To, że niebiosa wpływają na nasze życie, jest powszechnym przekonaniem wśród ludzi na całym świecie, nic więc dziwnego, że człowiek ma tendencję do wyrażania tego przekonania w postaci własnego projektu tatuażu zodiaku. Leo „Lew” jest najbardziej dominującym ze wszystkich znaków zodiaku. Osoby urodzone pod tym znakiem są naturalnymi przywódcami. Są odważne i autorytatywne i naturalnie przyciągają osoby o równie silnych osobowościach.

Wzory tatuaży Leo

Typowe Leo są ekstrawaganckie i otaczają je aurą wspaniałości, wszystkie te cechy są bardzo charakterystyczne dla Lwa. Rządzony przez Słońce znak Lwa, zwłaszcza w formie artystycznej, jest głównie reprezentowany w kolorze złotym, żółtym, pomarańczowym i czerwonym.

Najlepsze tatuaże Leo dla mężczyzn i kobiet:

Tutaj podaliśmy poniżej najlepsze i popularne wzory tatuaży Leo dla mężczyzn i kobiet o znaczeniu i obrazach, które Cię zadziwią.

1. Fierce Leo Tattoo Design dla facetów:

Fierce Leo Tattoo Design dla facetów

W tej intensywnej pracy urzeczywistnia się dzika natura lwa z całą swoją zaciekłością. To doskonałe ucieleśnienie mocy i siły. Esencja tych atrybutów jest znakomicie uchwycona w oczach. To prawie tak, jakby posiadacz tego tatuażu wysyłał ostrzeżenie przez tę wspaniale rzeźbioną grafikę. Jest to jeden z najlepszych wzorów tatuaży Leo dla mężczyzn z dużymi ramionami.

2. Projekt tatuażu plemiennego Leo:

Tatuaż plemienny Lwa

Plemienne tatuaże, oprócz tego, że są popularne, mają przypisaną do nich dużą symbolikę i znaczenie. Cechy autorytetu, męskości i dumy symbolizowane przez lwa są głęboko związane z plemionami. Tatuaż Tribal Leo jest uosobieniem takich cech. Tatuaż można łatwo wykonać, a grzywa lwa przekształcona w plemienny wzór.

3. Symbol tatuażu Leo Zodiac na nadgarstku:

Tatuaż symbol zodiaku lew

Prosty z wyglądu symbol zodiaku Lwa oznacza odwagę i przywództwo, główne cechy występujące u osób urodzonych pod Słońcem. W towarzystwie fajnych ram jest całkiem atrakcyjna.

4. Sztuka tatuażu Leo Sign:

Sztuka Tatuażu Leo

Podczas gdy niektórzy lubią uosabiać znak zodiaku Lwa poprzez odważną i okrutną formę lwa, inni lubią przedstawiać go prostymi literami. Widziany tutaj jest projekt tatuażu Leo wykonany w kaligrafii. Jest prosty, ale przyciąga wzrok i najlepiej prezentuje się na plecach, nadgarstku, klatce piersiowej lub przedramieniu.

5. Lew z projektem tatuażu o dwóch twarzach:

Tatuaż Lew z Dwiema Twarzami

Symbolika projektu przedstawiona w tym tatuażu może wyrażać mocne i słabe strony osób urodzonych pod tym znakiem zodiaku. Chociaż Leo są odważnymi, autorytatywnymi i urodzonymi przywódcami, ich wadą jest to, że są aroganccy i apodyktyczni. Dwie twarze są charakterystyczne dla dwóch stron natury Leo, a to przedstawienie jest ozdobnie wykonane w żywych odcieniach. Tutaj tatuaż dziewczynek z lwami to doskonały pomysł dla artystki, która może być pod wrażeniem tłumu.

6. Tatuaż symbolu zodiaku Lwa na słońcu:

Tatuaż słońca z symbolem zodiaku Lwa

Obok Lwa, tatuaże Sun są idealnym symbolem w projektach tatuaży dla osób urodzonych pod słońcem. Noszone są zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety i są projektowane w różnych rozmiarach, kolorach i fasonach. Ten wzór tatuażu przedstawia celtyckie słońce splecione w zewnętrzny koronkowy wzór z emblematem zodiaku Lwa wewnątrz koła.

7. Tatuaż z koroną z pół rękawa dla mężczyzn:

Tatuaż z koroną z pół rękawa dla mężczyzn

Innym popularnym sposobem przedstawiania znaku zodiaku Lwa, jak pokazano w projekcie tego tatuażu, jest lew ozdobiony koroną. Śmiało stwierdza, że ​​lew jest królem dżungli i przewyższa wszystkie inne zwierzęta. Ten tatuaż ma moc i autorytet odciśnięty na nim poprzez malowniczy detal i niesamowitą technikę kolorystyczną. Ten wzór tatuażu Leo jest idealny dla mężczyzn.

8. Tatuaż Leo Lion z kwiatami:

Lew Tatuaż z kwiatami

Wytatuowany niektórymi kwiatami lew reprezentuje równowagę między siłą a kruchością i w istocie oddaje odrobinę kobiecości. Przedstawiony jest tutaj w formie pasywnej z subtelną nutą kochającej i wrażliwej natury, która jest dość charakterystyczna dla Lwa, który nie dzieli łatwo tej cechy z innymi.

