Britney Spears, kobieta zawsze w wiadomościach, może intensywnie rywalizować z dowolnym symbolem stylu na całym świecie. Jej nieustraszony duch i efektowne otoczenie sceniczne mogą bez większego podziwu rozciągnąć każdą osobę w tłumie. Pomimo tego, że często ją ścigają, odlotowa diva niezawodnie pozostanie niezwykła ze względu na jej bezbłędne wyczucie projektowania. Najlepszą częścią wyjaśnienia jej stylu jest oczywiście kolekcja tatuaży, które z rozkoszą paraduje. Nie jest to wielka niespodzianka, era młodzieńcza nadal szuka jej świeższych symboli wbrew wszelkim przeciwnościom, szczególnie gdy myśli o alternatywnym oszałamiającym odrobinie pracy nad ciałem.

Tatuaże Britney Spears są najbardziej popularnym nurtem wśród wielbicieli tatuażu na całej planecie. Oto prawdopodobnie najbardziej znane przykłady, które możesz wybrać na dowolny dzień.

Jeśli chodzi o tatuaże, stylowa diva woli zmieniać wzory tatuaży tak regularnie, jak jej ubrania. Jest ekstremistyczną miłośniczką solidnego wykonania ciała i najprawdopodobniej żadnemu kawałkowi jej ciała nie odmówiono tatuażu. Zaczynając od małych i uroczych, co jakiś czas robi ogromne, wspaniałe tatuaże. Spójrz na niektóre z tych najbardziej upiększonych tatuaży, które z pewnością chciałaby paradować.

Najlepsze wzory tatuaży i zdjęcia Britney Spears:

Oto 9 najlepszych wzorów tatuaży i zdjęć Britney Spears w następujący sposób.

1. Różowe usta:

Wzory tatuaży Britney Spears

To jest coś, co najlepiej pasuje do płonącej Britney Spears. To oczywiście typowy tatuaż, który wypracowała w swoich dobrze znanych dniach załamania. Umieściła ten tatuaż na wewnętrznej stronie prawego nadgarstka. To jest przyzwoity wybór.

2. Symbol kabały:

Symbol kabały

Jest to alternatywny tatuaż ze znakiem firmowym, paradowany przez Britney. Wielu akceptuje, że tatuaż z wizerunkiem Kabały na jej szyi jest motywacją od Madonny. Skrypt w języku hebrajskim, znaczenie tego tatuażu na szyi Britney Spears „regeneruje się”.

3. Tatuaż stóp i palców:

Tatuaż na stopach i palcach

Pomimo tego, że jest typowym przykładem, tatuaż na stopach i palcach wygląda najseksowniej na Britney. Na prawej stopie ma jeden tatuaż z kwitnącej winorośli, a na lewej – kwitnący tatuaż. Oba te tatuaże wyglądają modnie i fajnie.

4. Tatuaż Fairy Britney Spears:

Wróżka Tatuaż

Najbardziej rozpowszechnionym tatuażem Britney jest tatuaż pixie na jej dolnej części pleców. Przyjmuje się, że jest to pierwszy tatuaż, który nosiła na początku 2000 roku. Pixie jest symbolem młodości, a Britney niezawodnie przywiązała się do tematów snu. Nic dziwnego, nigdy nie wyrzuciła tego tatuażu ze swojego ciała.

5. Bloom z chińskim symbolem:

Kwiat z chińskim symbolem

Jeśli masz okazję dostrzec jej prawe biodro, nie zapomnij rozpoznać uroczej stokrotki z chińskim wizerunkiem pośrodku. Podczas gdy wiele osób akceptuje, że obraz pozostaje „osobliwy”, inni twierdzą, że miał on być „zagadką”. Niezależnie od tego, jakie jest jego znaczenie, bez wątpienia jest to jeden z najfajniejszych tatuaży Britney.

6. Tatuaż gwiazdy Britney Spears:

Gwiazda Tatuaż

Od czasu do czasu Britney demonstrowała swoje zamiłowanie do tatuaży gwiazd. Na szyi miała liczne skromne tatuaże z gwiazdami, które z czasem zmieniły swoje obszary.

7. Kostka do tatuażu Britney Spears:

Kości tatuaż

Britney zrobiła tatuaż na kości, kiedy poślubiła Kevina Federline’a. Jej lepsza połowa miała na prawym nadgarstku porównawczy niebieski tatuaż w kości. Britney zrobiła tatuaż z czerwoną kostką na lewym nadgarstku.

8. Krzyż Britney Spears Tattoo:

Krzyż Tatuaż

Britney podrapała się w tatuaż z krzyżem podczas swoich słynnych dni załamania. Założyła ten tatuaż tuż po ogoleniu głowy.

9. Trójkąt Britney Spears Tatuaż:

Trójkąt Tatuaż

Główny trójkątny tatuaż Britney pojawił się podczas nagród Teen Choice Awards w 2009 roku. Znaleziony na jej prawej ręce, to mały tatuaż, aby zostać rozpoznanym. Trudno powiedzieć o prawdziwej wadze tego obrazu, jednak wielu akceptuje, że nawiązuje on do iluminatów. Jest to uroczy projekt tatuażu Britney Spears.