Tatuaże na nogach są powszechne od czasów historycznych, a w dzisiejszych czasach jest to szaleństwo wśród mężczyzn i kobiet. Wzory tatuaży na nogach mogą różnić się obszarem pokrycia, a niektóre z nich zaczynają się od uda, a kończy na kostce.

Wzory tatuaży na nogach dla mężczyzn i kobiet

Ładne tatuaże na nogach dla dziewczynek i chłopców:

Tatuaże na nogach, najczęściej spotykane wśród kobiet, wyglądają dość oryginalnie i przykuwają uwagę. Dla Twojej wygody przedstawiamy tutaj 15 najlepszych wzorów tatuaży na nogi dla kobiet, mężczyzn i dziewcząt wraz z obrazami i znaczeniami.

1. Śliczne wzory tatuaży dla kobiet:

ładny projekt tatuażu na nogę dla kobiet

Szukasz wzorów tatuaży dla dziewczyn? Tutaj mamy piękny tatuaż na nogi dla dziewczynek, który przedstawia kwiatowy wzór. Każdy chciałby uprawiać ten piękny wzór tatuażu wykonany zielonym atramentem. Wygląda bardziej jak mehndi, czyli indyjska sztuka wykonywana również na ciałach. Ponieważ kobiety uwielbiają sportować tatuaże na nogach, ten ma na celu sprawienie, by ich stopy wyglądały bardziej ponętnie. Każda dziewczyna marzy o robieniu tatuaży na nogach. Ten projekt zaspokoi pragnienie tatuaży na nogach. Kto nie chciałby nosić tych kuszących kwiatowych tatuaży na nogach? Tatuaż będzie szedł w parze z oczyszczonymi stopami.

2. Tatuaż orła na nogi:

tatuaż orzeł na nogi

Ten plemienny tatuaż na nogi jest odpowiedni zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Tatuaż przedstawia twarz orła, który jest ptakiem bardzo inteligentnym i okrutnym. Można powiedzieć, że jest królem przestworzy i jak widzimy w tym konkretnym projekcie, na głowie tatuażu wykonano koronę z liści. Tatuaż sprawi, że będziesz wyglądać wyjątkowo i zaprezentujesz swój gust do charakterystycznych rzeczy, takich jak orły. Według niektórych plemion ten symboliczny tatuaż z orłem na nogach może być nosicielem szczęścia.

3. Tatuaże na nogach Glamour dla kobiet:

Tatuaże na nogach Glamour dla kobiet

Która dziewczyna nie chciałaby wytatuować sobie nóg? Oto piękny tatuaż glamour na nodze, który jest jednym z najczęściej wykonywanych wzorów tatuaży dla dziewcząt. Patrząc na piękno tego wzoru, można powiedzieć, że wiele ciężkiej pracy zostało włożone w tatuowanie tego wzoru. To jeden z najlepszych tatuaży, którymi dziewczyna może afiszować się na nogach. Projekt jest tak piękny, że każda dziewczyna łatwo się w nim zakocha i zapragnie założyć go na nogi.

4. Artystyczny projekt tatuażu na nogi dziewczyn:

Artystyczny projekt tatuażu na nogi dziewczyn

Ten szczególny projekt tatuażu dla dziewczynek na nogach jest niesamowity. Tatuaż sam w sobie ma artystyczny charakter, co sprawia, że ​​wygląda tak niepowtarzalnie. Dziewczyny uwielbiają nosić ten mały, ale piękny wzór na nogach. Uda wydają się być idealnym tłem do wykonania tego tatuażu. Do tego tatuażu można nałożyć kilka atramentów. Ale ponieważ ma ciemny motyw, czarny wydaje się być najlepszym i jedynym tuszem odpowiednim do spełnienia wymagań ciemnego motywu.

5. Wzory tatuaży kwiatowych dla dziewczynek:

Wzory tatuaży na nogach dla dziewczynek

Kwiaty są najbardziej symboliczne ze wszystkich rzeczy jasnych i pięknych, a umieszczone w projekcie tatuażu emanują urokiem i wdziękiem. Kwiaty zwykle kojarzą się z kobiecością, więc jeśli chodzi o tatuowanie, prawie zawsze są pierwszym wyborem wśród kobiet. Kwiaty przedstawione w tym wyszukanym wzorze są połączone z motylami, które mogą z łatwością symbolizować przemianę życia w jego młodzieńczy rozkwit..

6. Mała Syrenka Wróżka Tatuaż na Nogę:

Mała Syrenka Wróżka Tatuaż na Nogę

Syreny reprezentują piękno, zmysłowość i zniszczenie, a te mityczne istoty znalazły drogę do tworzenia tatuaży. Symbolizujące również wolność życia, tatuaże syreny są noszone zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Tworzą kolorowe wzory i mają w sobie swój urok.

7. Wzory tatuaży z pełnymi rękawami dla kobiet:

Wzory tatuaży z pełnymi rękawami dla kobiet

Jeśli jesteś zwariowany na punkcie tatuażu, możesz rozważyć wykonanie tatuażu na rękawie. Tatuaże na rękawach zaprojektowane na nodze obejmują cały obszar nogi, zaczynając zwykle od kolana w dół, aż do kostki. Tatuaże na rękawach mogą przedstawiać szeroką gamę motywów, ponieważ mają duży obszar pokrycia. Nogi to idealne miejsce dla osób, które chcą wykonać tatuaż, ale jednocześnie chcą go ukryć przed wzrokiem publicznym.

