noc. To idealna nocna scena przedstawiająca spokój.

15. Projekt tatuażu 3D z pękniętą skórą:

Projekt tatuażu 3D z pękniętą skórą

Ten wspaniały projekt tatuażu 3D to absolutna gratka, jeśli wiesz, kto może go lepiej wykonać. Tatuaż pokazuje, że wszystkie twoje pomysły są głęboko zakorzenione w tobie i pokazuje ludziom, że masz na myśli to, co mówisz i co czujesz. Jest to idealny tatuaż, ponieważ łączy skomplikowane projekty z prostotą.

Przegląd:

Tatuaże gwiazd są często najlepszą opcją na początek i zawsze są dobrym rozwiązaniem dla kogoś, kto chce przedstawić znaczenie innych treści w swojej sztuce tatuażu. Z każdym tatuażem wiąże się znaczenie, coś, do czego wszyscy mogą się odnosić.