Tatuaże na przedramionach wyglądają bardzo dobrze, gdy są ustawione, odpowiednio dopasowane dzięki mądremu wzornictwu i kombinacji kolorów. Przedramię to świetne miejsce na tatuaże wydłużone lub pionowe. Lokalizacja jest zaletą, ponieważ wybrany przez Ciebie tatuaż będzie widoczny i wyraźnie rozumiany.

Wzory tatuaży na przedramię

Ale to, co odciskasz, powinno mieć sens i dobry projekt. Oto kilka sugestii, które możesz sprawdzić. I możesz zobaczyć najlepsze projekty tatuaży przedramienia dla mężczyzn i kobiet ze zdjęciami, które z pewnością Cię zainspirują.

Tatuaże na przedramiona dla mężczyzn i kobiet:

Oto nasze 15 pięknych wzorów tatuaży i pomysłów na przedramię dla mężczyzn i kobiet w następujący sposób.

1. Wspaniały tatuaż kwiatowy na męskich przedramionach:

Wspaniały kwiat tatuaż na męskich przedramionach

Tatuaż na przedramię nie zawsze musi być krytyczny lub złożony, jak widzimy w tym dziele sztuki; tatuaż przedstawia prosty, ale wspaniały kwitnący kwiat, być może słonecznik na łące, kwiat sam w sobie ma piękną sztukę i wzór. Bazując na daniu, które lubisz najlepiej serwować; Twój rozmiar może się różnić od maleńkiego do dużego kwitnącego słonecznika, zawsze inspirowany odrobiną koloru. Ten rodzaj klasycznego tatuażu wewnętrznego przedramienia jest piękny i odpowiedni dla mężczyzn o dużych dłoniach. To jeden z unikalnych tatuaży z kwiatami na przedramionach.

2. Zanikające wzory tatuaży na przedramieniu:

Zanikające wzory tatuaży na przedramieniu

Tym razem jest to zdecydowanie wyjątkowa koncepcja, która w tatuażu może przyprawiać o zawrót głowy. Klasycznym przykładem mogą być wzory tatuaży dla męskich przedramion, w których sztuka tatuażu przenosi się na wspaniały zabytkowy zegar z ozdobną podkładką pod spodem. To, co jest oszałamiające w tym tatuażu z półrękawem, to zanikanie górnej części zegara zamieniające się w chmurę ciemnego dymu, sylwetki przelatujących ptaków widoczne w ciemności.

3. Sztuka tatuażu renifera na przedramieniu:

Renifer na przedramieniu tatuaż sztuki

Przynieś w tym roku Boże Narodzenie z płodnym, uroczym tatuażem renifera, który jest nie tylko majestatyczny w swojej aurze, ale także wykorzystuje miękkie plemienne wzory, aby stworzyć wspaniałe, żywe popiersie renifera, jelenia w królewskiej postawie trzymającego głowę wysoko i dumny. Mimo że ten tatuaż jest monochromatyczny, posypka koloru wśród sztuki plemiennej całkiem dobrze pasowałaby do tego wyglądu.

4. Tatuaże z czaszką i różą na przedramieniu:

Tatuaże z czaszką i różą na przedramieniu

Tatuaże na przedramionach nigdy wcześniej nie wyglądały lepiej niż ten piękny król kwiatów; potężna róża jest tu zmatowiona i stłumiona w odcieniach posępnej szarości, być może dlatego, że stykała się ze śmiercionośną czaszką umieszczoną tuż pod kilkoma różami. Jeśli tłumiące kolory są dla Ciebie nieco zbyt subtelne, zawsze możesz zdecydować się na żywy, kolorowy widok, wypełniając róże jasną cynobrową czerwienią. To jest fajny tatuaż na przedramieniu róży.

5. Różne odcienie i kolorowe tatuaże na przedramionach:

Różne odcienie i kolorowe tatuaże na przedramionach

Ten jest dla tych, którzy chcą mieć w swoim tatuażu element humoru. Ten jest po prostu fajny! Upewnij się, że tatuaż pozostaje schludny, a w tym celu staraj się nie dodawać do niego niczego więcej. Jeśli chcesz dodać głębi, zrób to za pomocą kolorów i różnych odcieni. Ponadto, jeśli masz cienkie przedramię, nie rób zbyt dużego tatuażu. Nie powinien być widoczny z krawędzi drugiej strony.

6. Plemienny tatuaż na przedramieniu:

Plemienny tatuaż na przedramieniu

Może to być doskonały przykład tatuaży na przedramiona dla mężczyzn. Oto sztuka tatuażu z płodnym plemiennym tatuażem przedramienia. Jest to jedyny w swoim rodzaju i zmienia inne ważne wzory, takie jak kompozycje kwiatowe i wszystkowidzące oko. Jest to pionowa linia pojedynczych znaków, które łączą się ze sobą, tworząc to solidne dzieło sztuki. Jest to jeden z najlepszych plemiennych tatuaży przedramienia.

