Taki wzór tatuażu trumny był już kilkakrotnie przywracany w przeszłości, przyjemnie agnostyczne struktury lub wzory są wreszcie deifikowane w kulturze. Tatuaże zyskują teraz nowy wygląd, gdy są ozdobione czymś niebezpiecznym lub dziwacznym, gdy po raz pierwszy są widziane w tuszu.

Wśród niesamowitej listy tatuaż trumny i tatuaże trumny zajęły swoje prywatne miejsce. Niemniej jednak oba mają swoje znaczenie; ludzie zazwyczaj się między nimi mylą.

Tatuaże na trumnę dla mężczyzn

Oszałamiające i okropne tatuaże trumienne dla mężczyzn:

Wyjaśnijmy swoje zamieszanie za pomocą wzorów tatuaży trumiennych, które są obecnie szeroko stosowane przez młodzież.

1. Tatuaże na trumnie oczu, łez i róży:

Tatuaże na trumnie z oczami, łzami i różą

Popularny projekt tradycyjnego tatuażu trumny ma tutaj emocjonalny dotyk z oczami i łzami naniesionymi na trumnie. Tatuaż to najlepsza dedykacja dla kobiety, która była blisko twojego serca.

2. Śpij dobrze Tatuaże trumienne:

Śpij dobrze trumny tatuaż

Wzory tatuażu trumny podczas snu dobrze zaprojektowane, z czaszką w nim, dają oszałamiający wygląd dla niektórych, którzy chcą wyglądać niebezpiecznie dla innych. Trumna jest wypełniona czaszką, a na niej owinięta wstążką dobrze usypiającą.

3. Komiksowe tatuaże trumienne:

Komiks trumny tatuaż

Szukasz czegoś poważnego, a jednocześnie komicznego! Roześmiany tatuaż trumny naprawdę uzasadnia twój wybór. Tatuaż ma trójwymiarowy dotyk, który pokazuje czaszkę wychodzącą z trumny z szerokim uśmiechem, zamkiem na głowie i pająkiem na górze.

4. Tatuaże z trumną diabła:

Diabelski tatuaż trumny

Chcesz pokazać złą stronę swojego życia! Szaro-czarny tatuaż trumny z damą trzymającą szkielet w trumnie jest tym, czego szukasz. Szare cieniowanie szkieletu i ciemna trumna dają dobrą kombinację, która może wyrazić twoją negatywną stronę.

5. Tatuaże z trumny:

Tatuaż miasta trumny

Popularnie znany jako tatuaż miasta trumny, tatuaż przedstawia projekt śmierci dookoła, na którym znajduje się obraz Moses Lake. Środkowa twarz reprezentuje również rządy śmierci. Odcienie kolorów i drobne wzory dodają niebezpiecznego wyglądu tatuażu.

6. Tatuaże z trumną kątową:

Tatuaż trumny kątowej

Chcesz zadedykować tatuaż komuś, kto nadał Twojemu życiu nowe spojrzenie! Projekt trumny kątowej ze skrzydłami i zamkiem odpowiednio pokaże twoje emocje związane z osobą.

7. Tatuaże z trumną smoka:

Tatuaż trumny smoka

Gotycki wzór tatuażu na trumnę w szarej, białej i czarnej kolorystyce nadaje niepowtarzalny charakter osobom noszącym. Tatuaż ma wzór Draculi z twarzą i skrzydłami, aby był bardziej groźny.

8. Tatuaże z trumną drewnianą:

Drewniane trumny

Do chowania zwłok używano przede wszystkim drewnianych trumien. Ten rodzaj tatuaży na drewnianej trumnie jest uwielbiany przez tych, którzy nadal są przywiązani do tradycyjnych wartości. Trumna pozostaje półotwarta z krzyżem na górze.

9. Tatuaże z mumią trumny:

Tatuaże z trumną mumii

Twojemu projektowi tatuażu trumny można nadać nowy wygląd dzięki egipskim antykom, takim jak mumia. Szaro-czarny tatuaż wykonany jest z mumią leżącą w trumnie. Aby tatuaż był bardziej zrozumiały, zostaje na nim notatka informująca o ponownym przebudzeniu mumii.

Tatuaż trumny można uzupełnić różnymi innymi elementami, takimi jak kwiaty, czaszka, jokery, mumie, gesty i wiele innych. W miarę dodawania elementu zmienia się również symbolika tatuażu, aby Twój wybór był bardziej poprawny. W rzeczywistości możesz odkrywać różne ścieżki dotyczące szerokiej kolekcji dociekliwych trumien. Na swoim tatuażu trumny możesz też spersonalizować swój własny dotyk.