Ponieważ tatuaże stają się wściekłością wśród kobiet, na szczycie listy znajduje się tatuaż na dole pleców. Nie tylko ucieleśnia kobiecą kobiecość, ale także stanowi deklarację stylu. Współczesna kobieta, której nie przeszkadza już piętno społeczne związane z tatuażami, uwielbia afiszować się ze swoim ciałem, a gdy jest ozdobiona tatuażem w dolnej części pleców, podkreśla delikatne krzywizny bioder.

wzory tatuaży w dolnej części pleców

Tatuaże w dolnej części pleców mogą być obszerne lub niewielkie, ale bez względu na wzór kobiety wolą subtelną i jaśniejszą paletę kolorów, aby nadać tatuażowi pożądany kobiecy wygląd.

Zdjęcia tatuaży na dole pleców dla dziewcząt i chłopców:

Tak więc cios to niektóre z najbardziej pożądanych projektów tatuaży dolnych pleców wykonywanych zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Zastosowanie różnych kolorów sprawia, że ​​jest piękniejszy i modniejszy w zależności od faktury ciała i koloru.

1. Dość dolny tatuaż serca ze skrzydłami:

Ładny tatuaż na dole pleców ze skrzydłami

Tatuaż z sercem mającym skrzydła to jeden z najmodniejszych tatuaży wśród młodzieży tego pokolenia. Głównym znaczeniem tego tatuażu jest miłość. Wraz z miłością symbolizuje także wniebowstąpienie, wolność i duchową naturę. W wielu miejscach ten tatuaż jest wykonywany przez ludzi, którzy stracili swoich bliskich, aby symbolizować, że anioły zaniosły ich do nieba. Tatuaż jest powszechnie widoczny w dolnej części pleców dziewcząt, ale jeśli chodzi o znaczenie duchowe, również chłopcy używają tego tatuażu.

2. Ptaki z dolnych pleców:

Dolna część pleców Tatuaże Ptaki

To najbardziej znane wzory tatuaży dla dziewczynek. Krój najlepiej pasuje do dolnej części pleców, ponieważ zapewnia szeroki obszar, aby nadać mu odpowiedni wygląd. To symbolizuje wolność nieba. Kolorowy kwiatowy wzór otaczający klatkę dodaje jej piękna. Ten kolorowy tatuaż jest szeroko noszony przez dziewczyny, które osiągnęły wolność po silnej presji psychicznej lub torturach. Ten piękny tatuaż noszą również kobiety, które chcą wzlecieć wyżej, realizując swoje życiowe cele. To jeden z najlepszych wzorów tatuaży dla dziewczynek na dole pleców.

3. Anioł z dolnej części pleców & Tatuaż skrzydeł demona:

Anioł dolnej części pleców & Tatuaż Skrzydła Demona

Ten tatuaż z dolnej części pleców to połączenie zarówno zła, jak i anioła. Ten tatuaż wykonują ludzie, którzy mają miękki kącik dla bliskich, ale jednocześnie są zli dla wrogów. Oprócz tatuażu, słowa są również wymieniane z krzywymi czcionkami, aby dodać mu urody. Śliczny żółty pierścionek z anielskim skrzydłem definiuje miłość i pasję, podczas gdy mały czarny róg na złym skrzydle określa nienawiść i silną walkę. Ten tatuaż jest powszechnie wykonywany przez dziewczęta, ale można go również zobaczyć u chłopców. Jest to jeden z najbardziej pożądanych wzorów tatuaży na dole pleców dla dziewcząt.

4. Duży dolny tatuaż lotosu:

Duży dolny tatuaż lotosu

Tatuaż z kwiatem lotosu to nie tylko wzór kwiatowy. Lotos symbolizuje oświecenie, wiarę, czystość, reinkarnację itp. Jest to projekt tatuażu dla dziewcząt w krajach azjatyckich. Ten tatuaż jest szeroko wykonywany w różnych kolorach, które mają różne znaczenie. Biały symbolizuje czystość, niebieski oznacza samokontrolę, czerwony serce, a różowy symbol Buddy. Fioletowy oznacza mistycyzm, a złoto oznacza oświecenie.

