Bratek to rodzaj kwiatu, który jest bardzo ładny i piękny. Słowo „bratek” pochodzi od francuskiego słowa Pensee. Kwiaty bratka występują zwykle w trzech kolorach. Kwiat bratka jest bardziej związany z kochającymi się parami. Jest to przekonanie, że bratek może pomóc Ci zdobyć miłość ukochanej osoby. Ten tatuaż to świetne upiększenie twojego ciała. Tak czy inaczej, może to być również ważne przesłanie.

Tatuaż Pansy to niesamowite podejście do szanowania pamięci takich ludzi, którzy byli Twoimi bliskimi osobami, ale musieli odejść. Jest tak wiele par, które oprócz portretu ukochanej trzymają kwiat bratka. Taki kwiat może być uroczą afirmacją solidnej miłości dla Twojej wyjątkowej osoby.

Bratek Wzory Tatuaży Z Obrazami

9 najpopularniejszych wzorów tatuaży bratek z obrazami:

Oto kilka wzorów tatuaży bratkowych, które zapewnią Ci niesamowity wygląd.

1. Tatuaż z bratkiem:

Bratek Szkic Tatuaż

Jest to tatuaż czarno-białych bratków na ramieniu damy. Wygląda na to, że szkic kwiatów bratka wykonany jest czarnym tuszem. Ma trzy duże kwiaty z kilkoma liśćmi. Są w nim nawet na wpół zamknięte kwiaty.

2. Wspaniały bratek na plecach:

Wspaniały bratek na plecach

Jest to tatuaż z pojedynczym bratkiem z tyłu ramienia. Są w nim płatki kwiatów w kolorze fioletowym i błękitnym. Ten pojedynczy kwiat wygląda zabawnie. Nie zawiera liści. Kwiat podkreśla jasną skórę.

3. Tatuaż rękawa bratka:

tatuaż na rękawie

Prawie połowa rękawa pokryta jest tatuażem bratka. Tutaj kwiaty mają różne kolory i są nierównej wielkości. Cały ten kwiat razem wygląda jak bukiet bratków. Wygląda na to, że koszulka sama ma taki rękaw w kwiatowy wzór.

4. Bukiet kwiatów bratka:

Bukiet Bratek

Jest to piękna kolekcja kwiatowych wzorów tatuaży bratek. Każdy kwiat ma podwójnie zacieniony kolor. Wygląda na to, że naklejka z bratkiem jest nakładana od góry. Ciemny i jasny kolor cieniowanych bratków wygląda niesamowicie.

5. Bratek z kolibrem:

Bratek z kolibrem

Podczas tworzenia tego obrazu tatuażu bratka zastosowano technologię 3D. Cały projekt wydaje się być prawdziwy. Ładny koliber siedzi nad kwiatem, a na tatuażu narysowane jest również serce.

6. Pojedynczy kwiat bratka:

Bratek Pojedynczy Kwiat

Dzięki temu kwiatowemu tatuażowi dostarczane jest idealne znaczenie tatuażu bratka. Prawdziwym powodem wykonania tatuażu bratka jest zdobycie miłości ukochanej. W tym uroczym tatuażu jest jeden mały kwiatek z gałązką.

7. Tatuaż na stopę bratka:

Tatuaż na stopie bratek

Jest to wyjątkowy pomysł na tatuaż bratka na piechotę. Jest wiele kwiatów bratka, a każdy z nich jest połączony grubą gałązką. Tatuaż na stopie podkreśla nogę, a tatuaż obejmuje prawie całą stopę.

8. Mały nadruk bratka:

Mały bratek nadruk

Na górze jest kilka małych kwiatów z tatuażem bratka. Te maleńkie kwiaty wyglądają tak, jak są drukowane na dłoni. Na przykład wygląda jak emotikony. Te małe bratki rozprzestrzeniają swój zapach i pokazują swoją magię.

9. Delikatny tatuaż bratka:

Bratek Delikatny Tatuaż

Ten tatuaż z bratkami jest tworzony akwarelą i wygląda na tak delikatną. Oprócz kwiatów na karku znajduje się wzór z jednym płatkiem. Połączenie delikatnego kwiatu z delikatną częścią ciała wygląda ponętnie.

Tatuaż Pansy jest wykonywany głównie przez ładne dziewczyny dla ich szczęśliwego uroku. Ten bratek ma swoją szczególną cechę przyciągania między zaręczonymi parami. Jeśli tatuaż może stworzyć magię między parami, efekt prawdziwego kwiatu bratka byłby silniejszy. Możesz wypróbować ten tatuaż na ramieniu lub udzie.