Co może być lepszego niż zrobienie tatuażu, który może skutecznie wyrazić ich naturę bez większego wysiłku i bólu? Małe tatuaże! Małe tatuaże stały się niezwykle popularne wśród młodszego pokolenia, zwłaszcza celebrytów, których widoczne części ciała są tuszowane małymi wzorami tatuaży! Od elementów do natury po inicjały Twoich bliskich, małe tatuaże mają mnóstwo wzorów do wyboru. W tym artykule zebraliśmy najlepsze pomysły na małe tatuaże, które mogą mieć niski rozmiar, ale mają wysoki styl!

Małe wzory tatuaży

Znaczenie małych tatuaży:

Małe tatuaże to idealna alternatywa dla osób, które kochają ideę body art, ale nie chcą z tym przesadzać. Zaletą tatuaży o mniejszych rozmiarach jest to, że nie kosztują dużo pieniędzy, wysiłku i bólu, ale proces usuwania jest również łatwy. Ponadto małe tatuaże można bezproblemowo przekształcić w zupełnie nowy wizerunek, jeśli chcesz ponownie rozważyć swoją decyzję w przyszłości. Typowymi motywami tatuażu są kwiaty, liście, tęcze, imiona, inicjały, gwiazdy i inne symbole religijne. Małe tatuaże to jeden z najbardziej eleganckich sposobów wyrażania swojego serca bez konieczności malowania głośnego obrazu! Czytaj dalej, aby poznać niektóre z uroczych małych wzorów tatuaży ze znaczeniami.

Najlepsze z kolekcji 2021:

Oto 50 zdjęć małych projektów tatuaży dla mężczyzn i kobiet, wraz z ich znaczeniem i znaczeniem:

1. Śliczne małe tatuaże dla dziewczynek na szyi:

małe tatuaże dla dziewczynek

Gwiazdy są najczęstszymi przedmiotami używanymi w małych projektach tatuaży. Czasami ludzie otrzymują trzy gwiazdki, jak w pasie Oriona lub pojedynczą czarną gwiazdę. Tatuaże z gwiazdami najlepiej wyglądają na łopatce, nadgarstku lub kostce, a nawet na plecach. Możesz uzyskać czarny kontur lub czarną gwiazdę.

2. Mały tatuaż ze strzałką na palcach:

małe wzory tatuaży ze strzałkami

Tatuaże strzał są wybierane nie tylko przez łuczników, ale także przez innych zwykłych ludzi. Strzały, takie jak gwiazdy, tworzą doskonałe tatuaże i dlatego są wybierane przez wielu. Czasami dodaje się małe tatuaże w kształcie serca, aby nadać mu typowy wygląd kupidyna. Możesz dodać do niego kokardę, aby dopełnić cały wygląd. Możesz sprawić, że strzałka będzie wyglądać archaicznie, dodając rzeźby i inne szczegóły, lub możesz zachować prostotę i prostotę.

3. Mały krzyżowy tatuaż na nadgarstku:

mały krzyżowy tatuaż na nadgarstku

Mały krzyżowy tatuaż to kolejny typowy tatuaż, ponieważ nie brakuje fanatyków religijnych. Niektórzy uważają, że wytatuowanie krzyża na skórze stanowi doskonałą ochronę. Inni uważają to za dowód ich oddania Chrystusowi. Są jeszcze inni, którzy uważają, że nadaje im bardziej elegancki, ale zbuntowany wygląd.

4. Małe tatuaże muzyczne dla dziewczynek:

małe wzory tatuaży dla dziewczyn

Dla miłośników muzyki jest to idealny projekt. Większość gwiazd rocka wybiera bardziej kolorowe i żywe tatuaże, które są wystarczająco duże, aby zakryć ich ciała. Ale te wzory tatuaży są idealne dla nieśmiałych, a jednocześnie nieugiętych w wyrażaniu swojej miłości do muzyki. Mała notacja muzyczna po wewnętrznej stronie nadgarstka wygląda elegancko i ma pewną wdzięczną atmosferę.

