Tatuaże syreny są symbolem kobiecego piękna, seksualności i miłości. Po raz pierwszy nosili je marynarze w XVIII wieku, którzy twierdzili, że byli świadkami tych pięknych i mitycznych stworzeń pływających po morskich skałach podczas rejsów. Są atrakcyjne i oszałamiające, często kojarzone z grecką boginią Afrodytą – boginią miłości, płodności i kobiecości. Syreny to tajemnicze i fascynujące pół-ryby, pół-kobiety, które fascynują kobiety od kilku lat. Zainteresowanie to rozwijało się od dłuższego czasu i znalazło odzwierciedlenie w postaci tatuaży. Tatuaże syreny zyskały obecnie dość dużą popularność, a kilka pomysłów zostało podanych w kilku następnych akapitach.

Wzory tatuaży syrenka

Tatuaż syreny jest najbardziej znanym rodzajem tatuaży. W połowie 1900 roku praktycznie użytkowany przez marynarzy. Tatuaże syreny są wszechobecne w przeważającej części w świetle faktu, że podstawowe podstawy atramentu wynikają z czasu dryfującego. Ma sens, by pasowały do ​​​​większości morskich konturów tatuaży, zwłaszcza że uważa się, że są niewiarygodnie uroczymi stworzeniami. Syrenka Tatuaże wyróżniają się wśród najbardziej dziwnych i uroczych planów tatuażu, które wykorzystują to urocze legendarne zwierzę jako niezbędny składnik.

Piękne tatuaże syrenki wraz ze zdjęciami:

Poniżej znajdują się wyjątkowe projekty tatuaży syren ze znaczeniami i obrazami zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

1. Super Szczegółowy Tatuaż Syrenki:

Super Szczegółowy Tatuaż Syrenki

Jest to niezmiernie punkt po punkcie wykonania. Ta sama syrena jest bajecznie wyrenderowana, jednak gdy dotrzesz do jej ogona, cała rzecz jest tylko niebiańska do obserwowania. Jest tak wiele do zobaczenia, ryby, skarby w środkowej części, jej skręcający się ogon, jeżowce i kieszenie powietrzne. Tworzy jedno połączenie z kawałkiem. Jeśli przyjrzysz się uważnie, również zobaczysz łódź poza zasięgiem wzroku, dodatkowo znakomicie określoną. To tylko zdumiewający kawałek tatuażu syreny, znakomicie ułożony na udzie.

2. Tatuaż Syrenki Macierzyństwa:

Macierzyństwo Syrenka Tatuaż

Nie wszystkie tatuaże syren muszą przedstawiać syreny w stylu bogini seksu. Ten uroczy kawałek prostego tatuażu syreny pokazuje syrenę matki i dziewczyny, które dają sobie nawzajem uroczego małego dziobania w usta. Nie widzisz regularnie małych syren, ale ta jest po prostu urocza. Uwielbiam kawałek ostrza lub skrzeli za uszami, a bezwysiłek tego pokazuje tylko przywiązanie matki do córki.

3. Mały tatuaż syreny:

Mała Syrenka Tatuaż

Mały styl tatuażu syreny, który zawsze pozostaje wiecznie zielony, to styl pin-up. Połącz pin-up z planem syreny i pobytem, ​​a otrzymasz naprawdę fajny tatuaż w stylu zwyczajowym. W ten sposób tatuaże wyglądały wstecz, zanim stały się standardem i naprawdę to lubię. Chwytak jest wykonany w czerni i czerwieni, oszczędzając większość cieni dla samej syreny. Możesz afiszować się z tego typu tatuażami syreny na nadgarstku i dłoniach.

4. Japoński tatuaż syreny z kotwicą:

Tatuaż Japońska Syrenka z Kotwicą

Syreny są bardzo ważną częścią kultury japońskiej. Ich korzenie sięgają starożytnych kultur, gdzie zamieszkiwały brzegi i skały różnych oceanów. Są wspaniałym dziełem i mogą być używane do tworzenia genialnych projektów. Miejsce, w którym wykonasz tatuaż, zależy od rozmiaru, którego potrzebujesz, a tatuaże syreny mają tendencję do zmiany z małych i łatwych na ogromne i w dużym stopniu drobiazgowe. Dla małej syrenki można ją nosić na rękawie, ramieniu, a nawet na nodze. W większości są to pojedyncza syrena i może tylko jeszcze jedno zdjęcie.

