Tatuaże na rękawach dają wiele wzorów do wyboru. Dają dobry obszar do wyrażenia symboliki tatuażu za pomocą wzorów takich jak kwiatowy, plemienny, polinezyjski, smok itp. Projekt tatuażu z pół rękawa obejmuje tylko połowę ramienia, to znaczy tylko od barku do łokci.

Najlepsze wzory tatuaży z pół rękawami dla mężczyzn i kobiet

15 najlepszych i stylowych wzorów tatuaży z pół rękawami:

Oto niektóre z najlepszych tatuaży z półrękawem, które mogą uderzyć w twoje serce jednym spojrzeniem.

1. Tatuaż ptaka na pół rękawa:

Tatuaż ptaka na pół rękawa

Kolorowy ptak na pół rękawa do tatuażu nadaje drastyczny wygląd, szeroko tuszowany przez kobiety. Projekt zawiera ptaka, różę i zamek z czaszką z dołączonym kluczem. Tatuaż symbolizował wolność, śmierć, miłość, lojalność, nadzieję itp..

2. Projekt połowy rękawa Hogwart:

Projekt połowy rękawa Hogwart

Zainspirowany serią Harry’ego Pottera! Tatuaże na ramionach dla mężczyzn z półrękawami to idealne miejsce do portretowania projektów skradzionych z serii, takich jak projekt szkoły Hogwart. Projekt może również zawierać twoją ulubioną postać z filmu.

3. Projekt tatuażu tygrysa z pół rękawa:

Projekt tatuażu tygrysa z pół rękawa

Niebezpieczne zwierzęta zawsze były najlepszym wyborem dla męskich tatuaży z półrękawem. Wśród nich najczęściej wybierane są tygrysy wraz z pięknem przyrody z kolorowym akcentem reprezentującym siłę, niezwyciężoność i moc.

4. Zabierz mnie do domu z pół rękawa:

Zabierz mnie do domu pół rękawa tatuaż

Uwielbiam rysować uroczego małego diabła! Dlaczego nie nałożyć go na ciało! Tak, ten delikatny i słodki tatuaż podbił serca kilku osób. Diabeł ma na sobie czerwony atrament, a na swojej broni pozy surfingu. Niesie także przesłanie; zabierz mnie do domu, co przychodzi na myśl na pierwszy rzut oka.

5. Tatuaż z pół rękawa smoka:

Tatuaż smoka na pół rękawa

Kategoria fajnych tatuaży z półrękawem obejmuje również wzór smoka. Tatuaż nosi niebezpiecznie wyglądający tatuaż smoka z płonącą perspektywą. Projekt smoka wskazuje na magiczne moce, wyobraźnię, szlachetność, wytrwałość itp.

6. Czarno-szary tatuaż czaszki na pół rękawa:

Czarno-szary tatuaż czaszki na pół rękawa

Tatuaże 3D nadały tatuażom czaszki nową niebezpieczną definicję. Tatuaż z półrękawem z czaszką wystającą z ramienia daje niepewny wygląd z obramowaniem części zapasowych w czarno-szarym cieniowaniu. Projekt zawiera również różę i dziką łodygę.

7. Wilk z tatuażem z cytatami na pół rękawa:

Wilk z cytatami tatuaż na pół rękawa

Okładka z półrękawem z tatuażem, która zawiera zarówno odważne cytaty, jak i nocny scenariusz, jest niesiona przez miłośników sztuki. Tatuaż przedstawia wilka ciągnącego się w stronę nieba w nocy z cytatami na niebie, które działają jako uczucie lub przekonanie użytkownika. Ten jest znany wśród studentek.

8. Tatuaż z pół rękawa Ganapati:

Tatuaż Ganapati z pół rękawa

Chcesz nadać swojemu światopoglądowi religijny akcent! Pomysły na tatuaż z półrękawami Ganpati mają różne wzory, które można uzyskać. Tatuaż jest dość znany wśród młodzieży, w której Lord Ganpati przychodzi z różnymi pozycjami, takimi jak siedzenie, taniec, tatuaż na twarzy itp. Kiedy nadchodzi festiwal Ganapati, młodzi ludzie lubią projektować boga Ganpatiego w różnych pozycjach.