9. Projekt tatuażu Leo Butterfly z nazwą:

Leo Butterfly Tattoo Design z nazwą

Symbol zodiaku Lwa jest pięknie przedstawiony w tym tatuażu motyla, który jest całkiem pożądaną odmianą od standardowych tatuaży Lwa przedstawianych głównie przez Lwa. Żywy kolor i zakorzeniony w napisach, ten projekt jest stworzony dla Leo Woman.

10. Celtic Lion Face Tattoo Design na ramieniu:

Celtycki lew tatuaż na ramieniu

Lwy symbolizują dumę i odwagę, a projekty tatuaży Leo, takie jak ten, bardzo dobrze wyolbrzymiają ten fakt. Tutaj nałożyli trochę plemiennej esencji na twarz lwa, ponieważ powstaje ona poprzez dyskretny wzór celtyckich linii i krzywych.

Po zakończeniu napisali słowo „LEO” niezwykle stylowo. Specjalnością tego projektu jest to, że bardzo różni się od wszystkich innych projektów Leo, jest prosty, ale piękny. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety mogą spróbować tego, a głównym powodem jest to, że jest to mały tatuaż i dlatego można go nanieść na dowolną część ciała.

11. Data urodzenia Leo Tatuaże na klatce piersiowej:

Data urodzenia Leo Tatuaże na klatce piersiowej

Wszystkie tatuaże, jak mówią, mają określone znaczenie i że tatuaże zostały pierwotnie zrobione po to, aby trwale nanieść na siebie jakieś niezapomniane wydarzenie, które chcemy nosić z nami na zawsze. Ten tatuaż z symbolem Leo jest jednym z tych bardzo przemyślanych wzorów, w których data urodzenia kogoś została nadrukowana na klatce piersiowej.

12. Zodiak z projektami tatuażu Leo Paws:

Zodiak z Leo Paws Tattoo Designs

Jeśli chodzi o dziewczyny, to są one wiernymi wyznawcami zodiaków, a także małych i uroczych tatuaży, takich jak ten. Tutaj mamy jeden z najładniejszych wzorów tatuaży zodiaku Lwa, być może opracowany z łapami tego samego lwa. Jest to mały tatuaż w porównaniu do twarzy i wzorów, które są duże i obejmują szerokie obszary ciała.

13. Pełny projekt tatuażu lwa na ramieniu:

Pełny projekt tatuażu lwa na ramieniu

Twarze lwa stały się zbyt popularne, więc musisz spróbować czegoś bardzo nowego i niezwykłego, a ten tatuaż z symbolem Lwa jest absolutnie powiewem świeżego powietrza. Jest to pełnowymiarowy lew w pozycji półstojącej lub po prostu pionowy, tak jak widać na fladze narodowej Sri Lanki.

Tutaj nie użyli żadnego koloru, ale możesz użyć dowolnego koloru, jeśli chcesz, aby był bardziej kolorowy i jaśniejszy. Tutaj lew ma wiele celtyckich i plemiennych detali, a splecione wzory sprawiają, że wygląda bardzo odważnie i elegancko.

14. Tatuaż Leo Heart za uchem dla dziewczynek:

Tatuaż Leo Heart za uchem dla dziewczynek

Niektóre z najlepszych wzorów tatuaży Leo to te, które są bez twarzy i mają w sobie tylko symbol zodiaku Lwa. Istnieje również duża różnica między tym, jak faceci lubią swoje tatuaże, a tym, jak lubią je dziewczyny. Tutaj mamy jeden mały tatuaż Lwa, który wykonuje się za uszami, a ogon tatuażu ma uroczy znak serca.

To pokazuje połączenie kobiecego wdzięku i miękkości wraz z śmiałością i siłą lwa. To piękne połączenie i dziewczyny, które mają takie nastawienie, że przyciągają uwagę ze wszystkich stron.

15. Błyszczący tatuaż Leo na plecach dla kobiet:

Błyszczący tatuaż Leo na plecach dla kobiet

Podczas gdy tatuaże na plecach i szyi są najczęstszymi formami tatuaży, musimy wybrać tę, która jest nawet lepsza niż najlepsza, a ten rodzaj tatuażu z symbolem Lwa jest najlepszy. Tutaj pokazano dziewczynę, która obnosi się z tatuażem na twarzy lwa z kombinacją czerwieni i srebra, aby dodać trochę blasku normalnej twarzy. Pozostałe detale są wykonane w postaci łap do dolnej części. To bardzo dziewczęcy projekt z kolorystyką i srebrną finezją oraz zakrzywionym wzorem i małym rozmiarem tatuażu.

Sztuka tatuażu to sposób na wyrażenie artystycznej strony ciebie, a zodiaki mówią o osobowości człowieka. Kiedy oba się spotykają, otrzymujesz śmiertelną kombinację takich tatuaży Leo dla mężczyzn i kobiet, które wyglądają pięknie.