W dzisiejszych czasach starożytne projekty stają się coraz bardziej popularne. Należą do nich tatuaże Majów, które obecnie wiele osób wykonuje na swoich ciałach. Możesz to również łatwo zrobić. Istnieją inne style, które czasami są geometryczne, a style takie jak kwiatowe lub inne nadruki są również robione z nimi. Musisz jednak pamiętać, że gdy chcesz coś w antycznym wzorze, będziesz musiał uważać, że są one bardzo grube, a użyte kolory są dość ciemne.

Piękne wzory i znaczenia tatuaży Majów

Dlatego jeśli chcesz mieć projekt na dużą skalę, powinieneś najpierw wypróbować tymczasowe naklejki i sprawdzić, czy czujesz się komfortowo je uprawiając. Tylko wtedy powinieneś udać się do profesjonalnego eksperta i dostać coś na zamówienie. Możesz również użyć innych kolorów atramentów, takich jak czerwony lub zielony zamiast czarnego. Jednak w większości są one wykonywane ciemnymi czarnymi atramentami.

Wchodzą one w warstwy naskórka i dlatego mogą być trudne do usunięcia, jeśli chcesz wykonać usuwanie laserem. Skóra w tym miejscu może być niejednolita, a także może pozostawiać ślady atramentu. Dlatego powinieneś skonsultować się z profesjonalnym artystą i uzyskać wskazówki, a następnie wykonać starożytny projekt. Powinny one być zawsze wykonane na zamówienie, dlatego Twój artysta może również narysować dla Ciebie niestandardowy wzór zgodnie z Twoimi zdolnościami sportowymi.

Najnowsze i najlepsze wzory tatuaży Majów z obrazem:

Poniżej znajduje się 9 najlepszych wzorów tatuaży Majów, z których możesz zainspirować się do wykonania swojego projektu lub wykonania niestandardowego projektu od artysty wzorów.

1. Skomplikowany geometryczny wzór tatuażu Majów:

Geometryczny wzór tatuażu Majów

To bardzo modny tatuaż Majów, który został wykonany na długości dłoni. Możesz wypróbować różne inne formy tego typu stylów na innych częściach ciała. Możesz to zrobić w kolorach, które Ci odpowiadają i które możesz wygodnie nosić.

2. Starożytny projekt tatuażu Majów:

Starożytny projekt tatuażu Majów

Odbywa się to w starożytnym stylu Majów i możesz robić podobne style z ciemnymi atramentami. Jest to jeden z najlepszych wzorów tatuaży Majów dla mężczyzn wśród tatuaży w stylu Majów, który może nosić każdą partię ciała, ale noszenie na ramieniu będzie bardziej atrakcyjne.

3. Projekt tatuażu Majów z mięśniami ramion:

Muskularne ramiona Majów Tattoo Design

To kolejny starożytny tatuaż, który możesz wypróbować na całej długości ramion. Są dość ciemne i mają artystyczny kolor. Osoby, które mają mocne ramiona i długie ramiona, mogą mieć ten rodzaj tatuażu, aby uzyskać niepowtarzalny wygląd.

4. Plemienny projekt tatuażu Majów:

Muskularne ramiona Majów Tattoo Design

Jest to kolejna forma plemiennego lub Majów, którą można uprawiać w określonej pozycji rąk. Możesz również rozszerzyć to na nadgarstek, aby było bardziej ciemne i artystyczne.

5. Hawajski projekt tatuażu z plemiennym żółwiem Majów:

Hawajski Tribal Turtle Mayan Tattoo Design

Jest to kolejna odmiana projektu rękawa tatuażu Majów pokazanego na obrazku przed tym obrazem. Możesz wypróbować różne style, takie jak ten. Są to sztuki plemienne, ale można je połączyć z różnymi innymi rodzajami wzorów i symboli tatuaży.

6. Polinezyjski projekt tatuażu Majów:

Polinezyjski projekt tatuażu Majów

Jest to również bardzo artystyczny projekt tatuażu, który został wykonany na nogach. Możesz zrobić podobne style dla całych nóg.

7. Geometryczny projekt tatuażu Majów:

Geometryczny wzór tatuażu Majów

Odbywa się to w sposób geometryczny. Ten tatuaż jest wykonywany z bocznej pozycji ciała, a następnie rozciągany do pach. Są one dość stylowe i jeśli chcesz mieć projekty w pozycji bocznej, możesz to zrobić z łatwością.

8. Groźny czarny projekt tatuażu Majów:

Niesamowita czarna praca Mayan Tattoo Design

Ten projekt tatuażu artystycznego Majów jest wykonywany na rękach i ma również ciemne paski. Jeśli chcesz czegoś takiego, powinieneś je dostosować.

9. Opaska na ramię Majów tatuaż na ramieniu:

opaska na ramię Majów tatuaż na ramieniu

To kolejny artystyczny tatuaż Majów. Ma grube wzory pasków, a także różne wzory dekoracyjne. Panie, które są zainteresowane tatuowaniem, mogą przejść przez ten projekt.

Możesz wypróbować je na różnych pozycjach ciała. Jeśli chcesz czegoś takiego, powinieneś skonsultować się z profesjonalnym ekspertem, a następnie wykonać te style, które są dostosowane do twoich potrzeb. Są też bardzo modne w sporcie.