Waga, siódmy znak zodiaku, uosabia równowagę, harmonię i poczucie fair play. Jest to symbolizowane przez łuski, które są popularnym motywem Wagi, która chce wytatuować swój znak zodiaku na ciele, podczas gdy sam symbol jest również powszechnym wzorem dla tatuaży Wagi.

Tatuaże Libra stały się modne, a powyżej kilka wybranych wzorów było używanych na całym świecie. Zawsze tworzą piękny efekt w połączeniu z różnymi kolorami i odcieniami. Tatuaże 3D Libra stworzyły magnetyczną atrakcję dla miłośników tatuażu. To jest motyw tatuażu znaku wagi.

waga tatuaż

Zdjęcia tatuaży Libra dla mężczyzn i kobiet:

Poniżej znajdują się najpopularniejsze i najlepsze wzory tatuaży z symbolem gwiazdy libra dla mężczyzn i kobiet ze zdjęciami i znaczeniami.

1. Pretty Libra Dragon Tattoo na nadgarstku:

Jest to jeden ze słynnych tatuaży Libra na nadgarstku lub innych częściach dłoni. Zdjęcie przedstawia smoka trzymającego wagę. Smok w kilku krajach Europy oznacza ogień, potęgę i bogactwo, podczas gdy w Japonii oznacza hojność, siłę i mądrość.

Ładny tatuaż smoka waga na nadgarstku

Tak więc tatuaż Libra ze smokiem jest tworzony przez osoby, które noszą powyższe cechy. Ten projekt tatuażu libra jest wykonany z ciemnego czarnego atramentu, a różne inne kolory mogą być użyte, aby smok nadał mu inny wygląd. Ten tatuaż jest wykonywany zarówno przez kobietę, jak i mężczyznę, na nadgarstku, plecach, talii, szyi i dolnej części pleców.

2. Tatuaż Wagi ze słowami:

Waga tatuaż ze słowami

To wyjątkowy projekt tatuażu Libra. Projekt zawiera skalę pomiędzy, a słowa symbolizujące skalę są napisane po obu stronach. Jedna strona jest pozytywna, a druga negatywna. Definiuje dwa rodzaje cech; pozytywny obejmuje miłość, czystość, wstrzemięźliwość, pracowitość, cierpliwość, życzliwość i człowieczeństwo. Negatywna strona to pożądanie, chciwość, złość, zazdrość, duma itp. To niesamowite arcydzieło sztuki pokazujące rzeczywisty standard człowieka.

3. Tatuaż z nazwą Libra na stopie:

Nazwa tatuażu Libra na stopie

Wykonanie tatuażu Libra na stopie ma swój wyjątkowy urok i jest idealnym wyborem zarówno dla kobiet, jak i dziewcząt. Wygląda uroczo, a gdy jest wykonana w tak wyszukany wzór, jak ten, ma czarujący efekt. Ten tatuaż z literą może być wykonany różnymi atrakcyjnymi czcionkami, które sprawiają, że jest piękniejszy dzięki gładkim krzywiznom i małym, niepowtarzalnym wzorom wokół słowa. Można go również wykonać w różnych kombinacjach kolorystycznych według własnego wyboru. Tutaj na tym zdjęciu waga pięknie wytatuowana pieszo.

4. Libra Tribal Tattoo dla mężczyzn:

Waga Tribal Tattoo dla mężczyzn

Plemienne tatuaże są bardzo popularne wśród miłośników tatuażu, nic więc dziwnego, że znajdują zastosowanie w prawie każdym projekcie zodiaku. Sztuka wykorzystania stylu plemiennego do stworzenia symbolu Wagi jest dość pomysłowa, nadając mu ozdobny wygląd. Ten tatuaż można wykonać na nadgarstku, ramionach lub plecach, aby uzyskać cudowny wygląd. Chociaż wielu kochanków ma również takie plemienne tatuaże na szyi i plecach. Jest to jeden z idealnych wzorów tatuaży libra z wieloma kombinacjami kolorów na ramionach.

5. Tatuaż z tyłu wagi dla kobiet:

Tatuaż na plecach Wagi dla kobiet

Ten tatuaż na plecach Libra przedstawiający Lady Justice z łuskami w dłoni jest obrazem wyrafinowania. Wyeksponowany w pięknym kolorze i misternym wzornictwie jest wspaniałym dziełem. Niebieski kolor symbolizuje niebiosa, podczas gdy ognisty pomarańczowy wskazuje na piekło, a dama sprawiedliwości z łuskami pośrodku jest idealną reprezentacją sprawiedliwości wymierzanej między dobrem a złem.

6. Geometryczny tatuaż Wagi dla dziewczynek:

Ten tatuaż można również nazwać tatuażem plemiennym Libra, ponieważ jest inspirowany używanymi przez nich projektami. Ten tatuaż jest tworzony przy użyciu geometrycznych kształtów, które po raz pierwszy zostały użyte przez plemiona do tworzenia różnych wzorów.

Geometryczny tatuaż Waga dla dziewczynekTen elegancki tatuaż jest tworzony głównie na plecach, ale jest również znany jako uroczy tatuaż Libra na nadgarstku. Skala w tym projekcie oznacza inspirację. Ten tatuaż jest wykonany z czarnego atramentu, ale można również użyć czerwonego koloru, aby uzyskać najlepszy plemienny wygląd.