5. Małe wzory tatuaży dla kobiet:

małe wzory tatuaży dla kobiet

Tatuaże serca są również bardzo powszechne. Są najczęściej wybierane przez dziewczęta i mogą, ale nie muszą być kolorowe. Są bez wątpienia kobiece i ładne. Ten rodzaj tatuażu jest wykonywany głównie przez dziewczyny, które uwielbiają być tuszowane, ale z uroczym delikatnym tatuażem, który nie jest duży. Ten mały tatuaż na nadgarstku można wykonać również na szyi, ramionach i nodze. Serce można po prostu narysować czarnym tuszem lub pokolorować różnymi kolorami. Serce tutaj symbolizuje miłość.

6. Małe latające ptaki Tatuaże dla dziewczynek:

małe pomysły na tatuaż dla kobiet

Ten projekt jest elegancki i piękny. Obraz ptaków w locie, bez względu na to, jak mały, zawsze ma poczucie wyzwolenia, które sprawia, że ​​twoje serce przyspieszy i mówi: „teraz to ładny obraz!”. Sylwetki kosów, niezależnie od tego, czy są naniesione tuszem na nadgarstku, czy kostce, zawsze wyglądają dobrze.

7. Małe tatuaże z kotwicą na kostkę:

Małe tatuaże z kotwicą na kostkę

Małe kotwice na twoim nadgarstku wyglądają świetnie. Mogą je wybrać żeglarze, ale nie jest to konieczne. Kotwice symbolizują mocne korzenie. Pokazują, że reprezentują stabilność i wytrwałość i dlatego są wybierane przez wielu, zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Możesz je dosłownie nałożyć na dowolną część ciała!

8. Mały tatuaż słonia za uchem:

Mały słoń tatuaż za uchem

Mały tatuaż słonia może wyglądać wyjątkowo uroczo. Artystyczny zarys słonia ma kreatywny i elegancki wygląd, którego nie ma ogromny realistyczny obraz. Słonie jako zwierzęta reprezentują lojalność, siłę i odwagę. W ten sposób Twój tatuaż nie tylko wzbogaca Twój wygląd, ale także daje widzowi wskazówkę co do Twojej osobowości.

9. Mały projekt tatuażu z piór na ramieniu:

Mały wzór tatuażu z piór na ramieniu

Małe piórka świetnie wyglądają na tuszowanych częściach ciała. Podobnie jak ptaki, reprezentują niezrównane poczucie wolności. Wyglądają znacząco i enigmatycznie. Możesz sprawić, by wyglądał artystycznie lub realistycznie. Tak czy inaczej, tatuaż wygląda świetnie i można go łatwo ukryć, ponieważ jest mały.

10. Małe pomysły na tatuaż na palcach:

Małe pomysły na tatuaż na palcach

Może to być interesujący projekt dla tych, którzy chcą mieć coś bardzo małego do reprezentowania symboli wody. Można to zrobić za pomocą małych znaków i można je prawidłowo trzymać na palcach z pewnym cieniowaniem. Wyglądają jak rysunki ołówkiem i mają bardzo artystyczny charakter. Są dobrze umiejscowione i mają kilka ekscytujących wzorów.

11. Artystyczne małe tatuaże dla dziewczynek:

Najlepsze małe wzory tatuaży dla dziewczyn

Wzory tatuaży aniołów są dość popularne i możesz mieć coś takiego na plecach, co może sprawić, że niektóre głowy odwrócą się. Mogą pasować do sukienek z odkrytymi plecami. Możesz dodać trochę kolorów i trochę cieniowania. Niektóre niestandardowe projekty również działają z nimi.

12. Tatuaże z małymi dłońmi dla mężczyzn:

małe tatuaże na dłonie dla mężczyzn

Jeśli szukasz symboli rodzaju wody, możesz sięgnąć po te. Wyglądają dobrze, niezależnie od tego, czy są duże, czy małe, i na pewno możesz zrobić coś takiego. Możesz mieć je jako mały znak na dłoni lub w dowolnym miejscu, a te mogą wyglądać bardzo artystycznie. Jest to również jeden z idealnych małych wzorów tatuaży dla mężczyzn na rękach.