5. Tatuaż w skali syreny na biodrach:

Tatuaż w skali syreny na biodrach

Jeśli chodzi o tatuaże na skalę, istnieje również spora ilość możliwości wyboru. Widzieliśmy kilka małych pięknych kawałków, a także cały kawałek nogi. Te wzory tatuaży syreny łusek tutaj zaczynają ścieżkę wyżej na ciele niż inne, wygodna talia. Fale kształtują przerwę między człowiekiem a rybą. Pod falami widać początek łusek, tym razem w mroku i odcieniach przyciemnienia. Atrakcyjność tego polega na tym, że kończą się tam, czy postępują z odległością w dół uda? Tu i tam małe fakty z poufnych informacji to najlepszy czas.

6. Mała Syrenka Ariel Tattoo dla dziewczynek:

Na tym świecie jest kilka osób, które uwielbiają włączać Ariel podczas robienia tatuażu syreny. Jest jedną z najlepszych kreacji świata Disneya i ma bardzo ładny wygląd. Ona naprawdę jest cennym wyborem dla projektów tatuaży. Syreny, tak, te małe, urocze zwierzątka o długich włosach i czułych oczach, towarzyszą ludzkości od najdawniejszych czasów.

Mała Syrenka Ariel Tatuaż dla dziewczynek

Legenda asyryjska opowiada historię bogini Atargatis, która przemieniła się w syrenę, ponieważ była godna nagany i zawstydzona zamordowaniem przez wpadkę swojej ludzkiej ukochanej. Wskoczyła do jeziora, a połowa jej ciała zamieniła się od pasa w rybę.

7. Tatuaż czerwonej syreny na udzie:

Długie, sprężyste i żywe włosy to jedna z wielu cech syreny. Rudowłosy tatuaż syreny otoczony kolorowymi bąbelkami wygląda naturalnie pięknie i jasno. Te tatuaże syreny są powszechne wśród pań, które mają zaufanie do przeznaczenia i szczęścia. Istnieje wiele planów tatuaży syren dla mężczyzn i kobiet.

Tatuaż Rude Włosy Syrenka

Miejsce na tego rodzaju tatuaże musi być krytyczne. Powinieneś określić miejsce ciała i zarys, zanim otrzymasz plan tatuażu syreny na swoim ciele. Możesz uprawiać tego typu tatuaże syreny na nogach i plecach oraz innych częściach ciała.

8. Tribal Mermaid Tattoo Design z boku:

Tribal Mermaid Tattoo Design na boku

Ten tatuaż syreny dla mężczyzn i kobiet jest wyjątkowo ostrym połączeniem modelu syreny i wspaniałego starego stylu plemiennego. Mrugnięcie tutaj pochodzi ze sposobu, w jaki tworzone są kontury syreny w motywacji wywodzącej się z trafności plemiennych tatuaży, które przyciągnęły konwencjonalne ciemne cieniowanie. Wielostronna jakość obrazu budzi Twoje zainteresowanie i sprawia, że ​​musisz spojrzeć jeszcze raz i odkryć twarz mitycznego węża zakrytą długimi włosami zwierzęcia. Niezwykle odpowiedni dla specjalistów i osób, które mają tendencję do rozważania trudnych dociekań filozoficznych.

9. Podwójny tatuaż syreny dla kobiet:

Tatuaż przedstawiający dwie syreny śpiące razem w oceanie, otoczone różnymi rybami, z pewnością będzie wyglądał wspaniale. Zawierają element kreatywności i wyglądają atrakcyjnie i bogato dla oka. Syreny przemawiają do uroczej i nadzwyczajnej pospolitości. Jednak tatuaże syreny są nieco mylące i wymagają więcej miejsca niż inne tatuaże.