5. Kwiatowy tatuaż na plecy dla dziewczynek:

Kwiatowy tatuaż na plecach dla dziewczynek

Tatuaże kwiatowe mają szeroką gamę wzorów i stylów do wyboru, a prawie wszystkie mają przypisane im symboliczne znaczenie. W większości jednak są noszone ze względu na ich piękno. Kwiaty są uosobieniem wdzięku i piękna i są nieodpartym wyborem wśród kobiet, jeśli chodzi o tatuaże. Są zaprojektowane w kilku kolorach i wyróżniają się szczególnie w dolnej części pleców, gdzie można je w pełni rozciągnąć ze względu na większy obszar pokrycia.

6. Mały tatuaż motyla w dolnej części pleców:

Mały tatuaż motyla na dole pleców

Motyl w wielu różnych kształtach i kolorowych wzorach od dawna jest preferowanym wyborem wśród kobiet. Tatuaż motyla symbolizuje wdzięk i piękno oraz tworzy atrakcyjny wzór na dolnej części pleców. Jest to pierwszy wybór dla kobiety, która chce mieć kolorowy tatuaż. Motyl symbolizuje wiele różnych rzeczy, takich jak wolność, ogień, miłość, poświęcenie, odrodzenie itp., zgodnie z kombinacją kolorów wybraną w tatuażu. Ten tatuaż to niebieski motyl otoczony gałęziami winorośli.

7. Piękny tatuaż z pawich piór dla dziewcząt w dolnej części pleców:

Tatuaż pawich piór dla dziewczynek w dolnej części pleców

Tatuaże z pawim piórem są powszechnie noszone jako motyw na ciele. Oprócz tego, że kojarzy się z rodziną królewską, pawie pióro oznacza dumę i arogancję. Podczas gdy niektórzy mogą nosić tatuaż z pawim piórem dla tych atrybutów, inni po prostu uważają je za atrakcyjne i noszą je bez konkretnego powodu. Prawie zawsze robione są odcienie niebieskiego i zielonego, tatuaż z pawim piórem ma w sobie swój urok.

8. Latający orzeł tatuaż w dolnej części pleców:

Latający orzeł tatuaż na dolnej części pleców

Orzeł, który jest ptakiem drapieżnym, znany jest z nieustraszoności, wolności, gdy szybuje wysoko w przestworzach i ochrony swoich młodych. Dla wielu orzeł reprezentuje siłę, lojalność, odwagę, a nawet męskość. jest to popularny wzór tatuażu wśród mężczyzn i kobiet, tatuaże z orłem są noszone dumnie i najczęściej wyświetlane na dolnych plecach kobiet.

9. Śliczny tatuaż łabędzia na dole pleców dla kobiet:

Śliczny tatuaż łabędzia na dole pleców dla kobiet

Łabędź, ukochany ze względu na swój wdzięk i piękno, jest symbolem spokoju i ciszy. Kobiety kochają wszystko, co piękne, a jeśli chodzi o tatuaże, łabędź nie jest wyjątkiem. Ze względu na ich związek z łabędziem, wiele baletnic uważa tatuaż łabędzia za idealną reprezentację ich miłości do tańca.

10. Tatuaż z kokardą dolnego pleców z gwiazdami:

Tatuaż łuku dolnej części pleców z gwiazdami

Tatuaże damskie zawsze mają delikatny dotyk, w przeciwieństwie do mężczyzn, którzy wybierają bardziej agresywnie wyglądające tatuaże. Są mniejsze i ładniejsze iw większości przypadków są niczym innym jak modą. Kobiety uwielbiają kokardki i często lubią umieszczać je w tatuażach. Przedstawiony tutaj z gwiazdami i zaprojektowany pod kątem w dolnej części pleców, jest czarującym dziełem. Jest to jeden z najlepszych wzorów tatuaży dolnych pleców dla kobiet.

