Żałoba po zmarłym nigdy nie jest łatwa. Chcesz trzymać go blisko siebie. Aby to zrobić, możesz chcieć wytatuować coś, co Ci go przypomina. Tatuaże to osobisty wybór. Te specjalne symbole, które przypominają nam o tej wyjątkowej osobie, to pamiątkowe tatuaże. Tatuaże pamiątkowe są pożądane i znane u dziewcząt, tych dziewcząt, które są blisko jego rodzica lub bliskich.

Najlepsze i stylowe tatuaże pamiątkowe:

Istnieje wiele możliwości wyboru wzorów tatuaży pamiątkowych, oto kilka pokazanych ze zdjęciami.

1. Rodzinne Tatuaże Pamięci:

Niezapomniane pamiątkowe tatuaże

Czasami tracimy bliskiego członka rodziny, z którym byliśmy bardzo blisko, jak Mama, Tata, Brat, Siostra, Dziecko i Mąż. Tatuaże na pamiątkę taty mają zdjęcie dziecka i ojca z ważną datą. Takie tatuaże pamięciowe są nam bardzo bliskie. W pamięci mamy też jest wiele tatuaży.

2. Tatuaże pamiątkowe najlepszego przyjaciela:

Tatuaże pamięci najlepszego przyjaciela

Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie. Przyjaciele to rodziny, które wybieramy. Jesteśmy im najbliżej. Staramy się o nich pamiętać, nawet gdy nie jesteśmy razem. Tatuaże pamiątkowe najlepszego przyjaciela mają imiona, daty lub powiedzonko. Te tatuaże są najlepszymi tatuażami pamiątkowymi. Daje emocjonalny kontakt z naszym najlepszym przyjacielem, możesz zaskoczyć swojego przyjaciela po wytatuowaniu tego stylu tatuażu.

3. Tatuaże pamiątkowe z inicjałami:

Inicjały Pamięci Tatuaże

Inicjały to krótka forma czegoś. Tatuaż pamiątkowy z inicjałami jest symboliczny dla czyjegoś imienia z datą. Czasami inicjały są z anielskimi skrzydłami i chmurą oznaczającą śmierć. To są małe tatuaże pamięciowe. Jest to odpowiednie, jeśli nie masz nic przeciwko małym tatuażom pamiątkowym.

4. Tatuaże Pamięci Stada Ptaków:

Stado ptaków Tatuaże pamięci

Stado ptaków to symbol wolności i wolności, którą otrzymujemy po śmierci. Stado tatuaży ptasich pamięci ma symbolizować osiągnięcie wolności przez bliską osobę. Są w większości szczupłe. Są idealne na nadgarstek.

5. Tatuaże pamiątkowe dla zwierząt domowych:

Tatuaże z pamiątkami dla zwierząt domowych

Te tatuaże są najlepsze w tatuażach pamięci. Kiedy jesteśmy najbardziej samotni, nasz pupil jest najbliżej nas. Aby trzymać je blisko siebie, przydatne są tatuaże na pamiątkę zwierząt domowych. Zwykle są to szczegółowe zdjęcie swojego zwierzaka. Ma również specjalne daty pamięci. Taki tatuaż najczęściej preferowany przez osoby starsze lub młodzież do zapamiętania relacji ze swoimi pupilami.

6. Tatuaże z pamięcią róży:

Tatuaże z Różą

Tatuaże na pamiątkę róży są symbolami kogoś, kto przypomina ci różę. Często łodyga róży ma datę lub napisy. Tezy różane tatuaże z cytatami są przypomnieniem jakiegoś bliskiego członka rodziny. Zwykle możesz dodać do niego imię, a także możesz przyciągnąć uwagę ukochanej osoby.

7. Tatuaże Pamięci Anioła:

Tatuaże Pamięci Anioła

Często wierzymy po śmierci, zamieniamy się w anioły i unosimy się nad chmurami. Często symbolizujemy tę stratę jako pamiątkowy tatuaż anioła. Często są to tatuaże na pamiątkę dziecka. Jest prosty i mało kolorowy. Ten tatuaż jest w większości idealny na rękawie.

8. Tatuaże pamiątkowe rodziców:

Tatuaże pamiątkowe dla rodziców

Odkąd się urodziliśmy, nasi rodzice nas kochają i troszczą się o nas. Tatuaże pamiątkowe rodziców są sposobem na pokazanie naszej miłości do nich. Na tym pamiątkowym tatuażu napisana jest specjalna wiadomość. W tym tatuażu możemy użyć wielu symboli, takich jak serce lub gwiazda i kwiaty, aby wyrazić miłość w pamięci rodziców.

9. Tatuaże pamięci śmierci:

Tatuaże na pamiątkę śmierci

Śmierć jest czymś, z czym wszyscy będziemy musieli się zmierzyć, niezależnie od tego, kim jesteśmy. To prawda, z którą wszyscy mamy do czynienia. W przypadku utraty kogoś wykonujemy tatuaże na pamiątkę śmierci. Tworzą to symbole, takie jak bicie serca, kwiat i daty. Jest to bardzo szczególny sposób, aby przypomnieć nam, jak bardzo go pamiętamy przez cały czas.

Pamiątkowy tatuaż jest słodki, gdy pokazujemy naszą miłość do kogoś, kto nie jest blisko nas, jak mama, tata, brat, siostra i przyjaciele. Nie zawsze ma symbolizować smutek. Pokazuje, jak blisko byliśmy. Te tatuaże są bardzo blisko ciebie na zawsze. Kiedy chcesz wybrać pamiątkowy tatuaż, tym razem zadbaj o wzór, któremu wolisz poświęcić swojego partnera lub bliskiego.