Wzory tatuaży na dłoni są jedną z najczęstszych części ciała, które ludzie wybierają do tuszowania. Ta część ciała jest ulubionym miejscem tatuażu przez bardzo długi czas, ponieważ wciąż możemy zobaczyć wielu plemiennych ludzi noszących tatuaże na rękach. Tatuaż na dłoni jest łatwy w pielęgnacji i dużo bardziej widoczny niż inne części ciała. Mężczyźni i kobiety uważają, że ręka jest idealnym miejscem do nanoszenia tuszu, w tym nadgarstka, palców, przedramienia i ramion.

Wzory tatuaży ręcznych

Specjalnością nakładania tuszu na rękę jest to, że ból igieł jest znośny i łatwy do wyleczenia. Są to jedne z najczęstszych aspektów, o których ludzie pamiętają przed tatuowaniem, dzięki czemu dłonie są idealnym miejscem. Tak więc, bez zbędnych ceregieli, odkryjmy ponad 30 wzorów tatuaży na ręce na Twój następny tatuaż.

Proste wzory tatuaży ręcznych z obrazami:

Każdy projekt jest wyjątkowy i znaczący na swój piękny sposób; zobaczmy te stylowe wzory tatuaży na rękach i dowiedzmy się o nich,

1. Tatuaż dłoni inspirowany henną:

henna ręcznie tatuaż wzory

Projekt tego tatuażu jest bardzo podobny do tradycyjnych projektów sztuki mehndi. Ten piękny tatuaż na rękę ma półokrągły wzór kwiatowy i inne abstrakcyjne wzory, które sięgają aż do twoich ramion. Cały tatuaż został wykonany w kolorze czarnym, aby nadać mu bardziej henny wygląd.

2. Tatuaż z szorstkim wyglądem na dłoni:

Tatuaż z szorstkim wyglądem na dłoni

Ten tatuaż jest czarny i ma twarz groźnie wyglądającej sowy z białymi plamkami. Głowa sowy jest umieszczona na bicepsie, a na ramieniu tuszem jest ciemny i gęsty las z różnymi drzewami i latającymi małymi ptakami. Złożony tatuaż wygląda bardzo uroczo i z pewnością przyciągnie wiele głów.

3. Plemienne tatuaże na dłoni inspirowane sercem:

wzory tatuaży w stylu plemiennym

Oto piękny i uproszczony tatuaż w kształcie serca, który wygląda na zwarty i schludny. To tatuaż przeznaczony dla kobiet. Ma jedno wielkie serce i dwa inne małe na górze większego. Poniżej większego serca, losowy wzór jest starannie wykonany tuszem w kolorze czarnym. Co powiesz na coś takiego??

4. Trzystopniowe wzory tatuaży serca:

Trzystopniowe wzory tatuaży na dłonie

Ten jeden tatuaż jest wyjątkowy i pokazuje tworzenie serca w trzech krokach. Pierwsza, zaczynająca się od nadgarstka, jest wytatuowana w kształcie prawdziwego serca, a następnie serce powoli ustępuje miejsca pustemu. Ostatni jest prosty. Jest tuszowany w czystej czerni bez odcieni i jest przeznaczony dla mężczyzn.

5. Cytowany tatuaż na rękę dla kobiet:

Cytowany tatuaż na rękę dla kobiet

Czy nie wszyscy chcieliśmy latać i nigdy nie wracać w pewnym momencie, a nawet prawdopodobnie teraz? Stawiamy tak! Oto taki, który słusznie uchwyci to, co wszyscy czujemy. Tusze tatuażu mówią o chęci latania, pośrednio kierując nas do uczenia się z kawałków i tego, co zostało. Ma również mały atrament ptaka pod koniec cytatu.

6. Cytowany tatuaż na rękę dla mężczyzn:

Cytowany tatuaż na rękę dla mężczyzn

Czy jesteś mężczyzną z dobrym gustem muzycznym? Oto coś, co przemówi za Ciebie! Oto dobry wybór tatuaży dla tych z was, którzy całkowicie interesują się muzyką. Jedna połowa tatuażu jest lustrzanym odbiciem, druga jest napisana normalnie. Będzie to dobry wybór dla wszystkich melomanów, którzy chcą zachować prostotę.

