Najmodniejsze tatuaże narysowane na skórze naszego ciała za pomocą igły i tuszu. Ten designerski sposób przedstawiania sztuki wywarł ogromny wpływ nie tylko na młodzież, ale także na osoby należące do grupy wiekowej. Tatuaż narysowany motywem karty jest jednym z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych wzorów tatuaży.

Sposób prezentacji tych projektów kart może być wykonany za pomocą innowacyjnych pomysłów i koncepcji, które zostały narysowane za pomocą projektów kart do gry lub projektów kart tarota i wielu innych typów. Tego typu tatuaże są szczególnie popularne wśród graczy w karty lub tych, którzy lubią odkrywać swój talent w kasynach. Zanim planujesz zaprojektować tatuaż z kartą do gry, musisz zrozumieć, jak one działają.

Karty Tatuaże dla kobiet i mężczyzn

Śliczne i najlepsze tatuaże z kartami do gry:

Aby dowiedzieć się więcej o typach i koncepcji użytej do ich projektowania, zilustrowano tutaj 15 najlepszych wzorów tatuaży na karty.

1. Projekt tatuaży kart pokerowych:

Projekt tatuaży kart do pokera

Najbardziej interesującą i angażującą umysł grą jest poker, w którym wykorzystuje się karty i triki polegające na odgadnięciu jego najlepszych wyników. Ta gra karciana może zostać naszkicowana na kartę z tatuażem za pomocą jednego atramentu i karty z kilkoma monetami pokerowymi. Odmiany, które dostaniesz do tego typu projektu, również z kolorem i fakturą.

2. Projekt tatuaży Joker Card:

Projekt tatuaży Joker Card

Joker jest uważany za zbawcę podczas gry w karty. Bez jokera gra staje się mniej wesoła i zabawna. To jest powód, dla którego żartowniś daje śmieszną minę. Joker może być zaprojektowany z pojedynczym lub wielokolorowym wzorem tatuażu; za pomocą tego projektu możesz wyrazić swoją zwycięską sytuację!.

3. Projekt tatuażu talii kart:

Projekt tatuażu talii kart

Zamiast wybierać projekt tatuażu z pojedynczą kartą, talię karty można naszkicować jako pełny projekt tatuażu na ręce lub nogę. Zaprojektowane karty używane mogą z jednokolorowymi kartami do gry lub wielokolorowymi i zaprojektowanymi kartami do gry.

4. Projekt tatuaży King Card:

Projekt tatuażu karty króla

Król rządząca i dominująca karta w trakcie gry w karty. Aby pokazać dominację w artystyczny sposób, tatuaż karty z twarzą króla i kartą pik jest najpopularniejszym projektem karty, naszkicowanym przez wszystkich młodych chłopaków. Wskazuje ich uczucie bez żadnego dźwięku.

5. Projekt tatuaży z kartami królowej:

Projekt tatuażu karty królowej

Elegancka i subtelnie wyglądająca twarz, która podczas gry w karty jest nazywana Królową. Ta królowa serca pokryła serca wszystkich młodych dziewcząt i pań jako projekt tatuażu. Ten tatuaż dobrze pasuje do kostki lub wokół ramion. Dziewczęta mogą cieszyć się tego typu wzornictwem w każdym stroju, aby wyrazić swoją postawę.

6. Projekt kości z kartami do tatuażu:

Kości z projektami tatuaży kart

Kości są ważną rzeczą używaną podczas hazardu i aby podkreślić swoją ważną rolę, ten materiał w kształcie sześcianu może być zaprojektowany jako tatuaż. Dla graczy i ludzi, którzy są szalonymi fanami grania w gry, ten tatuaż w kości jest trafnym wzorem na ramieniu lub na ramieniu.

7. Projekt tatuażu płomienia karty:

Projekt tatuażu płomienia karty

Karta płomieni to po prostu projekt artystyczny, który wymaga dużo cierpliwości i koncentracji przy projektowaniu ich jako tatuażu, zwłaszcza gdy jest naszkicowany na pomarszczonej powierzchni skóry, tuszowanie zajmuje dużo czasu.

8. Karta z wypełnieniem Zaprojektowana:

Zaprojektowana karta z wypełniaczem

Prosty wzór tatuażu w kształcie karty można uatrakcyjnić, wypełniając naturalne malownicze obrazy, które mogą być projektem wschodu słońca lub projektem księżyca i gwiazdy. To z ręką trzymającą projekt karty jest po prostu dobrym dziełem sztuki.

9. Projekt tatuaży kart tarota:

Projekt tatuaży kart tarota

Tarot jest zaprojektowaną kartą związaną z astrologią, która ma wiele obrazków wytłoczonych na karcie o różnym znaczeniu, takim jak szczęście, smutek, a nawet śmierć, co jest przewidywane przez astrologów, którzy są przeszkoleni w czytaniu kart tarota.

10. Projekt tatuaży dramatycznych kart:

Dramatyczny projekt tatuaży kart

Jest to zdecydowanie najbardziej atrakcyjne i dramatyczne tatuaże z symbolami kart, które dzielą się komedią dzięki temu projektowi tatuażu. Projektuje portrety, w których serce lub diament trzyma szyję pika lub karty klubowej w zabawny sposób, który wydobywa motyw związany z grą karcianą.

11. Projekt tatuaży Batmana i kart:

Projekt tatuaży Batmana i kart

Batman, bohater komiksów akcji, który uwielbia oglądać wiele młodych dziewcząt i chłopców, aby przyciągnąć projektantów tatuaży dla najmłodszych, połączył tę słynną postać komiksową z projektem tatuażu na karcie. W tym tatuażu batman został narysowany pośrodku otoczony kartami.

12. Tatuaż karty z kolorowym wzorem tatuażu różanego:

Tatuaż karty z kolorowym wzorem tatuażu różanego

Ten projekt kart tatuażowych jest typowym tatuażem dla dziewczynki, który jest naszkicowany wokół ramienia lub z tyłu ramienia. Zamiast iść na projekt karty do gry, na środku karty rysowana jest postać baseballa z czerwonymi różami wokół karty.

13. Projekt tatuażu króla i królowej pary:

Projekt tatuażu króla i królowej pary

Jest to wzór tatuażu pary, który jest narysowany po obu stronach przedramienia; ten typ projektu pary jest inspirowany projektami Mehendi. Twarz króla jest narysowana z jednej strony wokół przedramienia, az drugiej strony twarz królowej jest narysowana tuszem.

14. Projekt tatuaży kart UNO:

Projekt tatuażu karty UNO

UNO to najbardziej znana gra karciana, w którą grają wszystkie grupy wiekowe i dzieci powyżej 8 roku życia. Ta gra karciana jest grą związaną z kolorami, która zawiera kolory takie jak żółty, czerwony, zielony i niebieski, ten kolor jest używany do tuszowania tatuażu karty. Ten tatuaż pasuje również do tatuażu na ramieniu lub ramieniu.

15. Projekt tatuaży 3D:

Projekt tatuażu kart 3D

Tatuaż z efektem 3D wymaga najwyższej perfekcji i poświęcenia w tuszowaniu projektu tatuażu 3D. W tym projekcie tatuażu król jest tuszowany, gdy podnosi się z karty i ma na celu zaatakowanie kogoś, co jest w rzeczywistości motywem gry karcianej.

Drobne detale i wydobycie niewinnej twarzy królowej, odważnej postaci króla i jowialnej twarzy jokera, a także postaci z kreskówek narysowanych w centrum kart zdecydowanie nie jest prostym zadaniem.