Szukasz tatuaży, które mogą odsłonić Twoją głębszą stronę? Wzory tatuaży z węzłem trójcy to coś, co uzupełni Twoje poszukiwania. Węzeł trójcy odgrywa znaczącą rolę w starożytnej kulturze celtyckiej, co wskazuje na opis Wielkiej Matki. Projekt tatuaży z węzłem trójcy zasadniczo reprezentuje więź matki z ojcem z dzieckiem.

Wzory tatuaży Trinity Knot z obrazami

Najlepsze wzory tatuaży Trinity Knot ze zdjęciami:

Oto kilka specjalnych wzorów tatuaży z węzłem trójcy, które mogą pomóc w wyborze. To najlepsze tatuaże do klejenia w historii.

1. Łańcuch Trójcy Węzeł:

Łańcuch Trójcy Węzeł

Tatuaż trójcy celtyckiego węzła, skomponowany za pomocą łańcuszków, nadaje niepowtarzalny wygląd. Wzór wykonany w szarawo-czarnym kolorze, który odsłania mocne wiązanie. Zakręcone łańcuszki dodają tatuażu uroku.

2. Tatuaż węzła Triquetra:

Triquetra Knot Tattoo

Chcesz namalować małe tatuaże z węzłem trójcy! Oto wzór tatuażu triquetra, który zawiera zarówno węzeł, jak i trójkąt. Tatuaż jest również otoczony szarymi śladami, które wykonują ruch okrężny.

3. Rodzinny tatuaż:

Tatuaż Rodziny Trójcy

Chcesz okazać miłość swojej rodzinie! Tatuaż celtyckiego węzła trójcy z wzorem serca pośrodku z pewnością przyniesie pożądane rezultaty. Tatuaż zawiera również wstążkę poniżej, która jest oznaczona jako rodzina na zawsze.

4. Tatuaż z blokowanymi kołami:

Łączące się koła Trinity Tattoo

Zazębiający się wzór tatuażu celtyckiego węzła trójcy jest głównie interpretowany przez ludzi, którzy są dość kochający pokój. Wzór tatuażu można łatwo nosić na nodze, ramionach, przedramionach, dekolcie itp. Jeśli chcesz wypróbować unikalny wzór tatuażu, możesz go wybrać.

5. Tatuaż zachodnioirlandzki:

Tatuaż zachodnioirlandzki Trinity Knot

Irlandzki tatuaż z węzłem trójcy, gdy zostanie zmodernizowany, daje najlepszy modny design. Tatuaż wykonany jest ciemnym tuszem otoczonym drobnymi czarnymi konturami, aby uzyskać wytłoczony wygląd. Aby dodać więcej sztuki do tatuażu, na końcowych krzywych dodano cztery migające kropki.

6. Tatuaż ze scentralizowanym listem:

Tatuaż Trinity ze scentralizowaną literą

Kolorowe wzory tatuaży z węzłem celtyckim, po otrzymaniu scentralizowanego listu, zwiększyłyby znaczenie tatuażu. Piękny tatuaż przypomina spokój, harmonię i miłość, które są ważnymi filarami życia każdego człowieka.

7. Ozdobny tatuaż:

Ozdobny tatuaż z węzłem trójcy

Ozdobne tatuaże są najczęściej powiązane, aby nadać Twojej osobowości królewski charakter. Wzór tatuażu jest tutaj wykonany w czarno-szarych odcieniach, gdzie centralny węzeł jest otoczony tarczą przypominającą wzory wskazujące na ochronę przed złem.

8. Spersonalizowany tatuaż:

Spersonalizowany tatuaż z Trinity Knot

Spersonalizowane tatuaże, gdy otrzymują wzory tatuaży z węzłem trójcy, podnoszą na duchu uczucia, które dana osoba dzieli dla swojej rodziny. Tatuaż może zawierać imiona rodziny, przyjaciół, dzieci itp., które łączy silna więź. Jeśli planujesz coś innego, zdobądź taki projekt dla swojego wzoru tatuażu.

9. Tatuaż motyla:

Węzeł Trójcy z tatuażem motyla

Motyle posturyzują wolność, mądrość, wierność i wiele więcej. Kiedy są połączone z tatuażem trójcy celtyckich węzłów, podnoszą symbolikę, którą mają obaj. Chropowaty węzeł ma wygląd 3D z otaczającymi go motylami.

Tatuaż trójcy celtycki węzeł wzbogaca również więź między naturą, czyli ziemią, wodą i wiatrem, które są podstawą do powstania wszechświata. Inne wzory węzłów celtyckich obejmują również takie projekty, jak znak Om, masońskie oczy, tatuaż podwójnej nieskończoności, tatuaż yin yan i wiele innych. Możesz zmylić znajomych, ponieważ taki projekt ma trudne znaczenie, twój kochany też nie zgadnie szybko. Zdobądź unikalny projekt od wykwalifikowanego artysty tatuażu, który z pewnością poinformuje Cię o nowych kolekcjach w trójce znanych stylów tatuażu.