Tatuaże na uszy są małe i niepowtarzalne, do projektowania tatuaży nie dostaniesz dużego obszaru w tym typie wzoru tatuażu na ucho. Takie tatuaże, które są umieszczone blisko ucha, a także wokół ucha, są również ograniczone przestrzenią. Potencjalne wyniki są nieocenione, więc tego rodzaju tatuaże uszne są również niezbędne do badań i kosztów. Ze względu na wielkość obszaru ucha, ważne jest, aby zapewnić większe wykorzystanie gotówki.

Tatuaż uszu jest jedną z rzeczy, które wyrażają swoje uczucia, choć może być bolesny, ale też wrażliwy. Mogą istnieć różne style tatuażu uszu wewnątrz i na zewnątrz ucha. Jest wiele celebrytów, którzy wykonali ten tatuaż na uchu. Tatuaż na uszach wygląda malutko i uroczo.

Najlepsze i stylowe tatuaże Tiny Ear dla kobiet i mężczyzn:

Znajdźmy tutaj z pokazanymi uroczymi i malutkimi tatuażami na uszy, które Cię zadziwią.

1. Za tatuażem ucha Cat Design:

Za uchem tatuaż z kotem

Jest to piękny tatuaż z kocim uchem za uchem. Bardzo ujmujący maleńki kot jest narysowany czarnym tuszem, który patrzy do góry. Wygląda na to, że ten kot patrzy na włosy tej pani. Tatuaż z czarnym tuszem na jasnej skórze wydaje się być niesamowity.

2. Wzór piór na tatuażu ucha:

Wzór pióra na tatuażu ucha

Jest to kolorowy, maleńki tatuaż na uchu z piór. Za uchem rysuje się drobne piórko w kolorze niebieskim. To niebieskie piórko za uchem wygląda atrakcyjnie i znakomicie. Każda sekcja pióra została cudownie dotknięta.

3. Mały tatuaż z farbą słonia:

Mały tatuaż z malowaniem słonia

Ten tatuaż za uchem ma otwarty wzór słonia. Za uchem namalowany jest jeden uroczy mały słoń. Jedyny czarny kontur ma na celu nadanie kształtu słonia. Nadaje uchu ujmujący wygląd, a ten słoń wygląda na drogiego dla wszystkich.

4. Tatuaż czaszki w uchu wewnętrznym:

Tatuaż czaszki w uchu wewnętrznym

Wewnątrz tatuaży ucha znajduje się twarz czaszki. Ta twarz czaszki oznacza znak niebezpieczeństwa. Posiadanie tatuażu w uchu jest trudne i bolesne. Jest jedna mała twarz czaszki, a pod nią dwa patyki skrzyżowane ze sobą.

5. Nuta Symboliczny tatuaż:

Nuta Symboliczny Tatuaż

Ten tatuaż ucha wewnętrznego ma kilka nut. Ten znak jest używany głównie do nut zachodnich. Mężczyzna poddany temu tatuażowi musi być zakochany w muzyce. W uchu jest narysowana pełna seria nut, aby było to opracowanie.

6. Projekt skrzydła anioła za tatuażem ucha:

Angel Wing Design za tatuażem za uchem

Ten człowiek ma za uchem pół skrzydła anioła. Ten malutki tatuaż na tylnym uchu jest duży, a skrzydło jest połączone ze strzałą schodzącą w dół. To urocze anielskie skrzydło nadaje czarujący wygląd i wygląda czarująco.

7. Mały kwiat regularny tatuaż ucha:

Mały kwiat regularny tatuaż na uchu

Jest to rewelacyjny tatuaż na uszy z kwiatem róży z liśćmi i cierniami. Za uchem narysowany jest mały kwiatowy wzór, który wygląda kusząco. Ten tatuaż ma dokładny kształt płatka róży, co może być atrakcyjne dla ukochanej osoby.