13. Mały tatuaż na dłoni:

małe wzory tatuaży dla mężczyzn

Jest to mały tatuaż w stylu fali, który można wykonać w wybranych miejscach. Możesz mieć te tatuaże na nadgarstku, co sprawia wrażenie dość dziewczęcego stylu, a te są małe, więc możesz je łatwo ukryć za pomocą makijażu lub po przekręceniu, aby zmienić pozycję nadgarstka.

14. Kompasowe pomysły na małe tatuaże:

Kompas Małe pomysły na tatuaż

Jest to mały wzór wskazówek i jest często określany jako pole kompasu. Możesz wypróbować podobny styl w kolorze lub cieniowaniu, a te są fajne, całkiem fajne. Są sportowe i możesz je mieć, jeśli masz osobowość chłopczycy. Te też wyglądają ekscytująco. Ten tatuaż kompasu jest wykonywany głównie przez ludzi, którzy kochają podróże. Symbolizuje również ludzi, którzy są w idealnym kierunku w swoim życiu. Może to być również mały tatuaż na nadgarstku dla kobiety. Różne kolory dodałyby mu urody, zwłaszcza niebieski kolor, który oznaczałby wodę.

15. Tatuaże na małe dłonie dla mężczyzn:

małe tatuaże dla chłopców

Jeśli chcesz mieć atrament podobny do zwykłych stylów, możesz mieć coś takiego. Jest to symbol pogody i ma na nim zaznaczone wskazówki. Jeśli masz zamiar mieć coś takiego, możesz zachować mały rozmiar i zajmie tylko około pół do 2 cali kwadratowych, a twój projekt powinien wyglądać odpowiednio do każdego rodzaju stroju.

16. Małe tatuaże do pisania na nodze:

małe tatuaże dla kobiet na stopach

Jest to mały poziomy projekt i możesz wykonać podobne projekty na stopach. Tego typu wzory tatuaży mogą być bardzo artystyczne i reprezentować rodzaje emocji. Możesz sprawić, że będą fajne z zabawnym elementem lub możesz je wykonać razem z innymi powiązanymi projektami.

17. Małe pomysły na tatuaż XO dla kobiet:

Małe pomysły na tatuaż XO dla kobiet

XO to pocałunki i uściski! Jest to minimalistyczny projekt i może wyglądać bardzo fajnie dla dziewczyn. Możesz je uprawiać w małym miejscu i nie będziesz musiał zawracać sobie głowy ich ukrywaniem. Jeśli chcesz to ukryć, po prostu użyj do tego korektora i podkładu. Są artystyczne i fajnie wyglądają z każdym rodzajem sukienki, przez którą mogą się pokazać. Jest to również jeden z popularnych małych tatuaży dla kobiet i dziewcząt!

18. Mały”&Symbol tatuażu na nadgarstku:

Małe „i” Symbol tatuażu na nadgarstku

Tatuaż Ampersand wskazuje, że życie jest pełne wielkich oczekiwań i jest tak wiele do zrobienia. Możesz wypróbować je kursywą, pogrubieniem, a także ukryć je, gdy nie chcesz, aby Twój projekt został wyeksponowany. Są łatwe do ukrycia przy tymczasowym makijażu. Możesz to zrobić nawet białym atramentem, który może być tylko dla twojego programu, a ludzie zobaczą to tylko wtedy, gdy im to wskażesz.

19. Najlepsze artystyczne małe tatuaże dla mężczyzn:

małe tatuaże dla mężczyzn

Możesz sprawić, by były fajne za pomocą elementu geometrycznego lub możesz je wykonać razem z innymi powiązanymi wzorami, czcionkami lub innymi oznaczeniami. Zamiast zwierzęcia możesz również uzyskać podobne style dla ptaków. To zależy od tego, czego chcesz i co Twój artysta może Ci zapewnić; możesz wybrać odpowiedni projekt dla siebie. Większość mężczyzn lubi afiszować się tym rodzajem małego tatuażu na rękach.

