Tatuaże Taurus są inspiracją dla wielu osób urodzonych pod wpływem tego znaku zodiaku. Byk, drugi znak zodiaku, jest reprezentowany przez byka, powolnego w gniewie, ale śmiertelnie niebezpiecznego, gdy jest sprowokowany, co jest bardzo charakterystyczne dla osobowości Byka. Tatuaże Taurus są zwykle przedstawiane przez byka, glif Byka lub ich kombinację.

Mężczyźni zazwyczaj noszą wizerunek byka, który często kojarzy się z męskością, podczas gdy kobiety wolą subtelność glifu lub tatuaż z literami wykonany fantazyjną czcionką. Tatuaże z bykami są dostępne w wielu wzorach i kolorach, a dominującymi odcieniami są brąz i czerń. Tatuaże byka mają swoje własne symboliczne znaczenie, które jest charakterystyczne dla cech i osobowości osoby urodzonej pod znakiem słońca Taurus.

Towarzyszące wzory tatuaży Taurus, które zostały opisane poniżej, są częścią różnych części tych tatuaży, które są zwykle widoczne na ciele osób, które muszą wymachiwać swoim mocnym znakiem na ciele.

Wzory tatuaży Taurus dla mężczyzn i kobiet

Najlepsze wzory tatuaży Taurus:

Poniżej znajduje się 15 najlepszych wzorów tatuaży Taurus dla mężczyzn i kobiet w następujący sposób.

1. Wściekły projekt tatuażu Taurus:

Tatuaż szalejącego byka

Byk jest brutalnym stworzeniem, nieustraszonym z natury, a jego siła nie zna granic. Wszystkie te cechy przejawiają się w tym tatuażu wykonanym artystycznie w odcieniach czerni i brązu. Ten tatuaż to czysty obraz męskości i siły. Jest to jeden z najlepszych szalejących wzorów tatuaży Taurus dla mężczyzn.

2. Wzory tatuaży Taurus:

Wzory tatuaży Byk

Byki są powszechnie znane jako porywcze stworzenia związane z kolorem czerwonym, a tatuaże z bykami często wyrażają to skojarzenie poprzez kolor krwi, jak to wyraźnie przedstawiono w tym tatuażu.

3. Tatuaż Glifów Byka:

Tatuaż Byka Glifów

Rogi byka są najpotężniejszą i najbardziej atrakcyjną cechą jego ciała, a glif Byka w tym tatuażu jest tak zaprojektowany, aby przedstawiać rogi w najbardziej wyraźny sposób. Jest to zgrabne dzieło sztuki i dobrze pasuje do kobiet należących do tego znaku słonecznego.

4. Zarys głowy byka z tatuażem glifów:

Zarys głowy byka z tatuażem glifów

Ten tatuaż jest artystycznym wrażeniem głowy byka narysowanego pogrubioną czernią z wyraźnie zaznaczonym glifem na czerwono. Ma wygląd plemiennego tatuażu i jest projektem odpowiednim zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

5. Spokojny tatuaż Taurus:

Spokojny tatuaż Taurus

Tatuaże byka zwykle przedstawiane w sposób wściekły i agresywny są również przedstawiane przez spokojny wygląd. A Taurean jest znany ze swoich agresywnych cech, takich jak zazdrość, zaborczość i nieugiętość, mają również delikatną stronę. Są ciepli, szczerzy i lojalni w przyjaźni. Ten tatuaż wykonany w pięknym odcieniu brązu i czerni wydaje się przynosić te cechy poprzez portret byka w łagodnym spoczynku.

6. Ładowanie tatuażu Byka Byka:

Ładowanie Byka Taurus Tattoo

Typowy wizerunek byka z opuszczoną głową, spiczastymi rogami i kopiącymi piętami, przygotowując się do szarży i powodując spustoszenie, tatuaż szarżującego byka jest popularnym wyborem wśród większości mężczyzn Taurus. Jest ucieleśnieniem mocy i siły, która obejmuje męskość w pełnym tego słowa znaczeniu. Jest to jeden z popularnych wzorów tatuaży byka Taurus dla mężczyzn.

7. Celtycki tatuaż Taurus:

Celtycki tatuaż Byk

Byki przez lata były bardzo ważne w kulturze celtyckiej. Były symbolem siły, a nawet płodności. Nic dziwnego, że tatuaże Celtic Taurus są popularne wśród osób, których przodkowie należeli do tej kultury. Widzimy tutaj tatuaż, który jest powszechnym przedstawieniem głowy byka z rogami noszonymi na klatce piersiowej jako ozdobne dzieło sztuki. Wygląda efektownie na kobietach, a nawet dobrze wygląda na mężczyznach.

8. Tatuaż Byka Czaszki Byka:

Tatuaż Byka Czaszka Byk

Tatuaże z czaszką byka mogą być zaprojektowane w wielu różnych stylach i wzorach i są częściej noszone przez mężczyzn. Ma swoją popularność wśród mieszkańców Zachodu Stanów Zjednoczonych, rdzennych Amerykanów, a nawet Meksykanów, każdy ma swój własny sens. Zaprojektowany z czystym szkieletem twarzy i rogami, ten tatuaż z czaszką byka może być symbolem śmierci i zniszczenia. Biorąc pod uwagę duży rozmiar projektu, tatuaż z czaszką byka stanowi świetny element pleców lub klatki piersiowej.