8. Efekt 3d na tatuażu z tyłu uszu:

Efekt 3D na tatuażu z tyłu ucha

Jest to mały tatuaż na uchu z efektem 3D. Jest niebezpiecznym owadem i wygląda jak oryginalny owad umieszczony pod uchem. Pysk i nogi tego owada dają prawdziwy efekt. Na szyi pojawiają się odcienie nóg.

9. Tatuaż ucha z pawim piórem:

Tatuaż ucha z pawim piórem

Ten maleńki tatuaż w uchu opisuje pomyślne pióro pawia. Pawie pióra są uważane za szczęśliwe i wiele osób trzyma je w swoich książkach lub w domu, aby przynosić pozytywne wibracje. Tatuaż na skosie ucha daje dobre krzywe.

10. Symbol gwiazdy za tatuażem ucha:

Symbol gwiazdy za tatuażem ucha

Za uchem znajduje się linia małych i dużych tatuaży w kształcie gwiazdy. Duże gwiazdy są otwarte, a małe wypełnione atramentem. Seria gwiazd za uchem wygląda uroczo i zniewalająco. Te gwiazdy mogą dodać magii Twojemu życiu.

11. Love Birds Para Specjalny tatuaż ucha:

Miłość Ptaki Para Specjalny Tatuaż Ucha

Jest to romantyczny tatuaż na ucho z zakochanymi ptakami. Dwa urocze ptaki miłosne siedzą na drzewie, a ten tatuaż może być wyborem kochanka. Tatuowanie ptaszków miłosnych na zmysłowej części ciała kobiety może przywrócić utracony urok w twoim związku.

12. Czarne trójkąty Symboliczny tatuaż ucha:

Czarne trójkąty Symboliczny tatuaż ucha

Ten mężczyzna przeszedł tatuaż w kształcie trójkąta na uchu. Całe ucho jest wypełnione nierównymi rozmiarami trójkątnych wzorów. Tatuaż wykonany jest solidnym czarnym tuszem i dzięki temu całe ucho jest podświetlone.

13. Gwiazda z tatuażem ucha z wzorem diamentu:

Gwiazda z diamentowym wzorem tatuażu ucha

Ta pani zrobiła mały tatuaż na uchu wewnątrz i na zewnątrz ucha. Jeden diament jest narysowany wewnątrz ucha, a dwie małe gwiazdki na zewnątrz ucha. Ten tatuaż z diamentem i gwiazdą wygląda delikatnie i zachęca do wykwintnych komentarzy.

14. Niesamowicie kreatywny tatuaż:

Niesamowicie kreatywny tatuaż

Artysta dodał ekstremalny poziom kreatywności, aby zrobić ten tatuaż z tyłu ucha. Projekt przełącznika jest rysowany z napisanymi ON i OFF. Widzowie mogą pomyśleć, że ten przełącznik obsługuje mózg tej osoby.

15. Spersonalizowany tatuaż o wschodzie słońca:

Spersonalizowany tatuaż o wschodzie słońca

Jest to słodki tatuaż wewnątrz ucha na górze ucha przedstawiający wschody słońca. Słońce wschodzi i rozprzestrzenia swoje promienie na całym świecie, to znaczenie tego tatuażu. Wschód słońca zawsze rozsiewa w atmosferze afirmatywną energię.

Możesz uzyskać małe tatuaże na uszy z jednego z tych projektów i zapewnić swoją uroczą osobowość. Spośród różnych wzorów, takich jak kwiat, kot, piórko itp., trudno byłoby wybrać ten. Chociaż jest też o wiele więcej wzorów. Wybierając dowolny wzór na ucho, musisz sprawdzić jakość koloru, ponieważ czasami będziesz mieć problem z wysypką skórną, więc bądź ostrożny przy wyborze projektanta tatuażu. Wybierz tymczasowy projekt i ciesz się tatuażem ucha, aż do momentu, w którym zniknie. Otrzymasz dobre komentarze w swoim projekcie tatuażu ucha; wypróbuj unikalny projekt, który podkreśli Twój styl!.