Pierwszego lata, kiedy zdecydowałeś się na małe bazgroły na lewym nadgarstku, byłeś całkowicie zagubiony, raczej rozpieszczony wyborem. Kiedy udałeś się do salonu tatuażu, twój przyjaciel zapewnił cię, że będzie miał wiele wzorów do wyboru. Zgodnie z tym, co powiedział, widziałeś całą ścianę salonu nabazgraną szorstkimi, ręcznie wykonanymi szkicami przedstawiającymi ekstrawaganckie pomysły napisane atramentem na kawałkach pokruszonego papieru.

szkice tatuaży

Są to tak zwane szkice, pierwszy krok do wspaniałego tatuażu. To szkic tatuażu pozwala na szaloną kreatywność, gdy wybierasz wybrane pomysły w jedną wielką sztukę, która później przekształca się w piękny tatuaż, ekstrawagancką rozkosz. Dlatego w tym artykule dzisiaj przyjrzymy się niektórym porywającym projektom, które mogą przyciągnąć twoje oczy, czymś, co możesz dodać również swoim własnym dziełem, zanim na stałe nałożysz je na skórę.

Najlepsze szkice tatuaży:

Poniżej znajdują się najlepsze szkice tatuaży w następujący sposób.

1.  Wielki tatuaż Taurian Sketch:

Wielki Taurian Szkic Tatuaż

Po prostu potężny obraz dzikiego byka lub Byka, tego typu szkice tatuażu mogą być powiązane ze słońcem, pod warunkiem, że należysz do kategorii Byk. Róża obejmuje koniec sztuki tatuażu, gdy głowa Byka jest ułożona na wiązce kwiatów, liści i winorośli, amortyzując głowę ze wszystkich stron.

2.  Abstrakcyjne szkice tatuaży kosmetycznych:

Abstrakcyjne szkice tatuaży kosmetycznych

To właśnie takie abstrakcyjne obrazy natychmiast przyciągają uwagę, gdy próbujesz opowiedzieć swoją historię poprzez obraz abstrakcyjnie udekorowanej kobiecej twarzy. Czy to w czarnych odcieniach, czy wypełnione żywymi kolorami, ten żywy szkic twarzy wygląda głęboko w twojej duszy, ponieważ abstrakcyjny urok jest wyraźnie widoczny na jej twarzy. To popularny tatuaż szkicowy.

3. Główne szkice tatuaży:

Główne szkice tatuaży

Wracając do Inków lub starożytnych plemion, naczelny wódz po ich śmierci był pochowany w nakryciu głowy na znak szacunku. Z tego właśnie pomysłu wyłania się ten piękny nakrycie głowy, wyeksponowane na szkieletowej strukturze, przedstawiające moc nawet po życiu. Skomplikowana konstrukcja delikatnego nakrycia głowy z piórami jest naprawdę cudowna.

4. Szkice tatuaży bez granic:

Szkice tatuaży bez granic

Tym razem szkic tatuażu jest w kolorze, odzwierciedlając jasność pożądliwego kwiatu, gdy żywa róża w czerwonych kwiatach kwitnie z każdym krokiem oddalając się od czasu. Vintage zegar kieszonkowy na końcu ozdobiony gałęziami i ptakami służy jako fajna historia do czasu i radzenia sobie z nim.

5. All Seeing Eye Sketch Tattoo:

Wszechwidzący tatuaż szkicu oczu

Ten projekt jest w rzeczywistości inspirowany Okiem Opatrzności, znakiem, który przedstawia wszystko widzące oko boga zamknięte w trójkącie. Reprezentuje oko boga czuwające nad nami wszystkimi, a w tym szkicu tatuażu dokonano niewielkiej improwizacji, aby stworzyć trójkąt za pomocą ludzkiej ręki. To najlepszy szkicowy tatuaż.

6. Wśród The Gone Tattoo Sketches:

Wśród szkiców tatuaży przeminęło

Czaszki zawsze były ulubioną sztuką inspirowaną tatuażami, która w zasadzie reprezentuje ponadczasowość lub moc nawet w przypadku niepowodzenia. Przeżywając swoje życie po śmierci, czaszkę tutaj zdobią jego falbaniaste kołnierze, wisiorki, róże, krzyże i motyl na górze przedstawiający brak ruchu lub życia.

7. Szkice tatuażu Majestic Wolf:

Szkice tatuaży majestatycznego wilka

Nieposkromiony, potężny i majestatyczny wilk zawsze inspirował wiele pomysłów na tatuaż i jak nigdy dotąd mamy idealny tatuaż przedstawiający dzikie stworzenie, ponieważ podtekst tatuażu przenosi uwagę z głównego bohatera na łóżko z kwiatowymi wzorami.

8. Great Be Thy Fallen Tattoo Sketches:

Świetne szkice tatuaży Be Thy Fallen

Kąty to kolejny typowy scenariusz tatuaży. Często w tatuażu kątowym duży nacisk kładzie się na skrzydła ukazujące jego piękno i moc. To dobry szkic tatuażu dla mężczyzn.

