Zgadzamy się, że nowym szaleństwem w dziale młodzieżowym są dziś tatuaże; jednak tatuaże istnieją odkąd pamiętam, kiedy w dawnych czasach ludzie za pomocą bolesnych środków otrzymywali trwałą sztukę na ciele. W tamtych czasach liczby się liczyły i były ograniczone, ale teraz szaleństwo tatuażu rozprzestrzeniło się jak pożar lasu. Jako ludzie urodziliśmy się, aby popełniać błędy i nawet trwały ślad, taki jak rysunek igłowany, można zatuszować na lepsze.

Najlepsze wzory tatuaży zakrywających:

Oto 9 najlepszych wzorów i pomysłów na tatuaże dla mężczyzn i kobiet w następujący sposób.

1. Diamentowy tatuaż zakrywający błąd:

Diamentowy błąd

Młodzi i głupi, zakochujemy się, oczekujemy, że dojdzie do punktu, w którym nasza przyszłość rozbłyśnie przed nami jasno tylko po to, by zostać zniszczonym przez silne nieporozumienie, które nas ogarnęło, sprawiając, że wierzymy, że będzie trwać. To samo stało się z tymi, którzy zakochali się w Izaaku, a teraz piękny diament jest ponownie owinięty w poszukiwaniu samotnego serca.

2. The Flowers Perfected Cover Up Tattoo:

zatuszować tatuaż

Tatuaż początkowo zaczął się jako prosta mała czerwona róża o komicznym charakterze z dwoma małymi zielonymi liśćmi po obu stronach. W pobliżu był też mały motylek, który szedł w kierunku kwiatu. To cud, jak pięknie dwie róże wypełnione fioletem zakryły poprzedni komiczny tatuaż. To jeden z najlepszych wzorów tatuaży dla kobiet.

3. Tatuaż Smoka kontra Ryba:

Smok kontra ryba

Pierwsze zdjęcie przedstawiało pięknego chińskiego smoka z łuskami, który gryzmolił się z tyłu, zionąc z siebie podmuchami ognia i dymu. Jednak to nie było to, co wtedy myślała, i stąd nastąpiło piękne zatuszowanie. Tutaj na tym zdjęciu jest piękna ryba w lodowych łuskach i królewskim błękicie z lekko różowymi cieniowanymi kwiatami.

4. Piękne otwarte tulipany zakrywają tatuaże:

Piękne otwarte tulipany

Zaczęło się od prostej plamy lakieru jako tatuażu przedstawiającego jakiś element, ale to nie musiało długo czekać, ponieważ tatuaż dla dziecka jest tutaj pięknie pokryty tymi otwartymi kwiatami. Sprawdź, z jaką precyzją zostały stworzone i zacienione piękne płatki.

5. Plemię poszło źle:

Plemienny pomyłka Tatuaż

Ta kobieta zaczęła od prostej, 3-calowej czarnej sylwetki plemiennej formy, małej i zanikającej z upływem czasu. Był to szorstki schemat, zaczerniony, aby uniknąć niedokładności. Później przełożyło się to na większe znaczenie, piękną sztukę plemienną w najlepszym wydaniu z ekstrawaganckim wykorzystaniem rozmiaru i kwiatów, aby wypełnić obszar.

 

6. Tatuaże z piórami:

Zakrywanie piórami

Po raz kolejny zaczęło się od czarnego rozmazanego atramentu przedstawiającego dwie sylaby tworzące literę, która wygląda zarówno na zaniedbaną, jak i rozczochraną. Te słowa napisane w języku bengalskim można pięknie narysować i zakryć wielokolorowym piórem o tęczowych odcieniach. Pióro wygląda hipnotyzująco w odcieniach niebieskiego i fioletu, a końcówka jest zielona i miękka.

7. Dolphin Jump Cover Up Tattoo:

Skok delfina zakrywający tatuaż

Tatuaż był wcześniej zrobiony na nodze, gdzie przedstawiał szczęśliwego skaczącego delfina. Specyfikacje niebieskiego atramentu na tylnym końcu małego i zwartego tatuażu oznaczały wodę. Zostało to później zmienione na ten piękny bukiet kwiatów z ciemnozielonymi liśćmi z tyłu.

8. Butterfly Cover Up Tatuaże:

Butterfly Cover Up Tatuaże

Po raz kolejny jest to piękny sposób na zatuszowanie błędów młodzieży. Kiedy romans z Cyrusem dobiegł końca, osoba tutaj taktownie postanowiła zatuszować wytatuowaną wadę, pięknie rysując na niej motyla.

9. Tatuaż śmiercionośnego szkieletu:

Śmiercionośny szkielet zakrywający tatuaż

Początkowy tatuaż wyglądał podobnie do liścia chwastu z dziwnym stworzeniem, najlepiej smokiem kilka stóp od niego. Żałując natychmiast decyzji, osoba tutaj użyła swojego mózgu, aby stworzyć to wspaniałe, zapierające dech w piersiach dzieło sztuki. Jest to jeden z najlepszych wzorów tatuaży dla mężczyzn.