9. Brzoza z tatuażem błyskawicy na pół rękawa:

Brzoza z tatuażem błyskawicy na pół rękawa

Projekt rękawa z tatuażem do połowy ramienia, który obejmuje zarówno lasy brzozowe, jak i błyskawice z nieba, nadają użytkownikowi pomysłowy wygląd. Czarne niebo z efektami białych błyskawic i czerwona brzoza wokół reprezentują moc, opiekuńczość, energię, trwałość itp. To fajny projekt wśród młodzieży.

10. Tatuaż portretowy z pół rękawa:

Tatuaż portretowy z pół rękawa

Tatuaże portretowe to najlepszy sposób na poświęcenie swojej miłości lub uczuć komuś wśród tatuaży z półrękawem. Ramiona dają mu świetną przestrzeń do bardzo pięknego ukazania twarzy osoby. Podany w czarnym i szarym tuszu ożywia ostrość. Możesz też zaprojektować swoje osobiste zdjęcie partnera; uzyskać trochę stylu szkicowania w tym wzorze projektu.

11. Tribal Lion Tattoo na pół rękawa:

Tatuaż plemienny lew na pół rękawa

Plemienne tatuaże z półrękawem, gdy zostały zaprojektowane z wizerunkiem lwa, nadają ramionom solidny wygląd. Włosy na głowie lwa są wykonane ciemnym atramentem w krzywych przy użyciu plemiennych wzorów. Tatuaż pokazuje uczucia, takie jak siła, moc, przywództwo, sportowa postawa itp. Jeśli masz nastawienie, to ten projekt przyciąga uwagę.

12. Tatuaż z pół rękawa Phoenix:

Feniks pół rękawa tatuaż

Phoenix tattoo cover half sleeve daje widzowi kolorowy i zachwycający wygląd. Feniks reprezentuje upadek i odrodzenie człowieka, nieśmiertelność, regenerację, wierność itp..

13. Tatuaż serca w butelce z pół rękawa:

Tatuaż serca w butelce z pół rękawa

Projekt tatuażu, który ujawnia prawdziwą miłość do kogoś, to serce na tatuażu na butelce na pół rękawa. Tatuaż przedstawia serce zamknięte w butelce z metką one love, która pokazuje prawdziwą miłość do kogoś.

14. Tatuaż z mniszka lekarskiego z pół rękawa:

Tatuaż z mniszkiem lekarskim z pół rękawa

Kwiatowy tatuaż z półrękawem wykonany przez wykonanie maluszka z kwiatem mniszka lekarskiego nadaje mu atrakcyjny wygląd. Tatuaż jest szeroko tuszowany przez kobiety lub dziewczęta. Tatuaż nosi również imię i datę związaną z osobą, której tatuaż jest dedykowany.

15. Święty geometryczny tatuaż z pół rękawa:

Święty geometryczny tatuaż z pół rękawa

Święte geometryczne tatuaże to najlepsze projekty dla małych półrękawów. W kolorze ciemnej czerni, projekt jest wykonany z geometrycznych kształtów, co skutkuje wzorem motyla i dwojgiem oczu w środku.

Tatuaż z półrękawem to najlepsze miejsce na uzyskanie najlepszego i pożądanego tuszu. Oprócz tego wszystkie inne wzory, które można prześledzić, to celtyckie, rybne, gołębie, wilki, kosmiczne, Jezus itp. Jeśli używasz zwykłych kamizelek lub jesteś miłośnikiem fitnessu, wypróbuj tego rodzaju tatuaże, aby zaimponować znajomym lub partnerom. Zdobądź proste lub wielokolorowe tatuaże z półrękawami, aby zaakceptować dobre komentarze; dostaniesz więcej opcji w tym stylu o niepowtarzalnym wzorze. Zgodnie z twoim zawodem, takim jak muzyk, możesz wypróbować odpowiedni projekt od ekspertów projektantów tatuażu.