Nastolatkowie i młodzi ludzie lubią sportować małe wzory tatuaży, które można łatwo wykonać. Wiele osób nie lubi też nadmiernej ilości kolorów lub igłowania, które jest potrzebne na dużą skalę. Dlatego wielu lubi wykonywać mniejsze wzory. Bardzo powszechnym i łatwym miejscem wykonywania tych czynności, które mogą być widoczne, aby można je było pokazać, jest nadgarstek. Dla tych, którzy nie chcą, aby trwałe kolory zabarwiły skórę, mogą wypróbować coś tymczasowego, na przykład naklejki transferowe, są one łatwo dostępne w różnych stylach, takich jak plemienne, masońskie, a nawet kwiatowe. Są one również dość łatwe do usunięcia za pomocą lasera lub innych technik. Jeśli dana osoba nie jest pewna projektu, może również kupić tymczasowe naklejki i nosić je na imprezę.

Małe tatuaże na nadgarstku ze zdjęciami

Najlepsze małe tatuaże na nadgarstek:

Poniżej znajduje się 9 najlepszych małych tatuaży na nadgarstku, które dana osoba powinna zdecydowanie wypróbować.

1. Małe trójkątne tatuaże na nadgarstku:

małe tatuaże na nadgarstku

Jest to bardzo artystyczne i łatwe do uprawiania tatuażu. Są one wykonane ołówkiem, a także w ciemnym kolorze, takim jak trójkąty. Te geometryczne wzory mogą być dość łatwe i zabawne dla nastolatków do uprawiania sportu. Zajmują one mniej miejsca i mogą to zrobić młodzi chłopcy i dziewczęta po wewnętrznej stronie nadgarstka, jeśli nie chcą się nimi pokazywać, gdy są w szkołach lub na uczelniach. Jest to jeden z najsłodszych małych tatuaży na nadgarstki dla dziewcząt.

2. Małe tatuaże w kształcie sowy na nadgarstku:

sowa kształt małe tatuaże na nadgarstku

Bardzo łatwo jest nosić wzór tatuażu. Jest to kształt sowy z artystycznym półksiężycem, który można łatwo zrobić. Jednak zawiłość jest w tym przypadku bardzo ważną sprawą. Powinno to być wykonane w odpowiedniej procedurze przez dobrego artystę, który wie, jak wykonać odpowiednie cieniowanie i cieniowanie. Ponieważ sowa nie jest duża, kolory powinny być również odpowiednio dobrane, aby były wytłoczone i stylowe.

3. Małe tatuaże ptaków na nadgarstku:

Małe ptaki tatuaże na nadgarstku

To stylowy wzór czcionki ze słowami, a także ptakiem. Jest to wzór w kształcie gołębia, który może być bardzo artystyczny dla tych, którzy chcą mieć wzór przypominający ptaka. Są łatwe do uprawiania zarówno przez dziewczęta, jak i nastoletnich chłopców. Nie wymaga to nadmiernego używania kolorów. Dlatego powinny być one odpowiednio wykonane przez dobrego artystę.

4. Małe trójkątne geometryczne tatuaże na nadgarstku:

Małe trójkątne geometryczne tatuaże na nadgarstku

To kolejny bardzo artystyczny geometryczny styl, który może być sportem dla tych, którzy chcą bardzo małych projektów na nadgarstku. Powinny one być wykonane w wybranym kolorze, który jest wygodny w noszeniu danej osoby. To jeden z najlepszych małych tatuaży na nadgarstki dla kobiet.

5. Małe tatuaże pocztowe na nadgarstku:

Małe tatuaże na nadgarstku

To jest rodzaj tatuażu pocztowego. To dość artystyczne. Może to być sport dla tych, którzy chcą uprawiać coś innego, a nie zwykłe kolorowe lub inne plemienne wzory. Jest to dość nowoczesne i łatwe do przenoszenia, a także można je łatwo usunąć, a problem przebarwień skóry może nie występować. To popularne małe wzory tatuaży dla mężczyzn na nadgarstku.

6. Funky geometryczny wzór małe tatuaże na nadgarstku:

Funky geometryczny wzór małe tatuaże na nadgarstku

To zabawny geometryczny wzór, który można wykonać na obu nadgarstkach. Są funky, a także dość plemienny styl. Mogą to łatwo zrobić nastolatki.

7. Małe kwiatowe tatuaże na nadgarstku:

Małe kwiatowe tatuaże na nadgarstku

To oldschoolowy kwiatowy wzór, który można wykonać na nadgarstku. Jest to wzór projektowy i dlatego może być dobrym stylem dla dziewcząt do sportu. Można to zrobić w kolorach. To najlepszy kwiatowy wzór małych tatuaży na nadgarstek.

8. Małe kwiaty tatuaże na nadgarstku:

Małe kwiaty tatuaże na nadgarstku

Jest to praca z motywem różanego tatuażu, którą można wykonać przy użyciu dowolnego koloru lub cieniowania i cieniowania.

9. Strzałki geometryczne małe tatuaże na nadgarstku:

Strzałka Geometryczne Małe Tatuaże Na Nadgarstku

Mogą to być dobre tatuaże dla nastolatków. Mogą nosić tymczasowe lub trwałe wzory z niektórymi bransoletkami lub bransoletkami i sprawić, że będą wyglądać dziwnie. To jeden z najlepszych małych tatuaży na nadgarstki dla mężczyzn.