Goa jest prawdopodobnie najczęściej odwiedzanym przez turystów miejscem w Indiach ze względu na piaszczyste plaże i wspaniałą atmosferę. W tym wspaniałym stanie znajdziesz najwięcej turystów z całego świata. W Goa jest wiele salonów tatuażu ze względu na napływ turystów, którzy przejeżdżają przez stan, ale niektóre z tych salonów tatuażu nie powinny być odwiedzane, ponieważ ogromna masa artystów tatuażu spowodowała, że ​​kilku z nich przestało korzystać z konwencjonalnych i bezpiecznych metod sztuki. Artyści ci podjęli bardziej niebezpieczne sposoby sztuki, które później mogą spowodować wiele problemów ze skórą. To powiedziawszy, wciąż jest wielu prawdziwych artystów tatuażu, którzy ukrywają imię tej wspaniałej sztuki na Goa, zapewniając profesjonalne i bezpieczne usługi wszystkim swoim klientom. Tych wyjątkowych artystów tatuażu szczegółowo opisano poniżej.

Najlepsi artyści tatuażu w Goa

Najlepsi artyści tatuażu w Goa:

Oto 8 najlepszych artystów tatuażu na Goa w następujący sposób.

1. Studio tatuażu Moksha:

Położone przy plaży w Calangute studio tatuażu moksha jest prawdopodobnie najlepszym studiem tatuażu na Goa. Studio tatuażu moksha, oferujące usługi od przekłuwania ciała po tatuaże całego ciała, posiada zespół bardzo doświadczonych artystów, wśród których jest właściciel. Sprzęt jest na najwyższym poziomie, a wszystkie używane narzędzia są bezpieczne i czyste.

2. Tatuaże z atramentem smoka:

Wymienione w jednych z najlepszych studiów tatuażu w Indiach, tatuaże ze smokiem są bardzo dobrze znane na całym świecie ze względu na ciągły strumień turystów, którzy odwiedzają studio, chcąc uzyskać bardzo wyjątkowe i oryginalne tatuaże. Nawet miejscowi mówią, że tatuaże ze smokiem to bardzo bezpieczny salon z wyjątkowymi artystami, którzy są bardzo oryginalni w swoich koncepcjach.

3. Studio tatuażu Krish na Goa:

Krish jest wyjątkowym artystą i szczyci się tym, że ma jeden z najczystszych salonów tatuażu na Goa. Każda igła użyta u danej osoby jest twoja, więc nie musisz się martwić o żaden problem związany z używaną igłą. Najnowocześniejszy sprzęt w wyjątkowych cenach sprawia, że ​​jest to świetny salon tatuażu. Jest najlepszym tatuatorem na Goa.

4. Sklep tatuażu RK Ink Exposure w Goa:

Jeśli szukasz naprawdę oryginalnego tatuażysty na Goa, który używa bezpiecznego sprzętu i zapewnia tatuaże w przystępnych cenach, ekspozycja tatuażu RK jest koniecznością. Przyjazne środowisko tego salonu tatuażu to coś, czego nie można porównać z żadnym innym. To najlepszy sklep z tatuażami na Goa.

5. Sandy Tattoo Studio na Goa:

Właściciel wraz z dwoma lub trzema innymi artystami tworzy ten wspaniały salon tatuażu. To bardzo doświadczeni artyści, którzy zajmują się przede wszystkim odtwarzaniem i tworzeniem oryginalnych projektów. Jeśli masz na myśli tatuaż i chcesz go zrobić, to Sandy jest najlepszą osobą do odwiedzenia. Bezpieczny sprzęt i przystępne ceny spotkasz na wyciągnięcie ręki.

6. Salon tatuażu Kukus na Goa:

Ten salon tatuażu istnieje już od dłuższego czasu i jest dowodem na dziedzictwo tatuażu Goa. Goa zawsze było miejscem, w którym można wykonać tatuaż zgodnie z własnymi wymaganiami, a kukus trzyma się tego testamentu. Przystępne ceny i bezpieczne środowisko to główne cechy tego miejsca. To najlepszy salon tatuażu na Goa.

7. Studio tatuażu Blazing Ink w Goa:

Aby szybko i skutecznie naprawić wszystkie tusze do ciała, studio tatuażu Blazing Ink to najlepsze miejsce dla Ciebie. To miejsce specjalizuje się w tatuażach na całej długości ramion i tatuażach całego ciała, ale zapewnia również wiele innych koncepcji projektowych, jeśli jesteś rozpieszczany wyborem.

8. Salon tatuażu Andy’ego w Goa:

Andy stał się znany na całym świecie dzięki swoim projektom tatuaży ze względu na rosnącą liczbę turystów, którzy odwiedzają jego salon tatuażu. Jego oryginalne koncepcje i umiejętność odtworzenia koncepcji projektowej, którą przyniósł mu klient, sprawiają, że jego salon tatuażu jest tak sławny. Jest także najlepszym tatuatorem w Goa.