7. Dragon Tattoo Design dla kobiecej dłoni:

Dragon Tattoo Design dla kobiecej dłoni

Smoki to starożytne symbole władzy. W kulturze chińskiej uważani są za panów wszystkich żywiołów, a mianowicie ognia, wody, wiatru i ziemi. Mają być symbolem magii. Ogólnie rzecz biorąc, są to mityczne stworzenia ziejące ogniem, które w niektórych opowieściach posiadają moc latania, podczas gdy w innych są przedstawiane jako istoty wężowe.

8. Gwiezdne tatuaże na rękę:

Gwiazdkowe tatuaże na rękę

Gwiazdy i galaktyki to kolejny z kobiecych projektów. Często wybierają je mężczyźni, ale w takich przypadkach są niczym innym jak upiększeniem czegoś bardziej męskiego. Dają tatuażowi nieco magiczny efekt, jak strumień gwiazd w formacji, jakby wychodzący z różdżki.

9. Tatuaże z superbohaterami:

Tatuaże na ręce superbohatera

Dziś jest mnóstwo superbohaterów, którzy zachwycają nastolatków, a nawet wszystkich dorosłych. Stąd istnieje duża kategoria ludzi, którzy zostali zachęceni do namalowania rąk niesamowitymi tatuażami na dłonie dla mężczyzn Batmana, Spidermana i innych słynnych superbohaterów. Ten tatuaż będzie miał niepowtarzalny kształt i kolor, dając olśniewający efekt na dłoniach.

10. Tatuaże dłoni z mapami krajów:

Tatuaże na dłonie z mapami krajów

Niektórzy ludzie, zwłaszcza młodzi chłopcy i dziewczęta, pozostają w głębokiej miłości do swojego narodu. Ci ludzie uwielbiają ozdabiać swoje dłonie projektami tatuaży dla dziewcząt i chłopców z mapami swoich krajów oraz innymi znaczącymi znakami i symbolami związanymi z tym narodem. Tatuaże country staną się bardzo popularne, mając symbole w czasie meczów, gdy dziewczęta i chłopcy będą kibicować zwycięstwu.

11. Małe Tatuaże z cytatami:

Małe Tatuaże z cytatami

Otrzymanie cytowanych tatuaży sprawi, że ich ręce zostaną naniesione tuszem, pokrywając całą dłoń, dzięki czemu będzie to doskonały wyświetlacz. Kolory będą dość żywe, dzięki czemu będą wyglądały niesamowicie na dłoniach. Dlatego większość ludzi uwielbia wybierać tatuaże na cytatach.

12. Tatuaże z łukiem:

Tatuaże z kokardą

Ten projekt ma niesamowite odcienie i zachwyca każdego, kto go zobaczy, a to naprawdę niesamowity pomysł na tatuaże dłoni dla mężczyzn i kobiet. Tatuaże w kolorze różowym z kokardą są powszechną formą tatuaży, która stanowi świetny pokaz projektów.

13. Projekt tatuażu dłoni na kobiece dłonie:

Projekt tatuażu dłoni na dłonie kobiety

Ogólnie rzecz biorąc, dłonie są obszarem, który bardzo eksponuje obszar zewnętrzny, a osoby, które chcą takiego wzoru, mogą wybrać powyższy tatuaż narysowany na dłoni, ponieważ doda to piękna i elegancji ich wyglądowi, przyciągając dużą liczbę ludzi do swoich rąk. To jest abstrakcyjny projekt tatuażu ręcznego.

14. Tatuaże na dłoni z agrafką:

proste tatuaże pod ręką

Tatuaż dłoni z wizerunkiem agrafki stanowi popularny styl tatuaży dłoni dla dziewcząt i będzie wyglądał potężnie po umieszczeniu na pięściach. Agrafka symbolizuje cel bezpieczeństwa, a chłopcy i dziewczęta, którzy preferują samotność, mogą wybrać tę opcję, gdy decydują się na tatuaż na dłoniach. Koniecznie skorzystaj z pomocy specjalisty od tatuażu, który pomoże Ci uzyskać idealne wykończenie i sprawi, że będziesz zauważalny w tłumie.

15. Różne tatuaże na dłonie dla mężczyzn:

Różne tatuaże na rękę dla mężczyzn

Chociaż dostępne są różne rodzaje tatuaży, Miscellaneous Hand Tattoo for Men jest naprawdę niesamowitym rodzajem, ponieważ mroczne i tajemnicze motywy oddają się tym tatuażom ręcznym zahipnotyzują każdego, kto spojrzy na to wspaniałym obrazem. Zdumiewające było zobaczyć ciemne pociągnięcia, które owijały dłonie w projekt rozdzielacza. Jest to jeden z idealnych wzorów tatuaży dla facetów.

