Fernando Torres jest znanym hiszpańskim piłkarzem, który gra napastnika hiszpańskiej drużyny Chelsea. Jest znany ze swoich uroczych występów i popularnego strzelania siedmiu bramek na meczach piłkarskich. Jest genialny, wykwalifikowany i profesjonalny.

Jego tatuaże są niesamowite, a każdy z nich mówi coś znaczącego o jego osobowości. Na świecie jest wiele celebrytów, którzy mają tatuaże z tuszem, ale tatuaże Fernando są inne i niepowtarzalne w porównaniu z resztą.

projekt tatuażu fernando torres

Nowe tatuaże Fernando Torresa:

Jego najlepsze tatuaże zostały wymienione w kilku kolejnych akapitach.

1. Nazwa tatuażu ukochanej żony na lewym ramieniu:

Imię tatuażu ukochanej żony

Fernando Torres ma piękny tatuaż na lewym ramieniu, na którym widnieje imię jego żony Olivia. Wiadomość o ich miłości została odkryta w roku 2001 i postanowili wziąć ślub w roku 2009. Tatuaż jest wyjątkowy i znaczący, ponieważ był to jego sposób na okazanie swojej miłości żonie.

2. Tajemnicze słowo elfa Fernando Tattoo na przedramieniu:

Tajemnicze słowo elfa Fernando Tattoo

Ten tatuaż został również zauważony na lewym ramieniu Fernando Torresa. Bardzo trudno jest rozpoznać sam język, ponieważ niewiele osób potrafi go przeczytać. Tatuaż wydaje się tajemniczy, choć wygląda spektakularnie i bardzo zachęcająco.

3. Tatuaż Fernando Daughter na prawej ręce:

Tatuaż Fernando Córka na prawej ręce

Fernando Torres ma córkę o imieniu Nora, która jest dla niego bardzo wyjątkowa. Urodziła się w 2009 roku i jest pierwszym dzieckiem w życiu Fernando i Olivii. Na prawym ramieniu wypisał imię swojej córki, które wygląda naprawdę pięknie. Oznacza piękny związek, który dzieli ze swoją małą ukochaną.

4. Tatuaż syna Fernando Torresa:

Tatuaż Fernando Torresa

Po tym, jak syn Fernando, Leo, urodził się w 6th December 2010, zrobił kolejny tatuaż na jego imię. Tak bardzo kochał swojego syna, że ​​przegapił swój ważny mecz z Aston Villą. Tatuaż jest symbolem ojcowskiej miłości i troski, którą Fernando czuje do najmłodszego członka swojej rodziny, Leo.

5. Tatuaż Fernando Torresa numer 9:

Fernando Torres Numer 9 Tatuaż

Fernando Torres ma również numery wypisane na prawym ramieniu. To prosty obrazek liczby 9 i ma za sobą ciekawy powód. Fernando twierdzi, że uwielbia cyfrę 9, ponieważ jest to oczywiście liczba napisana za jego mundurem. Tatuaż jest symbolem zaangażowania Fernando w piłkę nożną.

6. Noga tatuażu Fernando Torresa – cyfry rzymskie 7:

Fernando Torres Tattoo noga-cyfry rzymskie

Fernando Torres ma również tatuaże na nodze. Ma wypisane cyfry rzymskie, na których jest napisana cyfra 7. Wygląda tak… „VII”.

Cyfry rzymskie 7 dwa razy tatuaże:

Fernando Torres ma na nodze wypisaną datę. Zawiera dwie „siódemki”, wszystkie zapisane cyframi rzymskimi. Są bardzo atrakcyjne dla oka i wydają się mówić coś bardzo ważnego.

Tatuaże rzymskie z 2001 r.:

Ten tatuaż w całości jest czytany jako „7.7.2001”. Jest to data śmierci babci Fernando. Chociaż trudno jest ustalić rzeczywisty powód, ponieważ była to również data, w której Torres zagrał swój pierwszy mecz z klubu piłkarskiego „Atletico Madryt”

7. Projekt tatuażu z pełnym ramieniem Fernando Torresa:

Projekt tatuażu z pełnym ramieniem Fernando Torres

To jeden z najlepszych tatuaży Fernando Torresa. Znajduje się na jego ramieniu i wspaniale obnosi się z jego mięśniami. Całe ramię wypełnione jest cytatami i słowami, które mają wielkie znaczenie i wagę w jego życiu. Świetnie na nim wyglądają, a także nadają mu bardzo uroczy wygląd. Jego zaciekła ekspresja dodaje urody temu tatuażowi i sprawia, że ​​wygląda jak nieustraszony i odważny piłkarz. On jest naprawdę najlepszy.