20. Bardzo małe pomysły na tatuaż na nogę w kwiatach:

małe wzory tatuaży dla kobiet

To są bardzo małe symbole lub wzory, a to jest malutki kwiatek. Są skomplikowane, wyglądają bardzo dziewczęco, a jeśli nie czujesz się komfortowo z dużymi projektami, spróbuj czegoś takiego. Ten mały pomysł na tatuaż jest odpowiedni dla kobiet kochających naturę. Gałęzie winorośli dodają uroku tatuażowi. Kwiat na tatuażu symbolizuje spokój, czystość i inspirację. Podobnie różne kwiaty, takie jak róża, nagietek, słonecznik itp., wraz z liśćmi, można narysować na szyi, plecach, dolnej części pleców i nogach, aby uzyskać przyciągający wzrok wygląd.

21. Małe serce Małe tatuaże dla kobiet:

małe wzory tatuaży dla dziewczyny na palcu

Małe serce może być niezłe, jeśli zrobisz to na palcach. Są bardzo małe i z łatwością będziesz w stanie ukryć je nawet makijażem. Możesz tworzyć podobne style również na innych częściach ciała. Jeśli nie chcesz robić dużych i przykuwających uwagę lub nadmiaru tuszu, wypróbuj takie style. Jest to jeden z popularnych małych wzorów tatuaży na dłonie!

22. Czcionka z tatuażem Little Birds:

Czcionka z tatuażem Little Birds

Jeśli chcesz, aby pismo wzdłuż linii nadgarstka reprezentowało twoje przekonania, możesz wypróbować te style. Wyglądają fajnie, a dzięki efektowi ptaków uwydatniają cały wzór, a także możesz nadać te delikatne kolory lub zachować je w czerni i bieli. Możesz mieć pełną sylwetkę ptaków w kolorze czarnym lub narysować je ołówkiem, aby nadać im efekt 3D.

23. Trzy wzory tatuaży strzałek dla żeberek dla dziewcząt:

Trzy strzałki wzory tatuaży dla żeber dla dziewcząt

Są to małe style strzałek i możesz je wykonać pod pachami, aby ukryć je, gdy trzymasz ręce opuszczone. Jednak powinieneś odpowiednio wybrać te style, zanim zdecydujesz się zrobić je na swoich rękach. Możesz zdecydować o projekcie przed jego wykonaniem. Możesz również wykonać je na zamówienie, aby dopasować je do swoich potrzeb. Mogą również mieć powiązane wzory, jak w przypadku róż. Jednak wyraźnie widać, że te tutaj mają więcej czerni i cieniowania. Jeśli chcesz, możesz mieć go w tych kolorach lub uzyskać w pełni pokolorowany w zależności od tego, co lubisz lub twojej sportowej wygody.

24. Małe gwiazdowe tatuaże w kształcie kwiatu:

Małe Tatuaże Gwiazdy w Kształcie Kwiatu

Jeśli szukasz dziewczęcego stylu, możesz wybrać coś takiego na plecy. Te często są w kolorze czarnym. Możesz jednak wybrać te nie tylko jako zwykłe zwykłe kwiaty, ale także jako mały kolorowy kwiat lub inne podobne wzory na plecach. Wyglądają całkiem fajnie i możesz je z łatwością uprawiać. Można je również ukryć za pomocą makijażu, ponieważ są tak małe.

25. Mały tatuaż rakietowy na palce:

Mała rakieta tatuaż na palce

Wygląda to bardziej jak styl rysowania ołówkiem, a za pomocą tylko obramowania lub konturu, tego typu style można łatwo wykonać na palcach, a także możesz mieć je na dowolnych innych częściach ciała. To zależy od Twojego wyboru, co chcesz uprawiać i z czym czujesz się komfortowo.

26. Tatuaż z symbolem małego statku na wodzie:

Mały statek na wodzie z symbolem tatuażu

Podobnie jak możesz robić kierunki lub fale, możesz także robić małe symbole wody, takie jak ten. Jest to mały ołówek w stylu rysowania tylko obramowanego statku, który pływa po falach. To bardzo dziewczęcy, a zarazem chłopięcy wygląd. Możesz spróbować podobnych stylizacji, a te można wykonywać w małych porcjach lub raczej małych porcjach, dzięki czemu można je łatwo pokryć makijażem.