7. Projekt tatuażu ptaka na przedramieniu:

Projekt tatuażu ptaka na przedramieniu

Ten piękny wzór ptaka wygląda bardzo wdzięcznie. Ten tatuaż jest dla spokojnych. Projekt daje dużą swobodę w doborze kolorów i zmianach w projekcie. Możesz więc dodać coś, co nada mu indywidualny charakter, a także wybór koloru należy do Ciebie. Dodaj odcienie niebieskiego i fioletu, jeśli chcesz.

8. Prosta czaszka ze skrzydłami przedramienia wzory tatuaży:

Prosta czaszka ze skrzydłami wzory tatuaży na przedramieniu

Prosty tatuaż z czaszką z niewielką ilością detali wygląda idealnie na przedramieniu. Ten mały wzór tatuażu dla męskiego przedramienia będzie wyglądał najlepiej, jeśli będzie utrzymany w czerni, a jeśli chcesz, możesz podświetlić go białym. Upewnij się, że nie jest zbyt duży, w przeciwnym razie pożądany efekt zostanie utracony. Ten tatuaż może być nadrukowany zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety.

9. Sprawy morskie Tatuaże na przedramionach:

Tatuaże na przedramionach w sprawach morskich

Wzory tatuaży na przedramionach mogą obejmować wróżki i gwiazdy, a nawet kwestie morskie, takie jak sterowanie potężnym statkiem lub po prostu ciężka kotwica w żelaznej obudowie. W tym tatuażu widzimy wspaniały zimny niebieski odcień zdobiący tatuaże, ponieważ plusk wody w tle dodaje definicji i piękna wyglądowi sztuki tatuażu. Pisanie słów po obu stronach sztuki tatuażu może również nadać wyglądowi poczucie definicji.

10. Geometryczny projekt tatuażu przedramienia dla mężczyzn:

Geometryczny wzór tatuażu na przedramię dla mężczyzn

To kolejna spiralna praca. Zarys został już wcześniej określony, a określona przez niego konstrukcja geometryczna uzupełnia strukturę przedramienia. Spirale w środku kontrastują z zarysowanym korpusem. Ten kontrastowy pomysł na tatuaż na zewnętrznym przedramieniu będzie również dobrze wyglądał w różnych kombinacjach. Ale upewnij się, że twoja wersja projektu nie jest zbyt duszna (liczba spiral); w przeciwnym razie stracisz wygląd tatuażu.

11. Tatuaż sowy na przedramieniu:

Tatuaż przedramienia sowa

Ta animowana sowa to dobry wybór dla kobiet. Sowa oznacza mądrość, dowcip i wiedzę. A ponieważ nie chcesz zwykłych, jest to pięknie szczegółowy projekt tatuażu. Nie pozostawia pustych przestrzeni i ma zwartą konstrukcję. Możesz go wydłużyć, wydłużając ogon.

12. Tatuaż spiralny przedramienia:

Spiralny tatuaż na przedramieniu

Takie spirale wyglądają dobrze, jeśli twoje przedramię jest mocno zbudowane i wygląda na muskularne. Powinieneś trzymać się ciemnych tonów, najlepiej i dostosować i zmienić swój projekt zgodnie z długością przedramienia. Jeśli jest za duży, schludność zostanie utracona. Dodatkowo, jeśli chcesz ją uatrakcyjnić, podkreśl ją kontrastowym kolorem, takim jak biały, srebrny lub niebieski.

13. Tatuaż czaszki na przedramię dziewczyny:

czaszka tatuaż dla dziewczyny przedramię

Jeśli kochasz czaszki, to bardzo kreatywny sposób ich noszenia! Tatuaże czaszki dla dziewcząt są zwykle proste, ale ten wygląda absolutnie genialnie z flarami i włącza go. Jeśli chcesz, dodaj do tego trochę koloru; Utrzymanie czaszki w odcieniach szarości i sprawienie, by flary były kolorowe, również będzie dobrze wyglądać. Ten tatuaż jest elastyczny pod względem wykorzystania koloru. Zmiana nie zaszkodzi jej wyglądowi.

14. Wzory tatuaży z piórami:

Pióra Przedramię Wzory Tatuaży

Pióra oznaczają wolność. Tak więc dla cichego buntownika – tutaj tatuaż z piór na przedramionach to sposób na wyrażenie i domaganie się wolności. Odpowiednio dostosuj rozmiar, a będzie pasował dobrze. Użyj dwóch kolorów do tego, czarnego z dowolnym kolorem.

15. Leśny tatuaż przedramienia dla facetów:

Leśny tatuaż na przedramieniu dla facetów

Oto genialna koncepcja tatuażu opaski na przedramię, w której spokój i spokój odległego lasu są widoczne w tej sztuce tatuażu. Projekt zaczyna się od nadgarstka, głębokiego i pokrytego miękką, połyskliwą ciemnością, gdy błyszczące wierzchołki drzew powoli stają się widoczne, a tatuaż wymyka się wdziękowi i spokojowi. Jest to jeden z najlepszych tatuaży na przedramię.

Przegląd:

W tym artykule otwieramy listę wszystkich możliwych koncepcji tatuażu, które może trzymać przedramię i generować inspirację z różnych źródeł. Odkryliśmy, że kreatywność nie ma granic, gdy dobrze wykorzystuje się otwarte płótno, takie jak przedramię.