8. Dziewczęce gorsetowe tatuaże z tyłu nóg:

Dziewczęcy gorset tatuaże z tyłu nóg

Tatuaże z kokardą są oczywistym wyborem wśród kobiet ze względu na ich kobiecy urok. Kokardy zawsze były modą od niepamiętnych czasów. Wyglądają stylowo i ucieleśniają kobiecą kobiecość. Gorset wygląda modnie, gorsetowy tatuaż na nogach widoczny tutaj z delikatnym dotykiem przypomina panie z wyższych sfer, emanujące elegancją.

9. Sztuka tatuażu z dolną nogą psa:

Sztuka tatuażu dla psa z dolną nogą

Dla miłośników zwierząt na całym świecie nic nie może się równać z naznaczeniem ciała trwałym wizerunkiem zwierzęcia domowego. Psy są najlepszym przyjacielem mężczyzny, a to stwierdzenie znajduje znak w postaci wzoru tatuażu. Wspomnienia trwają wiecznie, a bardziej, gdy są wyryte na Twojej skórze. Czarno-biały tatuaż jest hołdem dla psa właściciela Rocky’ego, którego imię oznacza, że ​​jest kamieniem lub filarem siły dla swojego pana.

10. Tatuaż statku na nogi:

Tatuaż statku na nogi

Kto nie lubi tatuaży na nogach? Ten tatuaż na nogi dla kobiet jest wykonywany nieco poniżej ud. Kolorowa cecha tego atramentowego motywu sprawia, że ​​wygląda jeszcze bardziej kusząco niż w rzeczywistości. Każda dziewczyna chciałaby nosić te wzory na nogach. Tatuaż można obnosić, nosząc krótkie spodnie lub mini spódniczki. Aby jak najlepiej wykorzystać ten tatuaż, zaleca się, aby mieć stonowane nogi i wykonać tatuaż przez profesjonalnego tatuatora.

11. Tatuaż na dole nogi Batmana dla mężczyzn:

Tatuaż na dole nogi Batmana dla mężczyzn

Czy nie wszyscy kochamy Dart Knight? Niektórzy po prostu nie mogą się nim nacieszyć, że posunęli się o krok dalej, aby trwale go naznaczyć na swoim ciele. Widziany tutaj w najdrobniejszych szczegółach, ten tatuaż naprawdę oddał sprawiedliwość krzyżowcowi w pelerynie.

12. Projekt tatuażu nóg dla mężczyzn:

Projekt tatuażu na nogę dla mężczyzn

Ten plemienny wzór tatuażu jest przeznaczony dla mężczyzn. Można go również nosić na ramionach. Ale skoro mówimy o tatuażach na nogach, załóżmy, że najlepiej będzie wyglądał na łydkach. Tutaj rodzimy tatuaż prezentuje piękny projekt, który wygląda tak żywo i niepowtarzalnie i może być jednym z prawie każdego mężczyzny. Tatuaż przedstawia męską postać, która sprawi, że użytkownik będzie wyglądał wyjątkowo i wyróżni go z tłumu.

13. Projekt plemiennych tatuaży z pełnymi nogawkami:

Tribal Tattoo Design na całej nodze

Tribal Tattoos to jeden z najpopularniejszych wzorów wybieranych na nogi. W starożytności wierzono, że te tatuaże reprezentują plemię posiadacza lub rangę plemienia, do którego należał. Plemienne tatuaże są wyjątkowe, ponieważ każdy z nich ma swój własny styl.

14. Wzory tatuaży na nogach ryb koi:

Wzory tatuaży z nogą ryb koi

Tatuaż ryb Koi jest dominującym wyborem wśród mężczyzn i kobiet. Wyhodowane ze względu na kolor i piękno oraz cenione za fascynujący wygląd, stanowią niezwykły wybór na wzór tatuażu. Te ryby są również uważane przez Japończyków za przynoszące szczęście. Nic dziwnego, że wiele osób wybiera rybę koi jako wzór tatuażu, a po wykonaniu na nodze jest po prostu przyciągający wzrok.

15. Tatuaż czaszki i róży na nogi:

Tatuaż czaszki i róży na nogi

Tatuaże czaszki to bardzo popularny projekt. Przeważnie wykonane z różami na nogach przywołują poczucie życia i śmierci. Ten symbol dwoistości jest nieustannym przypomnieniem dobra i zła, piękna i rozkładu, a dla niektórych ma jeszcze głębsze znaczenie, że ze śmierci pochodzi życie.

Tatuaże na nogach wyglądają naprawdę fajnie. Jeśli już to robisz, musisz upewnić się, że kapelusz dostaniesz najlepszy dla siebie. Powyższa lista, miejmy nadzieję, pomogła Ci w podjęciu decyzji o tym, jaki rodzaj tatuażu na nodze chcesz uzyskać.