Od wieków mężczyźni i kobiety ozdabiają skórę dekoracyjnymi ilustracjami ze względów kulturowych lub religijnych. W dzisiejszych czasach trend się utrzymuje, a powód jest bardziej osobisty. Chociaż trwałe tatuaże są nadal popularną formą sztuki ciała, są drogie, bolesne i czasochłonne. Naklejki z tatuażami są więc alternatywnym sposobem ozdabiania ciała fantazyjnymi obrazami na krótki okres czasu. Naklejki z tatuażami są niedrogie, przyjazne dla skóry i cieszą się dużą popularnością wśród zdecydowanej większości.

Najlepsze naklejki do tatuażu i zdjęcia:

Oto nasze 9 najlepszych naklejek i zdjęć z tatuażami w następujący sposób.

naklejki z tatuażami

1. Klejnotowa naklejka na tatuaż:

Klejnotowa naklejka tatuaż

Klejnotowe naklejki z tatuażami pełnią funkcję akcesoriów jubilerskich dla kobiet i dziewcząt. Są efektowne i dodają ciału pewnej dozy bytu. Te tymczasowe tatuaże z klejnotami są ozdobione kryształami, cyrkoniami i brokatem, które są osadzone w arkuszu naklejek. Łatwo się przyklejają, tworząc piękny wzór tatuażu. Naklejki Jewel Tattoo są dostępne w nieskończonej gamie skwierczących wzorów.

2. Brokatowa naklejka tatuaż:

Brokatowa naklejka tatuaż

Urozmaicić swoje życie naklejkami Glitter Tattoo, które dodają blasku i blasku każdej uroczystości. Różne wzory tatuaży z brokatem dodają uroku i uroku osobowości użytkownika. Wybierasz się na mecz piłki nożnej lub krykieta? Sport flagę swojej ulubionej drużyny z brokatową naklejką z tatuażem, która jest dostępna w formie flag narodowych wielu krajów wśród wielu innych wzorów.

3. Naklejka na tatuaż z kryształowym brzuchem:

Kryształowy tatuaż na brzuchu

Kryształowe tatuaże na brzuch są specjalnie stworzone dla tych kobiet, które lubią afiszować się z pępkiem. Dostępne w szerokiej gamie wzorów i ozdobione kryształami, przyciągają wzrok i znacznie podkreślają kobiecą urodę. Można je nosić na co dzień lub na wieczorne wyjście. Kryształowe tatuaże na pępek lśnią, więc ty.

4. Naklejki z tatuażem z kokardą:

Naklejki na tatuaż z kokardą

Dziewczyny i kokardki idą w parze. Czy to na torebkach, butach czy sukienkach, są nierozłączne i wzajemnie się uzupełniają. Nic dziwnego, że tatuaże z kokardą są jednym z pierwszych i najważniejszych wyborów dla większości kobiet. Naklejki z tatuażem z kokardą to idealny wybór dla kobiet i dziewcząt, które chcą ozdobić swoje ciało kokardkami i wstążkami, ale boją się wejść pod igłę. Ta naklejka z tatuażem z kokardą dostępna w różnych rozmiarach i wzorach stanowi ozdobną sztukę ciała.

5. Okrutna naklejka tatuaż smoka:

Naklejka na tatuaż z okrutnym smokiem

Jak mówi przysłowie: „Chłopcy są zrobieni z żab i ślimaków oraz psich ogonów”. Fakt, który jest bardzo widoczny w dziwacznych rodzajach tatuaży na ciele, które zwykle preferuje większość mężczyzn. Mężczyźni mają tendencję do fascynacji ciemną stroną natury, a tatuaże, które noszą, zazwyczaj przedstawiają śmierć i zniszczenie. Taka jest natura smoczego tatuażu, powszechnego i bardzo popularnego wyboru wśród chłopców i mężczyzn.

6. Kwiatowa naklejka na tatuaż:

Kwiatowa naklejka tatuaż

Kobieta nigdy nie znudzi się tatuażem kwiatów na ciele, niezależnie od tego, czy jest to postać stała, czy tymczasowa. Tatuaże kwiatowe podkreślają naturalne piękno kobiety. W niektórych przypadkach jest to reprezentacja jej wnętrza. Kwiatowe naklejki z tatuażami tryskają kolorami i wyglądają tak samo urzekająco jak trwały tatuaż, dając kobietom prawdziwe doświadczenie tatuażu.

7. Naklejki z tatuażem na ramię:

Naklejki z tatuażem na ramię

Naklejki z tatuażami na ramię są stworzone specjalnie dla mężczyzn. Pochodzą z plemiennym i kolczastym wyglądem. Dobrze wyglądają również noszone jako bransoletka.

8. Naklejka na tatuaż ocalałego:

Naklejka tatuaż ocalałego

Różowa wstążka powszechnie noszona przez kobiety w celu wspierania raka piersi jest dostępna jako tatuaż naklejki z napisem Survivor w poprzek. Wygląda pięknie i jest dumnie noszony przez kobiety, które przeżyły zagrażającą życiu chorobę.

9. Naklejki z tatuażem na ustach:

Naklejki z tatuażem na ustach

Podkreśl te usta za pomocą naklejek tatuażowych, które są dostępne w asortymencie kolorowych wzorów. Naklejki Lip Tattoo to doskonały sposób na wywołanie poruszenia na imprezie kostiumowej lub zabawie z koleżankami. Uzupełniają Twoje ubrania i styl, pozostawiając Ci styl Razzle-Dazzle.