David Robert Joseph Beckham to angielski były piłkarz, który zdobył tytuły mistrzowskie w około czterech krajach. Jest jednym z najbardziej poszukiwanych celebrytów na świecie, jest żonaty z Victorią Beckham i ma czworo dzieci.

David Beckham ma około trzydziestu dwóch tatuaży, które chwaliły i krytykowały wielu dziennikarzy i autorów. Beckham twierdzi, że ceni sobie każdy tatuaż i mówi, że nie żałuje, że ma nawet jeden z nich.

wzory tatuaży Beckham

Tatuaże Davida Beckhama ze znaczeniem:

Projekty tatuaży Davida Beckhama są najlepszymi znakami rozpoznawczymi, więc czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o jego gorących (i czasami wątpliwych) tatuażach rękawów i wszystkich implikacjach tatuażu Davida Beckhama. Oto niektóre z najlepszych wzorów tatuaży Beckham, które zostały wpisane na Beckham, zostały wymienione w kilku poniższych akapitach.

1. Tatuaż na nadgarstku Davida Beckhama – Miłość i ptaki:

Tatuaż Davida Beckhama jest wypisany atramentem na jego lewej ręce i zawiera „Przywiązanie” napisane scenariuszem z obrazem jaskółki w pobliżu. Ten tatuaż został napisany w 2011 roku, a znaczenie tatuażu Davida Beckhama mówi o wizerunku rodzinnej miłości i niezawodności.

Tatuaż na nadgarstku Davida Beckhama - Miłość i ptaki

Oczywiście najnowszy dodatek nowego członka rodziny Beckham, małej dziewczynki Harper Seven, potwierdza tatuaż Davida Beckhama, jak pozowała na zdjęciu, które Victoria opublikowała na Twitterze, trzymając wytatuowaną rękę ojca. Victoria poszła ze zdjęciem tatuażu Davida Beckhama z tweetem: „Harper uwielbia nowy tatuaż uwielbienia tatusia. X VB.” Jaskółka jest dobrze znanym zarysem tatuażu, który sięga czasów marynarzy, którzy wykorzystywali tatuaże, aby mówić o tym, jak daleko odbyli podróż. W sytuacji Beckhama tatuaż jaskółki mówi o uwielbieniu i oddaniu jego uroczej rodzinie.

2. 99 wzorów tatuaży na palcu Davida Beckhama:

99 wzorów tatuażu na palcu Davida Beckhama

Tatuaż Davida zawiera cyfrę „99” wyrytą w prostym, ciemnym stylu tekstowym na prawym palcu i symbolizuje to, co David mówi, że „był dla mnie przyzwoitym rokiem”. To było w 1999 roku, kiedy David ożenił się ze swoją drugą połówką, Victorią, i w tym samym roku David dodatkowo pomógł Manchesterowi United w zdobyciu europejskiej trójki, wygrywając Premier League, FA Cup i Ligę Mistrzów UEFA w samotnym sezonie. Ponieważ jego dzieci są teraz dorosłe, a on wycofał się z kariery piłkarskiej, wydaje się, że David Beckham może czuć się nieco nostalgicznie!

3. Tatuaż dłoni Davida Beckhama – Victoria i miłość:

Tatuaż na dłoni Davida Beckhama-Victoria i miłość

David Beckham odkrył kolejny tatuaż na dłoni, idąc na imprezę Global Fund i British Fashion. Nowy dodatek do akumulacji tatuaży Davida jest prawie nie do odróżnienia od tatuażu „Uwielbienia”, który wytatuował na lewej ręce, ale zawiera jego znaczące inne imię „Victoria” tuszem po prawej stronie przedstawia znakomitą stylistykę tekstu, obok którego znajduje się obraz jaskółki. Tatuaż Davida Beckhama został wytatuowany niecałe dwa tygodnie po tym, jak brytyjska modelka i gwiazda piłki nożnej pojawiły się na jego środkowej części, na ogromnym nowym tatuażu, który najwyraźniej został wytatuowany kuponem na tatuaż, który Victoria dała mu na 38. urodziny.

4. Projekt tatuażu rękawa Davida Beckhama-Unikalny „Módl się za mnie”:

David Beckham Tattoo Design-Unikalny

Beckham miał słowa „Petition God for Me” wypisane na zewnętrznej stronie prawego nadgarstka, wśród mgieł i różnych zdjęć, które tworzą tatuaż rękawa Davida Beckhama. Najwyraźniej tatuaż na ramieniu Davida Beckhama był motywowany jego zderzeniem z Manchesteru United. i został namalowany obok innego „typowego” kawałka, z których oba odzwierciedlają „głębokie zamieszanie, jakie czuje, gdy jedzie do LA”. Druga część tatuażu rękawa Davida Beckhama zawiera templariusza, symbolizowanego przez wyraźny czerwony krzyż.

5. Tatuaż z cyframi rzymskimi na prawym nadgarstku:

Tatuaż z rzymskimi cyframi na prawym nadgarstku

Ten tatuaż powstał w 2006 roku. Po tajnej ceremonii z Victorią w tym samym roku Beckhamowie postanowili zdobyć pasujące tatuaże. Te tatuaże z rzymskimi cyframi oznaczały datę ceremonii, która miała miejsce 8 maja 2006 roku. Są również uważane za bardzo znaczące.