9. Ambigram Taurus Tattoo:

Ambigram Taurus Tatuaż

Ambigramy są bardzo popularne w świecie tatuażu. Czytając to samo w górę iw dół, wyglądają enigmatycznie i są dość kreatywnym sposobem na nakarmienie ciała. Uzyskanie znaku zodiaku Byk sformułowanego w stylu ambigramu byłoby wyjątkowym wyborem dla miłośników tatuażu Taurean.

10. Tatuaż Taurus związany z Wenus:

Venus Associated Taurus Tattoo

Według skryptów mitologicznych władcą planety Byk jest planeta Wenus. Stąd korelacja obu planet jest całkowicie naturalna. Podczas gdy samotny obraz nakreślenia Wenus może nie kwalifikować się jako tatuaż byka Byka, tym bardziej zwykle występuje w połączeniu z bykiem lub po prostu znakiem zodiaku Byk. W każdym razie związek z Wenus jest wskazówką jako tatuaż Taurus. To jeden z dobrych wzorów tatuaży Taurus dla kobiet.

11. Tatuaż plemienny Byka:

Taurus Tribal Tattoo

Większość tatuaży plemiennych ma jakiś związek z planem Taurus.. Ten rodzaj zarysu tatuażu plemiennego Taurus jest naprawdę prosty. Mimo to istnieją różne odmiany głowy byka, od cieniowania, usytuowania, wielkości i różnych przyrostów, na przykład słów lub zmian. Ponieważ Byk jest obrazem determinacji i bezpieczeństwa, zdecydowana większość głów byka, które zobaczysz, ma wysoki kontrast, pomimo faktu, że możesz również wybrać samotne dominujące cieniowanie, aby przemówić do określonego uczucia.

12. Tatuaż znaku zodiaku Byk:

Tatuaż znak zodiaku Byk

Jeśli jesteś entuzjastą astrologii, to ten jeden z najprostszych tatuaży z symbolem Byka znaków zodiaku do stworzenia, tylko okrąg z kilkoma zakrętami, aby mówić do rogów i do przodu. Dla kogoś, kto może po prostu polubić mały tatuaż, który nie przyciągnie zbyt wiele uwagi, znowu jest to idealna decyzja. Znaczenie nie zmienia się bez względu na to, czy jest duże, czy małe, jest to w większym stopniu indywidualna artykulacja, a to sprawiło, że znak zodiaku Byk jest niezwykle podstawowy.

13. Tatuaż Byka Rogi Byka:

Tatuaż Byk Rogi Byk

W każdym tatuażu Taurus rogi są najistotniejszą częścią, w ten sposób możesz po prostu przykleić kilka rogów do innego zupełnie nieistotnego obrazu, aby w naturalny sposób był to tatuaż Taurus. Na przykład obraz własny może mieć kilka rogów, aby uczynić go tatuażem Taurus. Niezależnie od tego, jaki jest obraz, który ma dodany do niego rogi, zaznacza on zarys każdą cechą byka Byka, zazdrością, niestrudzeniem, oburzeniem, energią i wieloma innymi.

14. Projekt tatuażu 3D Taurus:

Projekt tatuażu 3D Byk

Wyróżnikiem wśród najbardziej rozpoznawalnych wyjaśnień tatuażu zodiaku Taurus jest tatuaż 3d Taurus. Obejmuje to rzemieślnika, który naprawdę robi zdjęcie byka w jego pełnej okazałości i interpretuje go na ciele. Zwykle ten rodzaj tatuażu będzie miał subtelne elementy, które prawie przesuwają granice między toonami i praktycznymi. Tatuaż 3D Taurus przypomina zdjęcie, które zostało zrobione specjalnie od byka i wymienione na skórze.

15. Kolorowe wzory tatuaży Taurus:

Kolorowe wzory tatuaży Taurus

Pomimo tego, że regularnie widuje się tatuaże Taurus w łatwiejszej konfiguracji, nie wyobrażaj sobie, że są to główne, które będziesz przejeżdżać. W rzeczywistości często bardziej sensowne zarysy mają głębszą paletę cieni i większą przestrzeń, która uwzględnia zawarte w nich odcienie i tony. Ze względu na entuzjazm i wrogość, jakie kojarzy się z bykiem, stosowane barwy często zawierają czerwień i czerń, a także żółty w oczach jako sposób na podkreślenie tej osobowości i jedynego w swoim rodzaju elementu. W końcu jednak jest to Twój tatuaż i możesz robić, co chcesz… oczywiście po rozmowie z rzemieślnikiem!

Tatuaże Taurus są niezwykle popularne w tym, co wyznaczają i uczuciach, które przywołują. Oddzielone wizerunkiem byka, tatuaże Taurus są wspaniałe i oszałamiające, a ponadto zabawne i pomysłowe, zależne od stylowych potrzeb klienta. Towarzyszące to część różnych części tych tatuaży, które zwykle są widoczne na ciele osób, które muszą nosić swój mocny znak na ciele.