Chcesz mieć piękny tatuaż, ale boisz się bólu, jaki daje podczas robienia atramentu! Tak, większość ludzi chce mieć tatuaż; jednak ból eliminuje tę ideę z ich umysłu. Dla takich osób jest najlepsza okazja, aby uzyskać swój ulubiony projekt poprzez tatuaże kręgosłupa. Tatuaże są skierowane do kręgosłupa z mniejszym bólem. Tego typu tatuaże kręgosłupa są najbardziej aktualnymi myślami o wzorach zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Kręgosłupa Tatuaże

Pomysły na słodkie tatuaże kręgosłupa dla mężczyzn i kobiet:

Oto kilka atrakcyjnych wzorów tatuaży kręgosłupa do wyboru,

1. Tatuaż kręgosłupa lotosu:

Tatuaż kręgosłupa lotosu

Lotus daje dziewczętom najlepszy tatuaż kręgosłupa na plecach. Tatuaż zawiera również kilka liter sanskrytu, które zawierają hasło w postaci łodygi lotosu. Projekt wykonany w czarno-szarej kolorystyce z niesamowitymi odcieniami.

2. Plemienny tatuaż kręgosłupa:

Plemienny tatuaż kręgosłupa

Plemienne tatuaże kręgosłupa wykonane za pomocą cienkich linii nadają zupełnie inny wygląd widzowi i inkerowi. Projekt jest realistyczny, ponieważ nosi wzór rdzenia kręgowego w idealnym miejscu, w którym faktycznie leży.

3. Tatuaż rdzenia kręgowego czakry:

Tatuaż rdzenia kręgowego czakry

Tatuaże z kobiecym kręgosłupem są bardzo inspirowane kwiatami. Kwiaty otrzymują kształt i fakturę czakr, które mają różne kształty z równoległą linią. Zaprojektowane w kolorze czarnym nadają tuszowi czarujący wygląd.

4. Tatuaż przewodu kompasu strzałkowego:

Tatuaż ze strzałką z kompasem

Dziewczęce tatuaże kręgosłupa nadają młodości upiększony wygląd. Tatuaż jest wykonany za pomocą kompasu, który jest scentralizowany za pomocą strzałki w designerski sposób. Tatuaż ma cechy kompasu i strzały.

5. Tatuaż kręgosłupa w czarne kropki:

Tatuaż kręgosłupa w czarne kropki

Chcesz mieć prosty tatuaż na grzbiecie! Oto uproszczony projekt, który z pewnością przypadnie Ci do gustu. Tatuaż składa się z kilku małych czarnych kropek w jednej prostej linii, która reprezentuje rzeczywisty rdzeń kręgowy. Przyciąga uwagę widzów, spróbuj tego, aby uzyskać dobre komentarze.

6. Tatuaż kręgosłupa 3D:

Tatuaż kręgosłupa 3D

Męskie projekty kręgosłupa mogą mieć artystyczny charakter dzięki wzorowi 3D. Plecy otrzymują scenariusz, w którym rdzeń kręgowy jest pokazany na plecach, jakby był zmęczony z wyciągniętymi rękami i oczami błyszczącymi pomiędzy nimi dla niebezpiecznego spojrzenia.

7. Polinezyjski tatuaż kręgosłupa:

Polinezyjski tatuaż kręgosłupa

Wzory tatuaży na rdzeń kręgowy w tym projekcie są wykonane z polinezyjskim akcentem, który obejmuje również małe wzory heen i celtyckie wzory plemienne. Wzory w połączeniu z mieczem w kształcie rombu z tyłu w kolorze czarnym.

8. Tatuaż kręgosłupa życia muzycznego:

Muzyka Życia Kręgosłupa Tatuaż

Śliczne tatuaże kręgosłupa mają inspirujący akcent, który pokazuje przywiązanie inkera do muzyki. Tatuaż wykonany jest z połączenia linii życia, słów i zestawu słuchawkowego. Linia wyraża, że ​​muzyka jest kołem ratunkowym inkera.

9. Tatuaż kręgosłupa motyla:

Motyl kręgosłupa tatuaż

Małe tatuaże kręgosłupa zawsze nadają obszarowi rdzenia kręgowego charyzmatyczny wygląd. A motyl poprawiłby wygląd takich tatuaży. Tatuaż wykonany czarnym tuszem z szarymi odcieniami pośrodku.

Tatuaże kręgosłupa są najczęściej noszone z fascynującymi wzorami, takimi jak motyle, gwiazdy, kropki, miecze, kompas, wzory heeny i wiele innych, które skutecznie uzupełniają wygląd pleców. Tatuaż noszony jest na środku pleców na kręgosłupie, dzięki czemu jest mniej bolesny.