27. Wzory tatuaży dla małych kotów dla obu rąk:

Małe koty wzory tatuaży dla obu rąk

Jest to kolejny symbol kota w stylu rysowania ołówkiem. Możesz uprawiać te style, jeśli chcesz, aby Twój projekt był minimalistyczny. Pozwalają one również ukryć je za pomocą makijażu, jeśli są małe. Ten mały pomysł na tatuaż jest najlepszy dla miłośników zwierząt domowych. Mały kot narysował również mały plemienny wygląd tatuażu. Jest szeroko realizowany przez małe dziewczynki chodzące do szkoły. W zależności od nastroju noszącego, koty w tym tatuażu mogą również wyglądać inaczej, na przykład wściekły kot, dziki kot, niezdarny kot itp..

28. Małe wzory tatuaży dla mężczyzn na plecach:

najlepsze małe tatuaże dla mężczyzn

To jest uskrzydlony wzór na plecy. Chociaż nie jest to bardzo małe, jest mniejsze niż jakikolwiek inny styl skrzydeł, z którym możesz się spotkać. Jest to bardzo misternie wykonane na czarno i możesz dodać do tego inne kolory. Ten wyjątkowy skrzydlaty tatuaż jest uważany za tatuaż Royal Look ze względu na symbole, które nosi. Dwa orle skrzydła symbolizują władzę, dominację i honor, podczas gdy koń oznacza siłę i przewodnictwo w środku. Jest to najlepszy tatuaż na małą szyję dla mężczyzn, szeroko związany z wojskiem, marynarką wojenną lub dumą swojego narodu. Jest to jeden z popularnych pomysłów na mały tatuaż dla mężczyzn na plecach.

29. Tatuaże z małą szyjką z cyframi rzymskimi:

Tatuaże z cyfrą rzymską na małą szyję

Ten mały wzór tatuażu z cyfrą rzymską IV wskazuje datę urodzenia osoby lub kogoś, kogo kochasz! Cyfry rzymskie kojarzą się zwykle z wdziękiem, elegancją i śmiałością. Wytrawiając cyfrę rzymską na swoim ciele, możesz sprawiać wrażenie prawdziwej damy! Możesz nawet dodać do tatuażu dodatkowe elementy, takie jak kwiat lub ptak itp.,

30. Para ptaków w kolorze tatuażu na stopie:

Para ptaków w kolorze tatuaż na stopie

Jest to kolorowy wzór tatuażu ptaka, który możesz łatwo zrobić dla stóp. Jeśli chcesz, możesz zachować je w czerni i bieli lub w kolorach, które odpowiadają Twoim potrzebom i wygodzie. Te latające ptaki reprezentują wolność, indywidualność i ducha! To jeden z małych inspirujących tatuaży!

31. Śliczne ptaki na gałęziach Tatuaże na nadgarstek:

Śliczne ptaki na gałęzi tatuaże na nadgarstek

Możesz zdecydować się na tego typu projekty przed ich wykonaniem. Możesz również wykonać je na zamówienie, aby dopasować je do swoich potrzeb. Jeśli chcesz, możesz mieć go w czerni i bieli lub w pełnym kolorze, w zależności od tego, co lubisz lub sportowego komfortu. Dwa ptaki siedzące na gałęzi reprezentują czas budowania więzi w rodzinie!

32. Prosty i mały tatuaż na ciastku na palcu:

Prosty i mały tatuaż z ciastem na palcu

To dziewczęcy styl i możesz je łatwo wypróbować. Są to małe babeczki, a jeśli jesteś fanem babeczek, wypróbuj je. Babeczki służą jako deser, dlatego ten tatuaż jest bardzo wykonywany przez małe dziewczynki, co wypełnia ich życie słodyczą. Małe babeczki, gdy są zaprojektowane jak powyżej, mają tendencję do tworzenia małych pierścieni w palcach. Za nimi podążają serca z góry, co pokazuje ich miłość do babeczek. Takie babeczki można zaprojektować również na szyi i dolnej części pleców. Wypełnione różnymi kolorami nadają pyszny wygląd. Są to również urocze małe tatuaże na nadgarstki.

