Zwierzęta zawsze były integralną częścią projektów tatuaży. Kilka zwierząt jest uwzględnionych w różnych wzorach na całym świecie. Węże, podobnie jak inne zwierzęta, wyglądają doskonale i mają złe przeczucia, gdy są nanoszone na twoje ciało. Realistycznie wyglądające tatuaże węża są najbardziej przerażające. Wymagają pewnej odwagi, aby to zrobić, a tym samym uniemożliwiają ludziom zadzieranie z tobą, gdy już to masz. Znowu możesz utrzymać węża realistycznego lub uczynić go artystycznym lub abstrakcyjnym.

tatuaż węża

Węże są ważne w wielu kulturach i są częścią ważnych starożytnych symboli. W wielu kulturach węże reprezentują zdradę i zdradę. Dlatego ludzie często otrzymują tatuaże węży, aby przypomnieć im o kimś, kto kiedyś złamał ich zaufanie.

Różne style i typy tatuaży węża dla mężczyzn i kobiet:

Oto najlepsze projekty tatuaży węża, które pomogą Ci wybrać.

1. Tatuaż ze strzałą węża na ramieniu:

Tatuaż ze strzałą węża na ramieniu

Wiele osób otrzymuje tatuaże węża, ponieważ są miłośnikami gadów, a nie tylko dlatego, że wąż wygląda dobrze. Ci miłośnicy gadów mogą być również fanami łucznictwa. Dla tych osób ten projekt jest idealny. Wąż owinięty wokół strzały nie tylko wygląda zniechęcająco, ale dla nich zawiera dwie rzeczy, które kochają najbardziej na świecie. Dzięki temu świetnie wygląda wytatuowany na ich ramionach.

2. Projekt tatuażu czaszki węża na klatce piersiowej:

Tatuaż węży i ​​czaszki

Okrutnie wyglądające węże owinięte wokół pękniętej czaszki, która również ma morderczy wyraz, to kolejny świetny projekt tatuażu. Ten projekt ma bardziej buntowniczy wygląd i nie jest przyjemny dla oka. Jeśli jednak Twoim celem jest poproszenie ludzi, którzy wpatrują się w Twoje ciało, aby pilnowali własnego biznesu, to ten tatuaż zdziała cuda, robiąc to.

3. Artystyczny pełny tatuaż węża na ramieniu:

Ogon węża, gdy jego głowa znika w skórze

Ten projekt jest realistyczny i na pewno przerażający. Pokazuje węża znikającego w fałdach skóry. Jest umiejętnie wykonany i faktycznie sprawia wrażenie, jakby oślizgły wąż pełzał po twoim ramieniu i jakoś zdołał się złamać i wejść w twoją skórę!

4. Nieskończony tatuaż grzechotnika na biodrze:

Grzechotnik Nieskończony tatuaż na biodrze

Wąż zwinięty w typowy znak w kształcie ósemki dla nieskończoności wygląda świetnie. Reprezentuje nieskończoność i jak jest to wabiąca pułapka, która zawsze będzie cię kusić, aby to rozgryźć, a następnie zniewalać do końca. Generalnie pokazuje, jak wąż w końcu zjada własny ogon.

5. Tatuaż węża zwinięty na kostce dla dziewczynek:

Tatuaż węża zwinięty na kostce dla dziewczynek

Wąż zwinięty wokół twojej kostki wygląda najlepiej, gdy jest kolorowy i wygląda bardziej realistycznie niż artystycznie. Wygląda na to, że jest gotowy do uderzenia i udaje mu się to zrobić, wywołując strach w sercach tych, którzy na niego patrzą!

6. Prosty tatuaż czarnego węża dla dziewczynek:

Prosty tatuaż z czarnym wężem dla dziewczynek

Prosta czarna sylwetka węża wygląda artystycznie i fajnie. Wąż może być w dowolnej pozycji. Na ogół przedstawiany jest jako spirala z rozwidlonym językiem na końcu. Chociaż ten wzór wygląda najbardziej elegancko w czerni, może również dobrze wyglądać w każdym innym kolorze!

7. Tatuaż ze splecionymi wężami:

Romantyczny spleciony tatuaż węża

Dwie splecione serpentyny wyglądają niesamowicie romantycznie. Można je zwinąć w inne kształty lub po prostu pokazać naprzeciw siebie. Ogólny wygląd obejmuje dwa węże.

8. Realistyczny tatuaż głowy Pythona na klatce piersiowej:

Realistyczny tatuaż głowy Pythona na klatce piersiowej

Ten projekt wygląda niesamowicie. Daje ci tę odważną przewagę, która każe innym się wycofać i nie odważyć się z tobą zadzierać. Niezależnie od tego, czy pokażesz kły i rozwidlony język, czy zdecydujesz się trzymać gębę węża zamkniętą, to twój wybór.

9. Okrągły tatuaż węża dla mężczyzn:

Wąż jedzący tatuaż z ogona

Wąż jedzący własny ogon to starożytny chiński symbol mocy i magii. Reprezentuje nieskończoność, a wąż jest na ogół starożytnym chińskim wężem. Ogólny projekt wygląda archaicznie i ma znaczenie oprócz tego, że wygląda dobrze.