9. Całkowicie unikalne szkice tatuażu:

Całkowicie unikalne szkice tatuaży

Oto sztuka tatuażu, która jest zupełnie inna niż reszta tłumu. Szkic tatuażu rysuje kałamarnicę z jej splątanymi mackami zardzewiałymi ciężkimi szkicami cieni, które wyglądają po prostu zachwycająco.

Wzory tatuaży w stylu szkicu:

Tatuaże w stylu szkicu mają inny wygląd. Wygląda jak wstępne „szkice” wykonane przez artystę przed ukończeniem swojego arcydzieła. Zawiera te linie, które nie są tak naprawdę potrzebne do ukończenia obrazu, ale nadal istnieją, ponieważ tylko część z nich była przydatna do ukończenia rysunku. Cóż, szkice tatuażu nie są obecnie powszechne, ale stopniowo nabierają rozpędu.

10. Szkic tatuażu w stylu Yin Yang:

Szkic tatuażu w stylu Yin Yang

Jest to tatuaż, który pokazuje, że w każdym jest dobro i zło. Artysta na zdjęciu połączył smoka i jednorożca. Jest to zdecydowanie jeden z fajnych pomysłów na szkic tatuażu. To pokazuje zwycięstwo dobra nad złem.

11. Szkic tatuażu z tyłu:

Powrót Pokaż szkic tatuażu

Inną cechą stylu tatuażu szkicowego są linie geometryczne i wyglądają dość wyjątkowo, ponieważ wydaje się, że obraz wyłania się z tych linii. Z tyłu prezentuje się niesamowicie dobrze. Ogólnie rzecz biorąc, ludzie wolą mieć tatuaże skrzydeł z tyłu, ponieważ przedstawiają ich wolność myśli.

12. Szkic tatuażu z niespodzianką dla pary:

Szkic tatuażu para niespodzianka

Szkicowe wzory tatuaży będą całkowicie bezużyteczne, jeśli nie będzie tatuaży par. W dzisiejszych czasach pary mogą zajść daleko w wyrażaniu miłości do swoich kochanków. Tatuaże dla par są bardzo fajne i przedstawiają twoją miłość, zaangażowanie i poświęcenie dla twojego kochanka.

13. Szkic tatuażu latającego ptaka:

Latający ptak tatuaż szkic

Jednym z najbardziej preferowanych pomysłów na szkice tatuażu dla dziewcząt są tatuaże ptaków. Ptaki są symbolem nadziei i wolności oraz pokonywania trudności. Mogą też oznaczać radość, miłość, życie i wiele więcej dla wielu różnych ludzi.

14. Specjalny szkic tatuażu ramienia:

Ramię specjalny szkic tatuażu

Szkice tatuaży na ramionach dla mężczyzn zyskują na znaczeniu na całym świecie. Tatuaże na ramionach pokazują Twoją chęć dostosowania się do zmian, a także poziom zaangażowania. Wypróbuj chwytliwy wzór, aby zwrócić na siebie uwagę.

15. Szkic tatuażu z kreskówkowym wzorem:

Szkic tatuażu z kreskówkowym wzorem

Inną odmianą tatuażu szkicowego są tatuaże w stylu kreskówkowym. Podziwiają je zarówno młodzież, jak i dzieci. Te tatuaże wymagają dużo kreatywności, a także bardzo doświadczonej ręki, aby je stworzyć.

16. Tatuaż szkicu ołówkiem:

Tatuaż szkic ołówkiem

Jak sama nazwa wskazuje, szkice tatuaży wyglądają jak niedokończony rysunek. Możesz znaleźć galerię szkiców tatuażu w Internecie, a twój tatuażysta może zasugerować ci kilka projektów. Niedokończony szkic tatuażu nie wygląda na niekompletny, a ta niekompletność czyni go bardziej wyjątkowym.

17. Szkic tatuażu postawy zwierząt:

Szkic tatuażu postawy zwierząt

Szkice projektów tatuaży mają inną odmianę, a powszechnym projektem jest tatuaż zwierzęcy. Te tatuaże symbolizują siłę i moc. Typowe wzory tatuaży zwierzęcych to koty, psy, lwy i delfiny. Tatuaże zwierzęce po zmieszaniu z tatuażami szkicowymi pozostawiają wielki wpływ i wyglądają wspaniale. Możesz sprawdzić link i przekonać się sam.

18. Szkic tatuażu w stylu anioła:

Szkic tatuażu w stylu anioła

Innym popularnym stylem tatuażu szkicu jest tatuaż w stylu anioła. Mają głębokie znaczenie, ponieważ osoby, które je noszą, są z natury bardzo duchowe i religijne. Aniołowie są znani jako „posłańcy Boga”. Poza tym są piękne i mówi się, że dla każdej osoby są aniołowie stróże, którzy je prowadzą i chronią przed złem.

Te fajne szkice tatuaży zyskują na znaczeniu, a ludzie również w dzisiejszych czasach są otwarci na przyjmowanie nowych tatuaży. Chociaż te szkicowe tatuaże wymagają dużo pracy, a niektórzy używają ich nawet do zakrycia poprzednich tatuaży.