Kanji – chińskie znaki używane w japońskim systemie pisma to najnowszy trend w tatuowaniu swojego imienia w japońskim stylu. Wzory tatuaży Kanji wyglądają wyjątkowo i oszałamiająco i są obecnie bardzo poszukiwane. Więc jeśli jesteś artystą tatuażu, upewnij się, że wybrałeś odpowiednią postać, która oznacza właściwe znaczenie, aby nadać odrobinę autentyczności tej pięknej formie sztuki.

wzory tatuaży kanji

Symbole kanji to arcydzieło wykonane z kilku pociągnięć pędzla. Te japońskie symbole mają ponad 10 znaczeń. Symbole kanji są 3 rodzaje. Sosho (pełna kursywa), gyosho (pół kursywą) i kaisho (pogrubione i kanciaste czarne pismo). Dlatego też, jeśli interesuje Cię zdefiniowanie siebie tylko jednym symbolem, najlepiej połączyć wzory tatuaży kanji. Więc idź modny w tym sezonie z najlepszym tatuażem kanji.

Tatuaże z literami i symbolami Kanji ze zdjęciami:

W tym artykule przedstawiamy listę najlepszych wzorów tatuaży kanji z obrazami i znaczeniami dla mężczyzn i kobiet

1. Miecz Ninja i japoński tatuaż Kanji:

Miecz Ninja i japoński tatuaż Kanji

To świetny tatuaż z pięknym znaczeniem tatuażu kanji. Miecz ninja w tatuażu symbolizuje odwagę i męstwo. Podczas gdy tatuaż kanji symbolizuje lojalność i legendarność. Wojownicy ninja odczuwali lojalność wobec swojego narodu, a miecz pokazuje, jak legendy z honorem broniły tubylców. Ludzie noszący ten tatuaż to głównie bojownicy, żołnierze, wojskowi itp. Młodzi ludzie noszą go również dla dumy swojego narodu.

2. Tatuaż Dove i Kanji:

Tatuaż Gołąb i Kanji

Gołąb jest symbolem nadziei, pokoju i miłości. Ale różne kultury mają różne znaczenia. W kulturze chińskiej gołąb symbolizuje długi i zdrowy tryb życia. Powyższy tatuaż przedstawia gołębia z symbolem kanji. Ten symbol tatuażu kanji wyraża pokój. Ten gołąb kanji jest bardziej popularny wśród wszystkich ptasich wzorów kanji. Ma swój własny, unikalny sposób na modę wraz z małym przesłaniem. Można go nosić na plecach, talii, szyi, nodze, nadgarstku itp. Zajmie pierwsze miejsce na liście wzorów tatuaży kanji.

3. Natura i tatuaż Kanji na kobiecych plecach:

Tatuaż natury i Kanji na kobiecych plecach

Tatuaż natury i symbolu kanji to wyjątkowe połączenie dla miłośników tatuażu. Natura może być wyrażona w dowolny z twoich ulubionych sposobów w kadrowaniu tego tatuażu. Natura zawsze symbolizuje nowe życie i nową energię do zrobienia czegoś. Podczas gdy symbol kanji tutaj oznacza spokój i piękno. Symbol kanji jest wykonany z czarnego ciemnego atramentu, podczas gdy natura wyraża się w kolorach zielonym, żółtym i czerwonawym. Możesz wziąć je jako zielone drzewa lub latające ptaki.

4. Tatuaż symbolu Kanji Yin i Yang:

Kanji Yin i Yang Symbol Tattoo

Klasyczna chińska koncepcja Yin i Yang, która symbolizuje idealną równowagę, znajduje odzwierciedlenie w tym tatuażu. Yin, który reprezentuje ciemną stronę natury i Yang, który reprezentuje światło, oznacza, w jaki sposób dwie przeciwstawne siły uzupełniają się i są powiązane we wszechświecie. Yin i Yang są zwykle wykonywane w czerni i bieli lub czerni i czerwieni i są jednym z najpopularniejszych elementów projektu wśród miłośników tatuażu.

5. Skrzydlaty Kanji Tatuaże na dole:

Skrzydlaty tatuaż Kanji

Skrzydła na tym tatuażu reprezentują dobrą i złą stronę charakteru danej osoby, a promienie z tyłu wydają się rzucać światło na ten fakt. Wspaniały design, piękno tego tatuażu jest spotęgowane obecnością symbolu kanji między skrzydłami. Dobry wiatr symbolizuje anioła, podczas gdy złe skrzydło symbolizuje złego lub diabła. Symbol kanji wykonany ciemnym czarnym tuszem dodaje mu urody. Skrzydła wykonane są z jasnymi cieniami i ciemnymi liniami brzegowymi.

6. Projekt tatuażu Cherry Blossom Kanji dla dziewczynek:

Kwiat wiśni Kanji Tattoo Design dla dziewczynek

Kwiaty wiśni są symbolem życia ze względu na charakter ich kwitnienia i były często używane w sztuce japońskiej, czyli tradycyjnej sztuce japońskich tatuaży. Zazwyczaj łączy się je z symbolami kanji, aby nadać mu bardziej trwały wygląd. Miękki w wyglądzie i promienny w swojej tonacji kolorystycznej, wygląda prosto, ale kusząco.

 

7. Tatuaż Kanji Phoenix na udzie:

Kanji Phoenix tatuaż na udzie

Feniks, mitologiczny ptak, o którym wiadomo, że powstaje z popiołów, jest symbolem odrodzenia i zmartwychwstania. Przedstawiony tutaj z japońskim kanji, jest doskonałym dziełem sztuki ciała. Tatuaż feniksa w stylach kanji jest bardzo powszechny najprawdopodobniej z powodu legendy, która za nim stoi. Są one zwykle wykonywane w odcieniach czerwieni, pomarańczy i żółci, które oznaczają ogień, słońce lub odmłodzenie życia. Tatuaże z ptakami Phoenix kanji są noszone zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety.