33. Małe wzory tatuaży z nieskończonością serca na stopie:

Małe wzory tatuaży z nieskończonością serca na stopie

Jeśli chcesz uzyskać coś takiego jak ten projekt tatuażu, możesz je łatwo ukryć, ponieważ są małe. Ten mały tatuaż w wyjątkowy sposób cytuje zarówno kształt matematyczny, jak i kształt serca. Serce jest symbolem miłości, a matematyczna nieskończoność oznacza wieczność. Ten mały tatuaż symbolizuje zatem nieskończoną miłość do kogoś. Kobiety wysoko wykonują ten tatuaż na rękach, nogach, talii, szyi i ramionach. Projekt daje najlepszy efekt, gdy jest wykonany w sposób 3D. Jest to również jeden z małych znaczących tatuaży z symbolami.

34. Projektant Bird Small Tattoo Art:

Projektant Ptak Mała Sztuka Tatuażu

Tego rodzaju tatuaże w stylu małych projektantów mogą być wykonane na zamówienie przez Twojego artystę zgodnie z Twoimi potrzebami. Ten mały tatuaż na rękę dla mężczyzn i kobiet jest obecnie dość modny. Osoby, które kochają małe wzory, wybierają takie tatuaże z motywem ptaszka. Takie małe tatuaże motylkowe lub latające ptaki wskazują na wolność do nieba i dlatego są noszone przez ludzi, którzy uwielbiają żyć we własnych marzeniach i mają wyższy cel, aby osiągnąć coś innego bez żadnych norm, których należy przestrzegać. Jest to jeden ze znaczących małych projektów tatuaży dla pań.

35. Mały i piękny projekt tatuażu drzewa:

Mały i piękny projekt tatuażu drzewa

Drzewo może symbolizować dobrobyt i wzrost, a także jest symbolem cienia lub ochrony. Tatuaż z drzewem nie tylko wygląda bardzo nowocześnie i stylowo, ale ma również znaczenie, ponieważ stanowi ochronę. To jeden z najpiękniejszych małych tatuaży!

36. Bardzo mały tatuaż Układu Słonecznego na nadgarstku:

Bardzo mały tatuaż Układu Słonecznego na nadgarstku

Wszyscy wiemy, że numerologia dotyczy planet i liczb, więc ten projekt tatuażu będzie wyglądał świetnie jako jeden z małych tatuaży dla dziewcząt lub jako jeden z najlepszych małych projektów tatuażu dla każdego. W ten sposób możesz narysować wszystkie planety w pionowym rzędzie jedna po drugiej. Lepiej, jeśli jesteś sprawiedliwy, ponieważ uzyskanie tych planet w kolorowych formach może sprawić, że będą wyglądać jeszcze piękniej.

37. Mały wzór tatuażu latającego samolotu:

Latający samolot tatuaż mały wzór

Jest to w zasadzie papierowy samolot z rozszerzeniem może fali lub jakiejś czcionki. Jest to teraz bardzo modny wzór, który znajduje się wśród najlepszych wzorów tatuaży dla mężczyzn i jest jednym z najlepszych małych tatuaży dla kobiet. To znak, że nadal bardzo lubisz swoje wspomnienia z dzieciństwa i to, jak robiłeś papierowe samoloty, gdy byłeś malutki.

38. Mały projekt tatuażu Fox na ręce:

Mały projekt tatuażu lisa na dłonie

Lisy to zwierzęta, które reprezentują dowcip i mądrość, a ten projekt jest jednym z ostatnich projektów tatuaży dla mężczyzn i małych projektów tatuaży dla kobiet. Jeśli uważasz, że jesteś dowcipny i potrafisz rozwiązywać problemy naprawdę szybko, nie ma lepszego projektu niż ten dla Ciebie. To jeden z najlepszych małych wzorów tatuaży na ramiona.

