Żółwie to urocze stworzenia oceanu. Z nakręconymi na nich filmami nic dziwnego, że ludzie uwielbiają je mieć jako tatuaż. Ten rodzaj wzorów tatuaży jest w większości bardziej znaczący, żółw wydaje się żyć spokojnym życiem, stale dbając o własne obawy. Czasami pojedynczy tatuaż typu żółwia ma również mniej charakterystyczny charakter. Tatuaże z żółwiami najlepiej wykonywać za pomocą prostych linii i można je również wykonać misternie.

Tatuaże z żółwiami, które są najlepsze w projektach tatuaży

Najlepsze żółwie tatuaże dla mężczyzn i kobiet:

Zobaczmy 9 najlepszych projektów tatuaży z żółwiami z najlepszą galerią, które dają pomysł podczas robienia tatuaży.

1. Wspaniały tatuaż żółwia:

Wspaniały tatuaż z żółwiem

Oto wspaniały tatuaż, w którym wszystkie detale żółwia są wykonane pięknie. Czarno-szary tatuaż tworzy wspaniały tatuaż. Starannie wybierz lokalizację tatuażu, aby można było pokazać pracę artystów.

2. Tatuaż plemiennych żółwi:

Tatuaż plemiennych żółwi

Oto wspaniały plemienny tatuaż, który możesz dodać do swojej kolekcji tatuaży. Tatuaż jest wykonany z grubych obszarów, które mają w sobie plemienny wzór. Obraz żółwia jest pocięty na różne sekcje, aby uzyskać efekt plemienny. Ten będzie pasował również do Twojej dłoni lub klatki piersiowej, spróbuj ciemnym tuszem lub w prosty sposób.

3. Tatuaż żółwia dziecięcego:

Tatuaż z żółwiem dla dzieci

Zanurz się w tym uroczym żółwiu tatuażowym, który jest jak dziecko. To jest wspaniałe dla młodszego pokolenia i wygląda jak postać z kreskówek. Kolory użyte w tym tatuażu są jasne i piękne. Tatuaż zawsze sprawi, że się uśmiechniesz.

4. Tatuaż żółwia serca na stopie:

serce żółwia tatuaż na stopie

Oto mały tatuaż z żółwiem, który jest tak zachwycający i uroczy, że chciałbyś go zrobić na obu stopach. Projekt żółwia ma małe serce pośrodku, co czyni go ujmującym. Wybierz to, jeśli jesteś bzdurą i kochasz romantyczne rzeczy.

5. Tatuaż żółwia z pół rękawa Maori:

Maoryski tatuaż z półrękawem z żółwiem

Ten męski tatuaż to po prostu wspaniałe arcydzieło. Opiera się to na projektach Maorysów. Tatuaż Maorysów ma żółwia i fale morskie wypisane odważnymi liniami i krzywymi. Męski projekt można wykonać na ramieniu lub plecach.

6. Zakrzywiony tatuaż żółwia:

Zakrzywiony tatuaż z żółwiem

To kolejne hawajskie podejście do tatuażu żółwia. Ten uroczy tatuaż z żółwiem został zaprojektowany z krzywymi wykonanymi z cienkich i grubych linii. Kropki w projekcie dodają tatuażu charakteru.

7. Celtic Knot Turtle Tattoo:

Celtycki węzeł żółwia tatuaż

Oto unikalny tatuaż żółwia, który jest wykonany metodą tatuażu dot work. Celtycki wzór węzła jest wyjątkowy, co dodaje tatuażowi charakteru. Zrób to z ciemnymi i grubymi liniami, a będziesz zaskoczony wynikami.

8. Japoński tatuaż z żółwiem:

Japoński tatuaż z żółwiem

Jest to męski projekt tatuażu, który pochodzi z japońskiego zestawu tatuaży. Japoński tatuaż to kolejny zapierający dech w piersiach projekt. Tatuaż przedstawia żółwia pływającego w wodach i wspaniałe japońskie kwiaty wokół niego.

9. Tatuaż linii żółwia:

Tatuaż linii żółwia

Oto prosty tatuaż żółwia wykonany metodą tatuażu liniowego. Zastosowany tutaj tradycyjny wzór tatuażu żółwia czyni go bardzo atrakcyjnym. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy po raz pierwszy wyruszają w świat tatuażu. Zdobądź ten wzór na dłoni, aby uzyskać maksymalny efekt.

Tatuaże z żółwiami są robione od dawna. Prostota projektu sprawia, że ​​jest bardzo atrakcyjny, a wiele osób uwielbia bawić się różnymi możliwymi stylami. Możesz mieć styl hawajski lub japoński. Możesz nawet wypróbować styl Maorysów lub zachować prostotę i urodę.