Zazwyczaj projektanci tatuażu koncentrują się na mniejszej ilości atramentów chemicznych i używają mniejszej liczby dostępnych kolorów, aby wykonać idealny tatuaż. Zmieniło się to, gdy wprowadzono atramenty pigmentowe. Atramenty pigmentowe wykorzystują głównie metale, aby uzyskać określony kolor, a 2 lub więcej pigmentów można połączyć, aby uzyskać inny kolor. Chociaż jest to chemicznie szkodliwe dla skóry, większość ludzi woli ten rodzaj tatuaży, ponieważ dają one najdoskonalszy realistyczny wygląd 3D.

Niezwykłe i Realistyczne tatuaże pigmentowe

Tatuaże pigmentowe wykonane są specjalnym tuszem z proszku metalicznego. Teraz są dostępne jako organiczne atramenty pigmentowe, które są stosunkowo mniej szkodliwe.

Proste i stylowe tatuaże pigmentowe:

Znajdźmy tutaj z pokazanymi wzorami tatuaży pigmentowych, które dadzą niesamowity wygląd.

1. Komiksowe wzory tatuaży:

Komiksowe wzory tatuaży Pigment

Komiksowe wzory tatuaży pigmentowych koncentrują się na postaciach z kreskówek, a te są uwielbiane przez nastolatki, zwłaszcza dziewczęta. Te atramenty pigmentowe nadają wygląd prawdziwej skórze. Należą do nich dziecięce postacie z komiksów lub projekty anime zwierząt.

2. Realistyczne wzory tatuaży pigmentowych:

Realistyczne wzory tatuaży pigmentowych

Realistyczne tatuaże Pigment są wykonane w wielu kolorach. Te kolorowe tatuaże pigmentowe zapewniają najdoskonalszy wygląd i są wykonane tak ostrożnie, aby nadać artystyczny wygląd. Używają one głównie czerni i różnych odcieni czerni do tworzenia realistycznych tatuaży 3D.

3. Wzory tatuaży pigmentowych Fires and Flames:

Fires and Flames Pigment Tattoo Designs

Ogień i płomienie to pigmenty do tatuażu Waverly i są wykonane z prawdziwym efektem płomienia. Są wykonane z prostym wzorem otoczonym płomieniami, a te płomienie są w większości wykonane z wielokolorowych pigmentów.

4. Wzory tatuaży pigmentowych części ciała:

Części ciała Pigmentowe wzory tatuaży

Niektórzy ludzie barwią swoje części ciała pigmentem koloru skóry i najczęściej używają go jako tatuażu z pigmentem warg. Barwią usta preferowanymi kolorami i pozostają trwałymi kolorami ust.

5. Wzory tatuaży z pigmentami kwiatowymi:

Wzory tatuaży z kwiatowym pigmentem

Kwiatowe tatuaże pigmentowe są wykonane w wielu kolorach i są uważane za tatuaże „dziewczęce”. Celem tych pigmentowych kwiatowych tatuaży jest użycie prawie każdego dostępnego koloru i uczynienie go bardziej kolorowym.

6. Kreatywne wzory tatuaży pigmentowych:

Kreatywne wzory tatuaży pigmentowych

Kreatywne tatuaże pigmentowe są w większości zaprojektowane przez użytkownika, aby służyły określonemu celowi. Te tatuaże z pigmentacją skóry mają wyjątkowe znaczenie i służą specjalnemu celowi. Te tatuaże są wykonywane głównie jako tatuaże wielokolorowe i są starannie dobierane.

7. Wzory tatuaży pigmentowych o tematyce natury:

Wzory tatuaży z motywem natury

Tatuaże pigmentowe z motywem natury przedstawiają miłość użytkownika do natury i są bardziej realistyczne w środowisku naturalnym i wszelkim dzikim zwierzętom. Są one w większości wykonane z obrazów lasu lub deszczu i są bardziej realistyczne.

8. Wzory tatuaży pigmentowych Digi-Print:

Digi-Print Pigment Tattoo Designs

Tatuaże pigmentowe Digi-Print są podobne do druku cyfrowego, który wykorzystuje cyfrowe piksele, koła, kwadraty i inne kształty geometryczne do tworzenia obrazu. Używają one również wielokolorowych atramentów pigmentowych. Te projekty wykorzystują większość kształtów geometrycznych, jak to możliwe, aby utworzyć obraz.

9. Spersonalizowane wzory tatuaży pigmentowych:

Spersonalizowane wzory tatuaży pigmentowych

Spersonalizowane tatuaże pigmentowe są starannie wykonane z motywem, portretem lub koncepcją w zależności od użytkownika. Mogą to być portrety, cytaty, motywy itp. Są to głównie portrety ulubionej osoby, rodziny, bliskich, a nawet inspiracje.

Tatuaże pigmentowe są najbardziej lubianymi wzorami, a te projekty dają najbardziej majestatyczny wygląd i są wykonane jako realistyczne tatuaże. Te atramenty pigmentowe są modnymi wzorami i są uwielbiane przez młodzież. To ulubione modele, gdy nosicielka chce, aby wyglądały bardziej realistycznie i bezboleśnie. Wypróbuj dowolny wzór z tej kolekcji i zaimponuj swoim znajomym. Podczas tuszowania upewnij się, że wybierzesz wzór tatuażu.