Tatuaże są wyrazistym sposobem na pokazanie w kreatywny sposób uczucia do życia i emocji. Znaczenie tatuażu asa można przedstawić na różne sposoby, prostym wyjaśnieniem byłaby sztuka pozostawania silnym i odważnym w każdej sytuacji, co jest prawdziwym znaczeniem projektu tatuażu asa, ale as pik ma swój własny czarny odcień od tego czasu symbolizuje śmierć.

Doskonałe wzory tatuaży Ace

Śliczne i piękne wzory tatuaży Ace:

Aby dowiedzieć się więcej o projekcie tatuażu 9 najlepszych asów, ten artykuł pomoże Ci się wydostać.

1. Tatuaż karty Aces Spade z kwiatowym wzorem:

Tatuaż Aces Spade Card z kwiatowym wzorem

Dla dziewcząt ten rodzaj tatuażu asa może być najbardziej idealny i modny, aby mieć go wokół tylnego ramienia lub wokół dolnej części nogi tuż nad kostką. Ponieważ as pikowy jest związany ze śmiercią, kwiatowy wzór tatuażu jest całkiem odpowiednią kombinacją.

2. Projekt tatuażu klatki piersiowej w kolorze czterech asów:

Projekt tatuażu na klatce piersiowej w kolorze czterech asów

Cztery asy są uważane za najbardziej popularny projekt wśród młodego pokolenia. Wychodząc ze zwykłego projektu tatuażu z pojedynczym atramentem, ten tatuaż asów ma cztery różne zwykłe kolory kart w zależności od ich kształtu. Ten typ fasonu pasuje do mężczyzn z szeroką klatką piersiową.

3. Projekt tatuażu Ace of Heart:

Ace of Heart Tattoo Design

Wzór w kształcie serca jest najbardziej ulubionym projektem wśród tłumu pań! Jest to znany fakt, a prosta ideologia polega na tworzeniu romantycznych wzorów tatuaży asa serca, które są wykonane z kolorowego atramentu.

4. Płonące Asy Spade Tattoo Design:

Płonące Asy Spade Tattoo Design

Ponieważ as pikowy jest związany ze śmiercią, która została nazwana na cześć wojny wietnamskiej z czasów drugiej wojny światowej, aby było bardziej jasne, tatuaż z płomieniami jest oznaczony. Ten projekt tatuażu płomienia może być wykonany z jednego lub wielokolorowego materiału atramentowego.

5. Black Inked Skull Design Aces Tattoo Design:

Black Inked Skull Design Aces Tattoo Design

Tatuaż z motywem czaszki jest bardzo często spotykany wśród raperów, motocyklistów, którzy lubią fajnie wyglądający styl. Ten rodzaj tatuażu asa z wzorem czaszki pomiędzy różnymi kształtami asów daje dość przerażający widok.

6. Projekt tatuażu Two Aces:

Projekt tatuażu Dwa asy

Obok czterech wzorów tatuaży asów, które są dość duże, wiele osób waha się przed wyborem, dla nich ten mały i podobnie zaprojektowany tatuaż z tylko dwoma wzorami asów to po prostu wzór tatuażu, który dobrze pasuje do okolicy ramienia lub szyi dla dziewcząt.

7. Karta Aces z Joker Tattoo Design:

Karta Asów z Jokerem Tattoo Design

Joker, który jest najszczęśliwiej wyglądającą kartą, gdy gramy w karty dla zabawy lub podczas hazardu. Asy wraz z kombinacją Jokera mogą poprawić wygląd projektu tatuażu. Ten typ fasonu dobrze pasuje do okolic górnej części ramienia dla mężczyzn.

8. Projekt tatuażu z trzema asami:

Projekt tatuażu karty trzy asy

Ten średniej wielkości wzór tatuażu jest idealnym rozmiarem tatuażu zarówno dla dziewcząt, jak i dla chłopców. Tatuaż 3 asów może mieć ten sam kształt i kolor z różnymi obrazkami między kartą lub różnymi kształtami i kolorami.

9. Karta asa z projektem tatuażu z chipem pokerowym:

Ace Card z Poker Chip Tattoo Design

Asy i hazard brzmią razem bardzo dobrze, dlatego wzory tatuaży łączyły żetony pokerowe używane podczas hazardu z wzorami tatuaży. Ten wzór tatuażu dobrze pasuje do ciemnego atramentu i jest narysowany wzdłuż ramienia.

Więcej wzorów tatuaży:

Ace Tattoo Designs 1

Ace Tattoo Designs 2

Ace Tattoo Designs 3

Ace Tattoo Designs 4

Ace Tattoo Designs 5

Ace Tattoo Designs 6

Ace Tattoo Designs 7

Ace Tattoo Designs 8

Ace Tattoo Designs 9

Ace Tattoo Designs 10

W tej nowoczesnej i rockowej epoce chłopcy zdecydowanie lubią mieć jeden projekt tatuażu, który z pewnością może się spełnić dzięki projektowi tatuażu asów, który może być prostym projektem tatuażu z dwoma asami lub czterema asami z tatuażami Jokera. Dla dziewcząt pierwszym wyborem będzie as serca, który dobrze pasuje do stroju indyjskiego i zachodniego.