Planujesz zrobić sobie tatuaż? Teraz tatuaże przeszły z tabu do ponadczasowego i stały się trendem. Starannie zaplanowany tatuaż to oszałamiająca rzecz. Eksperci od tatuażu będą swobodnie rozmawiać o najczęstszych problemach ludzi, gdy zostaną napełnieni tuszem.

Dlatego w tym poście zbadałem takie rzeczy, które należy wiedzieć przed zrobieniem tatuażu, które ułatwią ci określenie, co robić, a ponadto czego się spodziewać po podstawowej wiedzy o tatuażu.

Rzeczy, które należy wiedzieć przed wykonaniem tatuażu

Ważne rzeczy, które należy wiedzieć przed wykonaniem tatuażu:

Znajdźmy tutaj wymienione rzeczy, które należy wziąć pod uwagę podczas robienia tatuażu.

1. Bądź przygotowany:

Tatuowanie to bolesny proces, możesz siedzieć na tym krześle przez długie godziny, a ostatnią rzeczą, jakiej pragniesz, jest niemoralny stan umysłu. Upewnij się, że jesteś na to psychicznie przygotowany, a wyjdziesz na topie.

2. Upewnij się, że używane są nowe igły:

Upewnij się, że Twój tatuator używa sterylnych, jednorazowych i jednorazowych igieł oraz rurek do tatuażu. Muszą być zapieczętowane w sterylnych opakowaniach i otwarte przed Tobą. Igły do ​​tatuażu muszą być sterylne i jednorazowego użytku.

3. Wybierz mądrze miejsce:

Tatuaże zlokalizowane na kościach i ścięgnach (szyja, kręgosłup, tył kostki), na częściach ciała w towarzystwie stosunkowo niewielkiej wyściółki (stopy, dłonie, stawy) oraz wszędzie tam, gdzie jest mnóstwo zakończeń nerwowych (palce, sutki, twarz). dojadać. Najdoskonalsze tatuaże to te, które działają biologicznie na kontury ciała.

4. Powstrzymaj się od picia:

Unikaj intensywnego picia w noc przed spotkaniem tatuażowym. Kac prawdopodobnie rozrzedzi twoją krew następnego dnia. Dlatego pij dużo wody!

5. Upewnij się, że jesteś w dobrym zdrowiu:

Trzymaj się z dala od tatuowania, gdy jesteś chory! Nie tylko jest zaraźliwy dla pracowników, artystów i innych klientów; może utrudnić proces gojenia się tatuażu.

6. Reakcje alergiczne:

Pigmenty obecne w szmince lub cieniu do powiek są również obecne w tuszu do tatuażu. Niektórzy ludzie mogą być uczuleni na ten pigment, który może wywoływać reakcje alergiczne. Upewnij się, że nie jesteś uczulony na pigmenty. Porozmawiaj z ekspertami, zanim podejmiesz decyzję.

7. Upewnij się, że studio i sprzęt są czyste:

Upewnij się, że studio jest czyste i uporządkowane, a używany sprzęt jest jednorazowy. Odwiedź studio i zwiedź to miejsce, zanim podejmiesz decyzję o nadaniu tuszu. Zapytaj o próbki i wybieraj mądrze.

8. Upewnij się, że jesteś dobrze wypoczęty:

Upewnij się, że jesteś dobrze wypoczęty przed wykonaniem tatuażu. Powstrzymaj się również od zażywania aspiryny, ponieważ zapobiega ona krzepnięciu krwi, dzięki czemu będziesz bardziej krwawić.

9. Użyj filtrów przeciwsłonecznych:

Jeśli chcesz, aby Twój tatuaż trwał długo, od 10 do 20 lat, możesz to zrobić, jeśli trzymasz się z dala od słońca. Jeśli chcesz chronić te kolory i uniknąć rozmycia tych linii, upewnij się, że jesteś pokryty kremem przeciwsłonecznym lub noś ubrania z długimi rękawami.

10. Doceń swoją sztukę:

Musisz wiedzieć, że czcionka w języku azjatyckim jest bardzo popularna wśród tatuaży nie-azjatyckich, ponieważ same postacie są ładne. Dotyczy to hebrajskiego, arabskiego i kilku innych języków z eleganckimi glifami. Przynajmniej upewnij się, że rozumiesz swoją własną sztukę.

11. Ceny tatuaży:

„Tatuaż pierwszej klasy nie jest tani, a tani tatuaż nie jest dobry”. Po dokonaniu wyboru tatuażu, następujące rzeczy, które ludzie w większości muszą wiedzieć, to: „Ile to będzie kosztować?” Nie idź na tańsze tatuaże, ponieważ można je zrobić tanim tuszem, który może ci później zaszkodzić.

Twój tatuator prawdopodobnie udzieli Ci zarówno ustnych, jak i pisemnych wskazówek, które pokażą Ci, jak wyglądać po nowym tatuażu w nadchodzących tygodniach. Upewnij się, że dostroisz/przyjmiesz większą część danych zdumiewająco celowo, ponieważ ważne jest, aby odpowiednio obchodzić się z tatuażem podczas podróży przez etap pielęgnacji, pamiętając o ostatecznym celu, aby upewnić się, że wszystko się zregeneruje, a ponadto może.

Źródło obrazu: Zdjęcie migawki