8. Siedem cnót tatuażu Bushido Kanji dla mężczyzn:

Siedem cnót tatuażu Bushido Kanji dla mężczyzn

Siedem cnót samurajów ożywa w tym artystycznym dziele sztuki ciała. W starożytnej Japonii Bushido, czyli Droga Wojownika, był kodeksem postępowania moralnego wpajanym samurajom od dzieciństwa i przestrzeganym przez nich aż do dorosłości. Widoczne tutaj symbole kanji reprezentują każdą z siedmiu cnót: odwagę, obowiązek, życzliwość, szacunek, uczciwość, honor i lojalność. Ten tatuaż ma mistyczną formę i reprezentuje silny charakter.

9. Tatuaż smoka Kanji na dłoni:

Tatuaż smoka Kanji na dłoni

Smok jest symbolem mocy i siły jest odważnie reprezentowany w tym tatuażu kanji. Delikatne krzywizny i kąty w połączeniu z charakterystycznym ognistym wyglądem dobrze komponują się z literami kanji, co czyni go idealnym dla kogoś o wielkiej sile charakteru. Ciemny i jasny odcień czerni i szarości sprawia, że ​​bardziej przyciąga wzrok. Płomienie zaprojektowane w ogonie smoka czynią go bardziej niebezpiecznym.

10. Miłość wyrażająca tatuaż z symbolem Kanji dla dziewczynek:

Miłość Wyrażająca Symbol Kanji Tatuaż dla Dziewczyn

Ten mały projekt tatuażu kanji wyraża symbol miłości. Ten projekt jest na ogół prowadzony przez ludzi, którzy mają bardzo kochający charakter. Ten symbol kanji tatuaż jest noszony głównie przez nastolatki lub kobiety. Ten mały tatuaż jest tak imponujący, że przyciąga do niego czyjeś serce. Noszona jest na plecach, szyi, nogach, talii, biodrach, nadgarstkach itp. Niektóre prace nie pozwalają na wykonywanie tatuaży na ciele. Ten tatuaż jest najlepszy dla takich osób.

11. Małe chińskie symbole sezonów tatuaż:

Małe chińskie symbole sezonów tatuaż

Ten tatuaż kanji odzwierciedlający cztery pory roku może symbolizować zmiany zachodzące w naszym życiu. Symbolika tych zmian zostaje ożywiona w tym klasycznym dziele projektowania kanji. Symbole kanji są wykonane z ciemnego czarnego atramentu, co daje świetny wygląd.

Ten tatuaż symbolizuje również, że życie jest pełne zmian. Ponieważ sezon nie jest stały, dobra i zła sytuacja również nie są stałe. Jest to jeden z najważniejszych wzorów tatuaży kanji dla wszystkich ludzi.

12. Wiry 3D i tatuaż Kanji na nadgarstku:

Tatuaż 3D Wiry i Kanji na nadgarstku

To arcydzieło wśród różnych pomysłów na tatuaż kanji. Tatuaż wykonany jest z symbolem kanji wyrażającym lojalność. Podczas gdy niebieskie wiry podane jako tło dają piękny wygląd. Tatuaż jest wykonany w sposób 3D, co czyni go bardziej uroczym. Połączenie ciemnej czerni z jasnoniebieskim tłem jest pięknie zaprojektowane. Ten tatuaż można wykonać w dowolnym miejscu na ciele, ale noszenie go na nadgarstku lub szyi jest bardzo modne.

13. Symbole tatuaży plemiennych Kanji:

Tribal Kanji Tattoo Symbole

Ten japoński tatuaż Kanji to mieszanka japońskiego tatuażu i plemiennego tatuażu. Plemienny tatuaż ma ciemny czarny kolor, podczas gdy tatuaż kanji ma czerwony kolor. Czarna podstawa nadaje tatuażowi cudowny wygląd. Ten tatuaż symbolizuje wieczność. Plemienny wzór w czarnym kolorze z krzywymi falami nadaje tatuażowi przyciągający wzrok wygląd. Ten tatuaż jest bardzo modny u nastolatków w college’u.

14. Kanji Flower Tattoo Design na stopie:

Kwiatowy tatuaż na stopy z wzorem Kanji

Lubisz kwieciste tatuaże? Ten tatuaż kanji w towarzystwie delikatnego kwiatka jest idealny dla kobiet i dziewcząt, które chcą poprawić swój wygląd tatuażem, który pokazuje ich kobiecość. Zaprojektowany na stopie, jednej z najbardziej zauważalnych części ciała, uderza w formę i olśniewa pięknem.

15. Tatuaż Koi Fish Kanji na ramieniu:

Ryba Koi Kanji Tatuaż

Koi, co oznacza “karp po japońsku”, jest ogólnie uważany za rybę powodzenia. Według starej bajki ryba koi płynęła w górę rzeki, aby dotrzeć do ostatniego wodospadu Żółtej Rzeki, aby stać się smokiem. Tak więc ryba koi jest znana z tego, że symbolizuje wytrwałość pośród przeciwności i jest idealna dla kogoś, kto chce wyrazić swoją siłę poprzez wzloty i upadki życia.

Tatuaże z rybami koi to skomplikowane dzieło sztuki z błyszczącymi łuskami oraz delikatnymi kątami i krzywiznami. W połączeniu z symbolami kanji tworzą jeden z najbardziej poszukiwanych tatuaży tuszowanych na ciele.