39. Ładne małe wzory tatuaży z cytatami:

małe tatuaże słowne

Cytaty, które rozpowszechniają pozytywne wiadomości i dobre myśli, są zawsze inspirujące i podtrzymują Cię, nawet gdy są na niskim poziomie. Naniesienie jednego z tych pozytywnych cytatów na twoje ciało służy jako idealne małe wzory tatuaży dla kobiet i kogokolwiek innego. Możesz również uzupełnić te cytaty krzyżykiem, małymi falami lub aniołem lub jak chcesz. Dodanie kolorów również brzmi jak świetny pomysł. Możesz nawet wypróbować małe tatuaże z imieniem w tym wzorze!

40. Małe geometryczne wzory tatuaży na plecach:

małe wzory tatuaży na plecach

Te geometryczne i symetryczne wzory tatuaży od lat znajdują się na szczycie list przebojów. Osoby, które nie lubią eksperymentować i są zadowolone ze swoich małych tatuaży, mogą wypróbować niektóre geometryczne wzory tatuaży, głównie niektóre małe wzory tatuaży. Możesz nawet pisać krótkie wiadomości w postaci geometrycznych wzorów linii.

41. Małe wzory tatuaży ważek dla kobiet:

małe wzory tatuaży na nadgarstku

Aby uzyskać najlepsze małe tatuaże dla dziewcząt, kilka małych ważek na szyi również brzmi naprawdę słodko i stylowo. Dodanie kolorów do tych projektów może sprawić, że będą wyglądać jeszcze lepiej i realistycznie. Ważki zawsze były poszukiwane, jeśli chodzi o dziewczyny przychodzące na tatuowanie. Dziewczynki mają jakiś ukryty związek z ważkami, a poza tym ważki są symbolami wolności. To jeden z małych i prostych tatuaży.

42. Sztuka tatuażu z małą mapą świata:

Mała mapa świata tatuaż sztuki

Cześć! To jest dla entuzjastów podróży, którzy chcą podróżować po całym świecie i być częścią tego wszystkiego; mapa świata brzmi jak świetny pomysł na tatuaż, prawda? Ten projekt jest nie tylko bardzo rzadki, ale także bardzo inteligentny. Ten niedawno stał się częścią listy małych tatuaży dla mężczyzn; jednak mogą to robić również kobiety i młode dziewczyny, nie martwiąc się, że będą źle wyglądać.

43. Tatuaże z małymi dłońmi „Nie bój się” dla mężczyzn:

małe tatuaże na dłonie dla mężczyzn

Kiedy myślisz, że jesteś odważny i nie musisz się nikogo bać, dlaczego nie pokazać światu, w co wierzysz. Cytaty atramentu, które wyrażają odwagę w różnych rodzajach czcionek, można również używać kolorów. Ten wygląda bardzo dobrze wśród wszystkich małych wzorów tatuaży dla nieustraszonych mężczyzn i uwielbiam podążać ścieżką, która nie została jeszcze wybrana. Są najbardziej preferowanymi małymi, znaczącymi tatuażami dla chłopców i dziewcząt!

44. Tatuaże z piórami dla kobiet:

małe tatuaże ptaków dla kobiet

Możesz wytatuować małe ptaki, a może jakiś wzór piór, ale co powiesz na kombinację obu, nawet jeśli wybierzesz jeden z najlepszych małych wzorów tatuaży dla kobiet. Możesz zdobyć maleńkie ptaszki i kolorowe pióro wypisane w dowolnym miejscu od szyi po bok pleców, a następnie obnosić je w swoim uroczym podkoszulku. Są takie, że możesz je nawet ukryć, kiedy chcesz, ponieważ są tak małe.

45. Małe wzory tatuaży z kwiatów mniszka lekarskiego:

Małe wzory tatuaży kwiat mniszka

Wspaniale jest wziąć do ręki mniszek lekarski, a następnie zdmuchnąć go, aby zobaczyć, jak się kończy. Dlaczego nie uchwycić chwili na swojej skórze i poczuć, że zatrzymałeś czas dla siebie. Wydaje się, że jest to jeden ze stylowych małych tatuaży dla dziewcząt i będzie wyglądać elegancko na każdej młodej dziewczynie lub kobiecie, która chce, aby była bezpieczna, a jednocześnie stylowa. Jest to jeden z najlepszych małych tatuaży kwiatowych dla dziewczynek.