6. Tatuaż na lewym ramieniu Victoria:

Tatuaż na lewym ramieniu Wiktorii

Tatuaż na lewym ramieniu Beckhama powstał w 2007 roku. Jest to sześciocalowy tatuaż, który pokazuje jego żonę Victorię Beckham. Było to odtworzenie jednej z sesji zdjęciowych Victorii, które bardzo mu się podobały. Projekt tatuażu rzeczywiście wygląda bardzo elegancko i pięknie.

7. Tatuaż łacińskiej frazy na prawej ręce Davida Beckhama:

Tatuaż Łacińskiej frazy na prawej ręce Davida Beckhama

David Beckham był również widziany wymachując kolejnym tatuażem na przedramieniu wytatuowanym w obu ramionach. Na lewym ramieniu tatuaż Davida Beckhama zawiera unikalną frazę po łacinie, co oznacza „Więc kocham i pielęgnuj”. Ten projekt tatuażu Davida Beckhama jest napisany specjalnie pod jego tatuażem „Victoria” (a dokładniej jego tatuażem „Victoria”.

8. Tatuaż Jezusa na żebrach Davida Beckhama:

David Beckham's Ribs Jesus Tattoo

Ten tatuaż powstał w 2010 roku. Zawiera portret Jezusa w drodze na krzyż. Został wpisany, gdy zmarł jego dziadek Joe West. Ten projekt został oparty na obrazie katolickiego artysty o nazwisku Matthew R. Brooks.

9. Tatuaż Jezusa i Harpera na lewej górnej klatce piersiowej Davida Beckhama:

Tatuaż z Jezusem i Harfiarzem po lewej stronie górnej klatki piersiowej

Ten tatuaż został wykonany w 2011 roku. Przedstawia portret Jezusa, który wyglądał jak Beckham wyjęty z grobu przez cherubinów. Te cherubiny były reprezentacją jego trzech synów, a kiedy jego córka Harper pojawiła się na rodzinnym zdjęciu, wyrył nad nim również jej imię.

10. Tatuaż z dolnymi plecami Davida Beckhama na Brooklynie:

Tatuaż na dole pleców Brooklyn

Tatuaż dolnej części pleców Beckhama był pierwszym, kiedy przeszedł przez bolesne igły. Powstał w 1999 roku i ma na nim napis Brooklyn. Jest bardzo atrakcyjna dla oka, została napisana w bardzo stylowy sposób i została wykonana po narodzinach jego syna, który również nazywa się Brooklyn.

11. David Beckham z tatuażem Guardian Angel:

Tatuaż z aniołem stróżem na górnej części pleców

Tatuaż górnej części pleców Beckhama to anioł stróż, który powstał w roku 2000. Ten tatuaż został zaprojektowany, aby symbolizować ochronę nad imieniem jego syna Brooklyna, który znajduje się kilka cali poniżej jego górnej części pleców. Tatuaż zyskał dużą popularność, a także pokazał miłość, jaką Beckham ma do swojego syna.

12. Victoria Tattoo na lewej ręce Davida Beckhama:

Victoria Tattoo na lewej ręce Davida Beckhama

David Beckham zdecydował się na otwartą prezentację swojego uwielbienia dla swojej wspólniczki Victorii Beckham, umieszczając jej imię na lewym ramieniu. Tatuaż na przedramieniu Davida Beckhama został napisany tuszem w sanskrycie i miał na celu przeczytanie tylko „Victoria”. Niestety został błędnie napisany jako Victoria.

13. Chiński tatuaż z lewej klatki piersiowej:

Chiński tatuaż z lewej klatki piersiowej

Ten tatuaż powstał w 2008 roku. Był to chiński motyw, który oznaczał „Śmierć i życie określiły spotkania. Bogactwo i honor zależą od nieba”. To był jeden z najbardziej klasycznych tatuaży wykonanych przez Beckham.

14. Tatuaż rękawa anioła na prawym ramieniu Beckham:

Tatuaż rękawa anioła na prawym ramieniu Beckham

Ten tatuaż powstał w roku 2004. Po postawieniu zarzutów o romans z Rebeccą Loos, Beckham użył tego tatuażu do opisania swoich uczuć. Powiedział też, że każdy ma swój własny sposób wyrażania swoich myśli, a jego droga to tatuaże. Na tatuażu było również napisane „W obliczu różnorodności”.

15. Tatuaż Romeo na górnej części pleców Davida Beckhama:

Tatuaż Romeo na górnej części pleców Davida Beckhama

Beckhams Upper Back Tattoo został wpisany w roku 2002, kiedy jego syn Romeo urodził się ze swojej żony Victorii Beckham. Ten tatuaż został wykonany tuż nad strażnikiem, który do tej pory był podtrzymywany przez ogromne skrzydła. Ten projekt był dziełem Louisa Malloya, który jest artystą tatuażu z Manchesteru.

Najwyraźniej miłość Davida Beckhama do tatuaży jest po prostu nieskończona, a każdy z różnych tatuaży. na ramionach gwiazdy piłki nożnej jest podstawowym elementem projektów tatuaży rękawów Davida Beckhama i mówi o krytycznym kawałku jego życia.