Tatuaże stają się obecnie ogromnym trendem. Wiele osób chce się wytatuować, aby wyrazić siebie i swoje przekonania. Zdecydowanie preferowane są czarne tatuaże, ale również niebieskie tatuaże zyskują na popularności. Bo niebieski to taki kojący kolor dla oczu.

Niebieskie wzory tatuaży ze znaczeniami

Proste i piękne niebieskie wzory tatuaży:

Jeśli chcesz coś w niebieskim tuszu, tutaj mamy do wyboru dziewięć niebieskich wzorów tatuaży. Przyjrzyjmy się im.

1. Spersonalizowany tatuaż w stylu Rose Blue:

Spersonalizowany tatuaż w stylu Rose Blue

Ten niebieska róża tatuaż daje piękny wygląd na ramieniu noszącego. Ten styl różanych tatuaży jest idealny zarówno dla chłopców, jak i dziewcząt. Ten projekt daje wrażenie silnej i żywej osobowości.

2. Mandala Niebieski tatuaż:

Mandala niebieski tatuaż

Teraz ilustracje takie jak ten niebieski tatuaż zyskują popularność wśród wzorów tatuaży. Projekty mandali wymagają jednak dużo skomplikowanej pracy, więc upewnij się, że masz dobrego i eksperta od tatuażu dla tego projektu.

3. Pojedynczy wzór pióra Niebieski tatuaż:

Pojedynczy wzór pióra Niebieski tatuaż

Ten jeden jasnoniebieski wzór tatuażu wygląda marzycielsko i przyjemnie, a także ma duchowe znaczenie. W sumie tatuaż wygląda bardzo atrakcyjnie i schludnie. Nadaje się zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Dziewczyny wolą ten styl prostego, ale chwytliwego niebieskiego wzoru tatuażu.

4. Niebieski tatuaż płatka śniegu:

Płatek śniegu niebieski tatuaż

Ten prosty, ale ładny niebieski rękaw do tatuażu jest ponownie jednym z idealnych wyborów jako wzór tatuażu w niebieskim tuszu. Łatwo jest zaprojektować, chyba że chcesz uzyskać więcej linii i głębi tatuażu. Ma kilka znaczeń, takich jak delikatna i wyjątkowa osobowość.

5. Kreatywny tatuaż Blue Moon:

Niebieski księżyc kreatywny tatuaż

Ten oszałamiający tatuaż z niebieskim księżycem jest z pewnością tym, co każdy miłośnik tatuażu chciałby wytrawić na swoim ciele. Ciemnoniebieski kolor wygląda pięknie i przyciąga wzrok. Wytatuowany może być kreatywny z projektami i fazami wzoru księżyca.

6. Dream Catcher Unikalny niebieski tatuaż:

Łapacz snów Unikalny niebieski tatuaż

Teraz łapacze snów mają charyzmatyczne piękno i nie można temu zaprzeczyć. Ten niebieski rękaw do tatuażu wygląda jak piękne dzieło sztuki na ciele użytkownika. Tatuator może wymyślić swoją kreatywną flarę, aby uzyskać oszałamiający tatuaż z łapaczem snów.

7. Poczuj niebieski tatuaż ptaka:

Poczuj Ptak Niebieski Tatuaż

Powyższy tatuaż bluebird wygląda intrygująco i ma uznane znaczenie, takie jak znak wolności i siły. Możesz wybrać mityczne ptaki lub proste wzory tatuaży ptaków. Twój tatuaż pokaże twoją siłę; ten projekt wskazuje, że jesteś wolnym ptakiem.

8. Wzór motyla niebieski tatuaż:

Wzór Motyl Niebieski Tatuaż

Ten tatuaż z niebieskim motylem to świetny projekt, prawda? Takie projekty wyglądają niezwykle kobieco i uroczo. Jeśli planujesz coś dziewczęcego, to może to być ten, który również daje przesłanie o bardzo żywej osobowości.

9. Pojedynczy niebieski tatuaż z motywem lotosu:

Pojedynczy wzór lotosu niebieski tatuaż

Ten tworzy piękny wzór na tatuaż z niebieskim kwiatem. Lotos ma również znaczenie kulturowe i symbolizuje dziedzictwo. Ponownie, decyzja o kwiatku do tatuażu należy do Ciebie. Możesz też zdecydować się na sztukę plemienną. Zdobądź unikalne projekty w stylu lotosu.

Więcej wzorów tatuaży:

Niebieskie wzory tatuaży 1

Niebieskie wzory tatuaży 2

Niebieskie wzory tatuaży 3

Niebieskie wzory tatuaży 4

Niebieskie wzory tatuaży 5

Niebieskie wzory tatuaży 6

Niebieskie wzory tatuaży 7

Niebieskie wzory tatuaży 8

Niebieskie wzory tatuaży 9

Niebieskie wzory tatuaży 10

Na rynku czarne tatuaże są popularne i mają pozostać. Ale jeśli chcesz czegoś kreatywnego i innego, możesz wybrać niebieskie wzory tatuaży; są równie atrakcyjne i przyjemne. Niebieski oznacza zaufanie, lojalność i zaufanie. Chwyć nowe lub stare niebieskie wzory tatuaży dla ulubionej części ciała, takiej jak ramiona. Wypróbuj tymczasowe wzory, kiedy nabierzesz pewności siebie, a następnie wybierz trwałe wzory w niebieskich odmianach tatuaży.