46. ​​Rose Flower Małe wzory tatuaży:

mały kwiat tatuaż

Róże są ulubieńcami wszystkich, więc dlaczego nie umieścić jednego tuszu na ciele, jeśli szukasz małych wzorów tatuaży. Róża może być w kolorze czarnym lub dodając kolory w dowolnym miejscu na ciele, wyglądać ładnie, a wykonanie jednej z łodyg lub liści uwydatnia jej piękno. Ten projekt był jednym z najlepszych małych projektów tatuaży dla kobiet i wciąż jest modny wśród kobiet i dziewcząt na całym świecie. To jeden z uroczych małych wzorów tatuaży dla dziewczynek na plecach

47. Ładny mały projekt tatuażu pingwina:

Słodki pingwin Mały projekt tatuażu

Jeśli chcesz, aby był bardzo prosty, ale bardzo stylowy, wzór pingwina może być z boku szyi, będzie wyglądał naprawdę bardzo ładnie i jest również jednym z najmodniejszych małych tatuaży dla dziewczynek. Pingwiny są symbolem pokoju i rzadkości, podobnie jak Twój tatuaż. Ponadto jest tak mały, że możesz go w każdej chwili ukryć za pomocą włosów lub makijażu. To jeden z najsłodszych małych symbolicznych tatuaży.

48. Mały projekt tatuażu ośmiornicy dla mężczyzn:

małe tatuaże dla facetów

Och, ta urocza ośmiornica na grzbiecie twojej dłoni! Wygląda tak ładnie. Ośmiornica wydaje się być tak wyjątkowym projektem i jest świetną opcją dla małych wzorów tatuaży dla mężczyzn i kobiet. Możesz również dodać jasne kolory do tej ośmiornicy i sprawić, by wyglądała jeszcze lepiej. Niewielki wzór, taki jak ten, można w każdej chwili ukryć za włosami lub dłonią. Jest to również jeden z najlepszych małych tatuaży dla mężczyzn!

49. Tiny Lotus na nadgarstku Małe tatuaże:

małe tatuaże na nadgarstku

Chociaż róże są bardzo popularne wśród wszystkich kobiet i dziewcząt, to, co jest przytłaczające dla tych powszechnych wzorów, to małe obrazy i wzory kwiatów lotosu. Możesz nałożyć jeden tusz na nadgarstek, a następnie obnosić się nim w dobrym stylu. Jest to świetna opcja jako jeden z małych tatuaży dla dziewcząt i można ją łatwo wykonać. Jest to jeden z eleganckich tatuaży o małych wzorach dla dziewcząt pod ręką.

50. Prosty i mały projekt tatuażu z symbolem OM:

mały tatuaż na nadgarstku

Symbol OM teraz nie ogranicza się tylko do Hindusów, ale jest również powszechny wśród obcokrajowców. Jest to bardzo powszechny symbol i dźwięk używany do terapii jogi lub medytacji, więc ludzie chcieliby, aby jeden z nich był symbolem pokoju i świętości na ciele. To może być świetna część listy małych tatuaży dla mężczyzn.

Więcej wzorów tatuaży:

Małe pomysły na tatuaż

Małe Tatuaże

Małe pomysły na tatuaż

Małe Tatuaże

Śliczny mały tatuaż

Mały tatuaż na kostce

Śliczny mały tatuaż

Małe ptaki tatuaż

Małe Tatuaże

Mały Kot Tatuaż

Końcowe przemyślenia:

Mamy nadzieję, że spodobała Ci się ta kolekcja najlepszych małych tatuaży na świecie i zainspirowała Cię do wypróbowania jednego z nich! Nie tylko wyglądają uroczo, ale mają z nimi wiele znaczeń. Małe wzory tatuaży to najnowszy trend wśród młodszego pokolenia, które nie może mocno trzymać się decyzji. W przyszłości, jeśli zechcą ponownie rozważyć swój wybór, z małymi tatuażami stanie się to całkiem łatwe. Więc ludzie! Mogą wyglądać na małe, ale pamiętaj, że małe jest nowe, potężne, jeśli chodzi o tatuaże! Daj nam znać, który z nich jest Twoim ulubionym.