7. Tatuaż Lady Libra na szyi:

Tatuaż Lady Libra na szyi

Tworzenie znaków zodiaku w formie tatuażu stało się tak powszechne, że zarówno artyści, jak i miłośnicy tatuażu szukają nowych sposobów przedstawiania swojego znaku słonecznego, odchodząc nieco od stereotypowych wzorów znaków i symboli. Ten projekt tatuażu, choć nie jest kompletny w przedstawieniu damy sprawiedliwości za pomocą łusek, ma całą esencję symboliki Wagi równowagi i harmonii. Sam tatuaż ma jakość jak anioł i dodaje koloru do projektu. Ten rodzaj tatuaży lady libra jest najczęściej obnoszony przez nastolatki.

8. Tatuaż z symbolem znaku zodiaku Waga na dłoni:

Tatuaż znak zodiaku Waga na dłoni

Symbol zodiaku dla znaku słońca Wagi jest prawdopodobnie najpopularniejszym tatuażem Wagi. Prosty w konstrukcji i łatwy do wykonania, noszony na prawie każdej części ciała. Jedną z reprezentacji tego symbolu jest to, że wznoszący się guzek pośrodku utrzymuje pozostałe dwie strony w równowadze, podczas gdy inna reprezentacja tego symbolu pokazuje, że symbol Wagi jest podobny do znaku równości.

9. Tatuaż z literą Libra z symbolem zodiaku:

Tatuaż Libra Litera z Symbolem Zodiaku

Podczas gdy niektórzy lubią rozbudowane i skomplikowane wzory ich znaku zodiaku na ciele, inni wolą zachować prostotę. Symbolowi zodiaku Waga towarzyszy tekst pisany własnym stylem literniczym. Podstawowy wzór tego tatuażu przekazuje swoje przesłanie w prosty sposób i jest najłatwiejszym sposobem wyrażenia dumy ze swojego znaku zodiaku.

10. Tatuaż Libra Lady Justice na ramieniu:

Tatuaż Libra Lady Justice na ramieniu

Pani Sprawiedliwości, związana ze znakiem Wagi, jest symbolem pokoju i harmonii. Sprawiedliwość i równowaga są jej królestwami, co jest przedstawione przez parę łusek w jej dłoni, podczas gdy jej oczy są z zawiązanymi oczami. Oznacza to, że wymierza sprawiedliwość wyłącznie na podstawie przedstawionych jej faktów, nie pozwalając nawet swoim oczom wpływać na jej osąd. Ten projekt tatuażu jest symboliczną reprezentacją własnej osobowości Wagi.

11. Tatuaż Lady Eye Libra na plecach:

Tatuaż Lady Eye Libra na plecach

To bardzo ciekawy tatuaż Libra dla kobiet, teraz modny również u mężczyzn, symbolizuje sprawiedliwość. Z drugiej strony oznacza to również, że gdzieś ktoś obserwuje wszystkie twoje czyny i stamtąd cię osądza. To arcydzieło jest doskonałym połączeniem prawa, wierzeń duchowych i Wagi jako znaku. Ten kolorowy tatuaż może dać wspaniały efekt, gdy otrzyma efekt 3D.

12. Projekt tatuażu Wagi:

Waga Wagi Tattoo Design

Skala jest głównym symbolem Wagi i jest bardzo popularna w projektach tatuaży, obok symbolu zodiaku Wagi. Często nazywana łuską sprawiedliwości, jest przykładem wszystkiego, co jest sprawiedliwe i sprawiedliwe. Widoczne głównie samodzielnie, łuski są również używane jako podstawa do innych wyszukanych wzorów tatuaży Libra.

13. Tatuaż znaku Libra Air na udzie:

Tatuaż Libra Air Sign na udzie

Ten tatuaż ze znakiem zodiaku Libra jest najlepszym, który wierzą w tatuaże ze znakiem zodiaku. Ten tatuaż szczególnie oznacza znak powietrzny Wagi. Mówi się, że Bogini Miłości i Piękna (Wenus) rządzi tym znakiem. Ten tatuaż noszą również osoby, które mają poczucie równowagi w swoim życiu. Tatuaż powstaje z połączenia koloru czarnego i czerwonego. Słowo Waga po utworzeniu w tatuażu dodaje mu piękna.

14. Wagi Wagi z krzyżowym tatuażem:

Wagi Wagi z krzyżowym tatuażem

Bóg dawca życia jest najwyższym sędzią, a waga Wagi w tym projekcie wraz ze świętym symbolem krzyża związanego z Bogiem ma na celu tylko powtórzenie tego faktu. Ta reprezentacja znaku słońca Wagi oznacza, że ​​Bóg jest sprawiedliwy i zawsze rządzi na korzyść tego, co słuszne. Jest to jeden z prostych projektów tatuaży libra z zawiłością na rękach.

15. Projekt tatuażu Motyl Libra na ramieniu:

Wzór tatuażu Motyl Waga na ramieniu

W tym projekcie tatuażu Libra skala jest uniesiona przez motyla. Dlatego ten tatuaż symbolizuje wolność i szczęście. Tatuaż tworzony jest za pomocą różnych kolorów, co uatrakcyjnia go. Ten tatuaż jest szeroko wykonywany przez nastoletnie dziewczęta. Jest wykonywany głównie na plecach i dolnej części pleców przez dziewczęta, podczas gdy chłopcy noszą go na nadgarstku, ramionach i klatce piersiowej.

Pomysły na tatuaż Libra mają więc wraz z nim ogromne znaczenie. Może być wykonywany jako tatuaż znaku zodiaku, a także przez osoby, które inspirują się symboliką, którą niesie ze sobą. Tatuaże Libra na nadgarstku stały się modniejsze w krajach azjatyckich, dając atrakcyjny wygląd miłośnikom tatuażu.