Podwójna Syrenka Tatuaż dla Kobiet

Tak więc kilka osób unika, aby uzyskać solidny plan tatuażu syreny. Tak czy inaczej, w jakiś sposób na tym świecie istnieje wiele osób, które dodatkowo cenią sobie, aby uzyskać na ciele pełnowymiarowy lub ogromny zarys tatuażu syreny. Tatuaże syreny są piękne, a ich wygląd idealnie pasuje do kobiecego ciała Jest to jeden z doskonałych wzorów tatuaży syreny na kobiece plecy.

10. Monochromatyczne tatuaże z podwójnymi syrenami na plecy:

Monochromatyczne podwójne tatuaże syreny na plecy

Ta nieszczęśliwie wyglądająca kobieta jest w większości skończona w płynnych zieleniach i żółciach. Podoba mi się, że łuski ogonowe są wykonane w kropki, a nie jak większość łusek w linii. Kolory są przyjemne, ale wygląda na to, że padła ofiarą ciężkiego ataku paintballowego. W zdecydowanej większości podoba mi się postawa tej, wygląda praktycznie tragicznie, przesunięta w przeciwnym kierunku świata. Niewątpliwie jest to jeden z najlepszych tatuaży syren dla dziewcząt.

11. Kolorowy tatuaż syreny:

Kolorowe Syrenka Tatuaż

Syreny to istoty perswazji, niezależności, tajemniczości i kreatywności. Mają swój urok i ogromną moc. Kolorowy i zmysłowy tatuaż syreny z gwiazdami wysadzanymi wokół szyi, siedzący w zmysłowej pozycji z pewnością sprawi, że Twój tatuaż będzie wyglądał fascynująco i artystycznie.

12. Projekt tatuażu Old School Mermaid:

Projekt tatuażu Old School Mermaid

Old schoolowy projekt tatuażu syreny powstał w latach 90., kiedy młodzi żeglarze próbowali uprawiać te spektakularnie wyglądające stworzenia. W tamtych czasach tatuaże syreny były noszone przez mężczyzn, ale z czasem zaczęły przyciągać uwagę kobiet. Te wzory tatuaży syren zawierają symbole, takie jak kotwice, liny, statki i rozgwiazdy.

13. Vintage Mermaid Tattoo na ramieniu:

Tatuaż Vintage Syrenka na ramieniu

Od ponad tysięcy lat syreny uznawane są za stworzenia mityczne. Kilka starożytnych kultur kojarzyło się z hipnotyzującymi i atrakcyjnymi syrenami, które uwodzą marynarzy swoimi pieśniami, wyglądem i innymi zmysłowymi sposobami. Tatuaż, który dzięki różnym kolorom i postawie podkreśla uwodzicielski charakter syreny, z pewnością będzie wyglądał fantastycznie. Jest to prosty tatuaż syreny, który nadaje wspaniały wygląd Twojemu ciału.

14. Tatuaż czarnej syrenki na stopie:

Czarna Syrenka tatuaż na stopie

Tatuaż syreny to silna reprezentacja kobiecego piękna. Została opisana jako postać, która posiada głęboką odwagę i siłę. Ze względu na swoją śmiałą naturę wiązano ją również ze słowami takimi jak tworzenie i intuicja. Dobrze zaprojektowany tatuaż czarnej syreny może uchwycić wszystkie te cechy w bardzo piękny i ekscytujący sposób.

15. Tatuaż hawajskiej syreny na ramieniu:

Hawajska syrenka tatuaż na ramieniu

Kiedy mówimy o vintage marine, pierwszą rzeczą, która przychodzi nam do głowy, są syreny. Od folkloru po opowiadania, syreny są znane z tego, że zwabiają żeglarzy swoimi piosenkami i pięknym wyglądem. Atrakcyjny jest wzór tatuażu Hawajska Syrenka, który zawiera zdjęcie syreny z jej długimi, pięknymi lokami opadającymi na piersi. Obecność pięknych czerwonych róż sprawi, że tatuaż będzie wyglądał jeszcze bardziej żywy i kolorowy.

Te wzory tatuaży syren są od dawna w głównym nurcie i są decyzją obu płci.