Przestępcy więzienni lub osoby oskarżone lub należące do znanych gangów często noszą tatuaże, które pokazują nazwę ich gangu lub rodzaj przestępstw, które popełnili.

Często mają one na celu pokazanie gangu, z którego pochodzi dana osoba, a także niektórzy więźniowie mają na ciele nadrukowane wzory, które pokazują przestępstwa, które popełnili i są oskarżeni. Są to zatem rzeczy, na które można natknąć się w celi. Są one bardzo popularne i wielu przestępców je uprawia.

Więzienne wzory tatuaży i obrazy

Najlepsze wzory tatuaży więziennych o znaczeniu:

Poniżej znajduje się 9 najlepszych projektów tatuaży i zdjęć więziennych, które możesz sprawdzić, jeśli chcesz spróbować czegoś takiego lub szukasz tego typu ludzi, to jest to również coś, co możesz łatwo zobaczyć.

1. Wzór tatuażu więziennego na ramieniu:

Wzór tatuażu więzienia na ramieniu

To jest więzień celi, który pokazuje swój tatuaż na ramieniu. To jest projekt czaszki, który uprawia. Tego typu projekty często są częścią członków gangu, którzy są częścią tego gangu.

2. Wzór tatuażu więziennego na plecach:

Wzór tatuażu więzienia na plecach

To więzień z więzienia hrabstwa, który popisuje się swoim projektem tatuażu. Zazwyczaj podopieczni uprawiają różnego rodzaju wzory. Mogą one przedstawiać różne rzeczy dla różnych więźniów.

3. Projekt tatuażu więziennego z flagą sportową:

Projekt tatuażu więzienia z flagą sportową

Są to więźniowie lub członkowie gangu więziennego, którzy noszą wzory flag. Ci ludzie mają dużą liczbę członków i mają podobne wzory, aby pokazać swoje członkostwo i to, że należą do tego gangu.

4. Projekt tatuażu więzienia Santa Monica:

Projekt tatuażu więzienia Santa Monica

To więzień celi, który pokazuje swój tatuaż z Santa Monica. Są one wykonywane w bardzo dużych czcionkach, a jeśli chcesz czegoś podobnego, możesz również zrobić coś w bardzo dużych czcionkach, jak na powyższym obrazku. Ta osoba ma również powiązane projekty, dlatego możesz również rozszerzyć te style na całe ciało.

5. Projekt tatuażu więzienia króla łacińskiego:

Projekt tatuażu więzienia króla łacińskiego

Wszechmocny król łaciński jest jednym z największych gangów działających na obszarach bliskich przestępczości. Często mówi się, że ich członkowie mają tatuaże takie jak na powyższym obrazku. To są więźniowie więzienia, którzy prezentują swoje projekty pleców. Możesz zobaczyć ludzi noszących podobne wzory, jeśli są częścią ich zarzutów karnych.

6. Projekt tatuażu więzienia:

Projekt tatuażu więzienia

Są to członkowie gangu 18th Street i Union Avenue w dzielnicy Rampart w Los Angeles. Ci członkowie pierwotnie byli częścią Clanton 14th i pozwolili wielu ludziom zostać członkami. Później chcieli zrobić Clanton 18. i stali się rywalami. Zazwyczaj członkowie mieli podobne tatuaże na ciele.

7. Projekt tatuażu więzienia azjatyckiego Boyz Crips:

Asian Boyz Crips Prison Tattoo Design

To jest projekt Asian Boyz Crips lub gangu ABZ. Ten gang był jednym z największych gangów, które powstały w przestępcy w regionie Beach w latach 80-tych. Ci ludzie później zmieszali się z Południowymi Gangami. Ci ludzie często mają na ciele wyryte nazwy swoich gangów. Zazwyczaj wszyscy członkowie mają podobne projekty.

8. Projekt tatuażu więziennego na całym ciele:

Wzór tatuażu więzienia na całym ciele

To jest więzień więzienny i jak widzimy, ta osoba ma tatuaże na całym ciele. Na jego ciele znajdują się również napisy, które pokazują różne akty jego przestępstwa lub rejestry kryminalne. Tego typu projekty są bardzo popularne wśród osób, które były za kratkami.

9. Projekt tatuażu rosyjskiego więzienia:

Projekt tatuażu rosyjskiego więzienia

To kolejny tatuaż więzienny, który pokazuje tu więzień. Bardzo często można zobaczyć ludzi noszących tego typu wzory więzienne. Ci ludzie mogą mieć podobne projekty jak ich współwięźniowie.

Mogą również mieć różne symbole lub inne odważne wzory na różnych częściach ciała.