16. Tatuaż na rękę z wzorem serca:

Tatuaż na rękę z wzorem serca

Osoby, które chcą uzyskać nowy projekt tatuażu, mogą cieszyć się tym projektem tatuażu z odciskami łap wydrukowanymi wewnątrz wzoru w kształcie serca. Ten projekt to wyjątkowy projekt, który sprawia, że ​​wyprzedzasz tłum. Możesz również uzyskać ten tatuaż w wielu kolorach.

17. Projekt tatuażu z horroru:

Horror ręka tatuaż projekt

Tatuaże mają szeroką kolekcję tatuaży grozy, ponieważ rozszerzają swoje projekty na każdą niszę życia. Wzory tatuaży z czaszką horroru są dość popularne, w tym ich projekty i tekstury. Tego rodzaju tatuaże grozy mogą być nanoszone na ręce, aby przyciągnąć uwagę ludzi i często sprawić, że poczują się zachwyceni.

18. Fajny tatuaż na rękę dla facetów:

Fajny tatuaż na rękę dla facetów

Tatuaże są dostępne w różnych opcjach. Często poddają się różnym obiektom natury, takim jak słońce, księżyc, gwiazdy, motyle itp., ponieważ każdy z nich symbolizuje różne znaczenia, opowiadając w ten sposób opowieść. Tatuaże z muchami na rękach oznaczają przede wszystkim nadzieję, optymizm i szczęście. Posiadanie tych tatuaży na dłoni sprawi, że będziesz wyglądać wspaniale dzięki unikalnym pociągnięciom i odcieniom.

19. Tatuaż wróbla na ręce:

Wróbel tatuaż na ręce

Kolorowe tatuaże dla mężczyzn na dłoni z wizerunkiem wróbla wyglądają spektakularnie na dłoniach, gdy są wytatuowane mocnym i dynamicznym kolorem. Te tatuaże będą ozdobione pociągnięciami artystycznymi i promiennymi odcieniami kolorów, które sprawią, że będą bardzo kuszące. Ten prosty tatuaż w dłoni można łatwo wytłoczyć na dłoniach, ponieważ są one dostępne w różnych wzorach.

20. Tradycyjne tatuaże na dłonie z Lordem Ganeshem:

Tradycyjne tatuaże na dłonie z Lordem Ganesh

Tradycyjny tatuaż na dłoni z Lordem Ganeshem będzie wyglądał niesamowicie, gdy zostanie naniesiony na ręce, ponieważ pismo Lorda Ganesha nada zarówno tradycyjnemu, jak i dewocyjnemu znaczenie. Ludzie, którzy otrzymają te projekty tatuaży dłoni, zostaną ujawnieni w symbolicznym znaczeniu oddania sobie. Zdobycie tatuaży z tych Pisma Świętego będzie również odzwierciedlać osobowość i twoje cechy w czytaniu świętych ksiąg.

21. Projekt tatuażu z piór na dłoni:

Projekt tatuażu z piór na dłoni

Tatuaż z piór jest prosty, ale elegancki. Reprezentuje delikatność pióra wraz z siłą lotu ptaka, do którego należy. Możesz ustawić swoje pióro w kolorze czarnym i szarym lub możesz uczynić je kolorowym, aby określić, do którego ptaka należy pióro. Jest to jeden z najlepszych wzorów tatuaży dla dziewczynki.

22. Słowa tatuażu na palcach:

Słowa tatuażu na palcach

Litery i słowa to najprostsze wzory tatuaży. Nie ma wątpliwości co do jego znaczenia. Wybierz emocję, którą chcesz wytatuować swoje ciało, nadaj jej nazwę, a następnie wytatuuj litery na palcach osobno lub wytatuuj słowo razem na innej części dłoni! Możesz również wprowadzić wariacje w tym tatuażu! Wybierz litery kaligrafii lub prosty tekst. Możesz dodać kolor lub zachować czarny i tak dalej.

