Wszyscy znamy Angelinę Jolie jako słynną aktorkę i podziwiamy ją za jej piękną twarz i atrakcyjną osobowość. Ale czy ty też jest wielką miłośniczką tatuażu i od czasu do czasu pojawia się w czasopismach i gazetach dzięki swoim nowym projektom tatuaży. Ma na ciele kilkanaście tatuaży i wciąż próbuje nowych wzorów.

Angelina Jolie Tatuaże i znaczenia

Znaczenie tatuażu Angeliny Jolie:

Miłośniczka tatuażu, Angelina Jolie, ma najgorętszą kobiecą celebrytę, co sprawia, że ​​dzięki tatuażom zyskuje dodatkową urodę. Oto lista 9 najlepszych tatuaży Angeliny Jolie, które wyglądają wspaniale.

1. Tatuaż ramienia Angeliny Jolie:

Te współrzędne geograficzne są wytatuowane, aby ukryć obszar, w którym wcześniej wygrawerowano tatuaż smoka i imię jej byłego męża Billy’ego Boba Thorntona. Te współrzędne to szerokości i długości geograficzne różnych miejsc, które są bliskie jej sercu. Poniżej znajdują się znaczenia tego samego:

Tatuaż na ramieniu Angeliny Jolie

  • 1. – Miejsce w Kambodży, gdzie urodził się Maddox (syn).
  • 2. – Miejsce w Etiopii, gdzie urodziła się Zahara (córka).
  • 3. – Miejsce w Namibii, gdzie urodziła się Shiloh (jej córka z Brada Pitta)
  • 4. – Miejsce w Wietnamie, gdzie urodził się Plax Then (syn)
  • 5 miejsce we Francji dla jej bliźniaczek Vivienne i Knox
  • 6. – miejsce urodzenia Brada Pitta w Oklahomie

 2. Tatuaż Angeliny Jolie Tiger na plecach:

Wzory tatuaży Tiger to jeden z najbardziej lubianych wzorów tatuaży wśród wszystkich miłośników tatuażu na całym świecie. Angelina ma jeden duży tatuaż tygrysa bengalskiego na dolnej części pleców. Ten tatuaż ma 12 cali długości i 8 cali szerokości.

Angelina Jolie Tygrys tatuaż na plecach

Ten tatuaż został wykonany w Bangkoku w 2004 roku i mówi się, że wykonanie tego tatuażu zajęło całe 2 godziny. Ten tatuaż powstał, by cieszyć się i uczcić jej obywatelstwo Kambodży. A najciekawszym faktem za tym tatuażem jest to, że był to tatuaż wykonany w typowym tradycyjnym tajskim stylu przy użyciu ręcznej igły.

3. Angelina Jolie (xiii-13) Tatuaż na ramieniu:

Angelina Jolie (xiii-13) Tatuaż na ramieniu

Angelina miała ten tatuaż na lewym wewnętrznym ramieniu. Wybrała ten sposób, aby wyrazić, że nie wierzy w przesądy, ponieważ liczba 13 jest uważana za pechową w wielu częściach świata.

 4. Tatuaż arabski Angeliny Jolie:

Angelina Jolie Arabski tatuaż

Ma ten arabski tatuaż na ramieniu tuż pod łokciem. Ten tatuaż jest w alfabecie arabskim, co oznacza “determinację”, co wyraźnie przedstawia jej zdecydowaną determinację wobec jej pracy i życia.

5. Sztuka tatuażu matki Angeliny Jolie:

Angelina Jolie Matka Tattoo Art

Angelina Jolie ma na dłoni tatuaż z literą M. Mówi się, że wyryto to na pamiątkę swojej matki, zmarłej Marcheline Bertrand. ten jest znakiem czystej miłości do mamy.

6. Tatuaż z napisem Angelina Jolie na szyi:

Angelina Jolie napis tatuaż na plecach szyi

„Poznaj swoje prawa” to prosty tatuaż tekstowy między jej łopatkami. Jest wygrawerowany gotyckimi czcionkami. „Poznaj swoje prawa” to tak naprawdę tytuł utworu, który pochodzi z jednego z jej ulubionych zespołów. To żywy i mocny przykład tego, jak muzyka wpływa na nasze życie i nasze myśli.

 7. Tatuaż Angeliny Jolie Buddyjski Pali Incantation na ramieniu:

Angelina Jolie Buddyjski Pali

Ten tatuaż znajduje się na lewym ramieniu Angeliny i został wykonany w hotelu w Pathum Thani, który znajduje się 16 mil na północ od Bangkoku. Jest to buddyjskie zaklęcie palijskie zapisane pismem khmerskim. To jest właściwie język Kambodży. Mówi się, że zrobiła ten tatuaż wygrawerowany, aby chronić swojego syna Maddoxa i siebie przed pechem.

 8. Tatuaż Angeliny Jolie na biodrze:

Angelina Jolie tatuaż na biodrze

Ten duży krzyżowy tatuaż wraz z łacińską frazą został wykonany, aby zakryć ślady wcześniej usuniętego małego tatuażu smoka. Napisane tutaj wyrażenie to „Quod me nutrit me destruit”, co oznacza „co mnie odżywia, niszczy mnie”.

 9. Angelina Jolie Tattoo Art na obszarze nadgarstka:

Angelina Jolie Tattoo Art na obszarze nadgarstka

Tatuaż w stylu runicznym jest bardzo popularnym projektem i najbardziej lubianym przez Norwegów. Ten tatuaż w stylu runy, który znajduje się na jej nadgarstku, jest w rzeczywistości literą H. Niektórzy mówią, że zrobiła to, aby wyrazić swoją miłość do swojego byłego chłopaka Timothy’ego Huttona lub jej brata Jamesa Havena. Ale jakakolwiek byłaby historia tego tatuażu, po prostu uwielbiałem ten projekt.

tatuaże angelina jolie