11. Latający tatuaż nietoperza dla dziewcząt w dolnej części pleców:

Latający tatuaż nietoperza dla dziewcząt w dolnej części pleców

Tatuaż przedstawiający nietoperza jest czymś bardzo rzadko spotykanym. Ten wyjątkowy tatuaż zyskuje teraz popularność wśród mężczyzn i kobiet. Tatuaż nietoperza oznacza zarówno pozytywne, jak i negatywne cechy. Zawiera cnotę, dziewictwo i macierzyństwo, podczas gdy dla negatywności zawiera śmierć, czaszki, wampiry itp. Ten tatuaż na dole pleców jest również inspirowany superbohaterem Batmanem. W Chinach nietoperze uważane są za symbol szczęścia, szczęścia i szczęścia.

12. Duży tatuaż z kwiatem lilii na dolnej części pleców:

Duży tatuaż z kwiatem lilii na dolnej części pleców

Lilia, choć nie jest głównym nurtem tatuażu, jest jednak dość popularna. Wygląda pięknie, gdy jest przedstawiany sam, jak również z różnymi innymi symbolami i elementami projektu. Tatuaż liliowy jest powszechnie projektowany w kolorach czerwonym, pomarańczowym, różowym i białym. Lilia jest symbolem pokoju, poświęcenia, miłości i pasji. Czerwona lilia w tym pięknym tatuażu oznacza miłość i pasję. Piękne gałęzie wokół kwiatu sprawiają, że jest bardziej atrakcyjny.

13. Gwiazdowy tatuaż na dolną część pleców:

Gwiazda tatuażu dla dolnej części pleców

Gwiazdy od wieków fascynują mężczyzn i kobiety. Jako projekt tatuażu jest to trafny wybór, ponieważ może być zaprojektowany w wielu pięknych kolorach i zgrabnych wzorach. Generalnie symboliczne ze względu na ich astrologiczne znaczenie, tatuaże z gwiazdami są częściej zdobione jako elementy dekoracyjne. Niezależnie od tego, czy jest to pojedyncza gwiazda, czy wiele, tatuaże gwiazd wyglądają dobrze w dowolnym miejscu na ciele, ale bardziej mistyczne w dolnej części pleców.

14. Mały tatuaż czaszki dolnej części pleców ze skrzydłami:

Mały tatuaż czaszki ze skrzydłami w dolnej części pleców

Ten tatuaż jest najbardziej pożądany wśród plemiennych tatuaży dolnych pleców. Tatuaż jest tworzony przy użyciu ciemnego czarnego koloru, który daje niesamowite odcienie szarości, aby nadać mu żywy dotyk. Ta czaszka w tatuażu określa śmierć bliskich, a skrzydła oznaczają, że są noszone przez wróżki. Symbolizuje również siłę osoby do walki z wszelkim niebezpieczeństwem. Jest to jeden z dobrych plemiennych tatuaży na dole pleców dla dziewcząt.

15. Projekt tatuażu dolnej części pleców Skorpiona:

Skorpion Projekt tatuażu dolnej części pleców

Skorpion nie jest powszechnym wyborem, jeśli chodzi o tatuaże, jednak niewielu z nich nosi je głównie dlatego, że jest symbolem znaku zodiaku Skorpion. Skorpion jest zwykle reprezentacją cech i cech ludzi urodzonych pod tym znakiem słońca. Zwykle wykonany czarnym lub niebieskim tuszem, towarzyszący mu kwiatowy wzór dodaje mu kobiecego charakteru.

Tatuaże w dolnej części pleców, niezależnie od tego, czy są wykonywane przez mężczyznę, czy przez kobietę, zawsze przyciągają wzrok. Ponieważ mają szeroki obszar do wykonania, zawsze dają jasny obraz i są bardzo stylowe i oparte na gorących motywach, gdy są stosowane przez dziewczyny lub kobiety. Pojawia się również nowy trend tatuażu stempli trampowych, który jest niewidoczny dla aplikanta.