23. Tatuaż bransoletki od ręki do palców:

Bransoletka ręka w palce

Innym typowym tatuażem na rękę jest bransoletka zakrywająca całą dłoń. Możesz sprawić, że będzie wystawny lub plemienny. Tak czy inaczej, sprawi, że Twoja ręka będzie wyglądać ozdobnie i mocno wyposażona. Jest to inspirowany plemiennym i azteckim wzorem i będzie wyglądał naprawdę fajnie i stylowo, jeśli zostanie wykonany dokładnie, ponieważ jest to idealny tatuaż na rękę dla mężczyzn.

24. Mały projekt tatuażu z odciskiem łapy:

Mały projekt tatuażu z nadrukiem łapy

Możesz uzyskać mały odcisk łapy z boku dłoni, aby przypomnieć Ci o ulubionym zwierzaku lub pokazać swoją miłość do dzikich zwierząt. Ten rodzaj tatuażu nie jest zbyt atrakcyjny, ale wygląda uroczo i ma pewną głębię, której brakuje normalnej ekstrawagancji.

25. Małe latające ptaki Tatuaże na dłoni:

Małe latające ptaki Tatuaże na dłoni

Możesz uzyskać czarne sylwetki ptaków tuszem wzdłuż boku dłoni. Wyglądają ładnie i kobieco. W związku z tym częściej wybierają ją dziewczyny niż faceci. Stado ptaków razem symbolizuje potęgę rodziny. Reprezentuje lojalność i miłość. Jest to jeden z najsłodszych wzorów tatuaży dla kobiet.

Różne rodzaje wzorów tatuaży listowych na dłoni:

26. Listowe wzory tatuaży na dłoni:

Listowe wzory tatuaży na rękę

„A” to nie tylko pierwsza litera, ale także łatwy wybór do projektu tatuażu. Można go łatwo wykaligrafować i nadaje elegancki wygląd.

27. Wzory tatuaży z literami R na dłoni:

Wzory tatuaży z literą R na dłoni

Czasami jeden alfabet mówi wiele; zdecydowanie dzieje się tak, gdy wybierzesz literę „R”. Ma nie tylko konotacje królewskie, ale też tak wygląda.

28. V Letter Tattoo Designs na dłoni:

Wzory tatuaży z literą V na dłoni

Te proste zawsze robią różnicę, podobnie jak alfabet V. wygląda prosto, ale można go uformować w cudowny tatuaż.

29. D Letter Tattoo Designs na dłoni:

Wzory tatuaży z literą D na dłoni

Nie szukaj matowej strony D. może być olśniewający również, jeśli użyjesz go do tatuowania.

30. N Letter Tattoo Designs na dłoni:

Wzory tatuaży z literą N na dłoni

N wygląda bardzo twardo na papierze, podczas gdy jest wykonany, nabiera pełnego kształtu i możesz być zachwycony jego tatuażem.

31. Wzory tatuaży M Letter na dłoni:

Wzory tatuaży z literą M na dłoni

M jest jędrny i ma kilka uderzeń, aby wydobyć ukryte piękno tatuażu.

Więcej wzorów tatuaży:

Najlepsze wzory tatuaży na rękę

Najlepsze wzory tatuaży na rękę 2

Najlepsze wzory tatuaży ręcznych

Najlepsze wzory tatuaży na rękę

Najlepsze wzory tatuaży na rękę

Najlepsze wzory tatuaży ręcznych

Najlepsze wzory tatuaży na rękę

Najlepsze wzory tatuaży ręcznych

Najlepsze wzory tatuaży na rękę

Najlepsze wzory tatuaży na rękę

Końcowe przemyślenia:

Wiele osób, które zdecydują się na tatuaż, zdecyduje się na tatuaż na dłonie, a powodem tego jest to, że wraz z twarzą i szyją dłonie są jednymi z najbardziej widocznych części ciała. Wykonanie tatuażu na dłoni będzie bardzo publicznym oświadczeniem na temat Twojej osobowości i zainteresowań. Ponadto, jeśli chcesz mieć dostęp do tysięcy prostych tatuaży do wydrukowania, możesz uczestniczyć w forach tatuażowych, oglądać filmy z tatuażami i wyszukiwać najlepsze studia tatuażu, które są najbliżej Ciebie w wielu różnych krajach. Spróbuj także obejrzeć zdjęcia tatuaży przesłane przez innych członków, ponieważ będą one dostępne wyłącznie dla miłośników tatuaży na rękę. Dzięki prostemu wyszukiwaniu w Internecie otrzymasz wiele opcji wyszukiwania, aby wybrać idealny projekt.