Wzory tatuaży Shooting Star mogą być również jedną z najlepszych opcji nałożenia tuszu na ciało. Znany jest również jako spadająca gwiazda, w której osoba pragnie spadać gwiazdę. Uważa się, że to szczęście widzieć spadającą gwiazdę, zgodnie z percepcją, ale faktem jest, że jest to przesłanie od Boga. Znaczenie tatuażu spadającej gwiazdy to szczęście. Reprezentuje wolnego ducha i kogoś wyjątkowego.

Gwiazdy jako kontur można ustawić z wyobraźnią dzięki większej decyzji i cieniowaniu. Tego typu projekty najbardziej lubiane przez dziewczyny, dobrze na nich wyglądają, gdy projektują na nadgarstku lub jakiejkolwiek widocznej części ciała, takiej jak plecy lub szyja.

Wzory tatuaży Shooting Star, pomysły i znaczenie

Najlepsze pomysły na tatuaż, projekty i znaczenie Shooting Star:

Spójrz na kilka wspomnianych szczytów tatuaży spadającej gwiazdy,

1. Gwiazdy z tyłu ucha:

Gwiazdy z tyłu ucha

Jest to warstwa tatuażu z trzema spadającymi gwiazdami za uchem, zaczynając od dużego do małego rozmiaru. Gwiazdy są w połowie wypełnione czarnym tuszem, a połowa to szary tusz. Wykonanie tatuażu atramentowego na tej części ciała to trudne wyzwanie.

2. Tatuaż gwiazdy 3D:

Gwiazda tatuażu 3D

Jest to trójwymiarowy obraz tatuaży spadającej gwiazdy na nadgarstku, gdzie jest wyrzeźbiony tak bardzo, że wydaje się, że dołączona jest naklejka. Tutaj gwiazdy są ze sobą połączone, a wszystkie gwiazdy są kolorowe.

3. Łańcuch spadających gwiazd:

Łańcuch spadających gwiazd

To bardzo duże tatuaże spadającej gwiazdy na ramieniu, gdzie wszystkie duże gwiazdy są wielokolorowe. I mają też cieniowany wzór w kropki. Wszystkie pozostałe gwiazdy są albo całkowicie czarne, albo są puste. Ten tatuaż obejmuje całe przedramię mężczyzny.

4. Tradycyjna spadająca gwiazda:

Tradycyjna spadająca gwiazda

Jest to tatuaż z różową gwiazdą na ramieniu, co oznacza, że ​​życzy sobie szczęśliwego uroku. Liczby nierównych rozmiarów spadających gwiazd są również z promieniami, co oznacza, że ​​gwiazdy spadają z nieba. To rzeczywistość spadających gwiazd

5. Tatuaż Płonącej Gwiazdy:

Tatuaż Płonącej Gwiazdy

Płonie wzory tatuaży spadającej gwiazdy na męskim ramieniu. Od prawej strony ramienia połowa dłoni wypełniona jest czarno-białymi gwiazdami. Strefa odpoczynku jest zaprojektowana w kolorze czerwonym, tak jak rozpala się ogień. Wygląda oszałamiająco.

6. Tatuaż z nazwą gwiazdy:

Tatuaż z imieniem gwiazdy

W tym tatuażu spadającej gwiazdy jest połączenie nut z imionami. W drugim imieniu osoby wyrzeźbiono gwiazdy wokół. Ten tatuaż przyciąga wzrok i wygląda jeszcze atrakcyjniej.

7. Kolorowy tatuaż z gwiazdą:

Kolorowe gwiazdki tatuaż

To uroczy i kolorowy tatuaż spadającej gwiazdy na piechotę. Na nogach znajduje się kilka małych wzorów spadających gwiazd w różnych kolorach, a jej promienie padają w dół. Tatuaż zostanie zauważony nawet z twoim obuwiem.

8. Tatuaż z klastra spadającej gwiazdy:

Tatuaż z klastra spadającej gwiazdy

Ten pomysł na małe tatuaże z gwiazdami jest wyjątkowy. Cała gromada jest narysowana z spadających gwiazd, a pomiędzy nimi napisany jest alfabet. Kiedy widzimy Układ Słoneczny, coś takiego jak ten obraz ma wszystkie jasne kolory.

9. Tatuaż szyi dla mężczyzn:

Tatuaż szyi dla mężczyzn

Są to męskie tatuaże spadającej gwiazdy wyrzeźbione na szyi. Istnieje dwukolorowa gwiazda z wszystkimi promieniami skierowanymi w górę. Ta pozycja szyi zawsze będzie otwarta, więc nie można ukryć tego tatuażu. Na pewno zostanie zauważony.

Każdego dnia spada wiele gwiazd, zostawiając w ten sposób swoje ślady w umyśle nielicznych szczęśliwych ludzi, którzy je zobaczą. Posiadanie takiego tatuażu na ciele reprezentuje twoją optymistyczną osobowość. Ten tatuaż wygląda dobrze na kostce, ramieniu i stopie, a nawet za uchem.