Czy jesteś osobą, która lubi kamerę? Lub taki, który zawsze chce być klikany lub chce uchwycić każdą chwilę wokół siebie? Czy aparat jest jedyną rzeczą, jaka istnieje w twoim życiu? Jeśli aparat jest twoją „życiową pasją i karmą”, czas nanieść go we krwi! Czas oddać aparatowi hołd za bycie w twoim życiu przez lata! Kamera pomogła Ci kliknąć wszystkie ulubione wspomnienia, teraz nadszedł czas, abyś kliknął ten aparat na swoim ciele! Możesz mieć je wytatuowane na plecach lub ramieniu albo mały i mały aparat na palcu. Możesz mieć tatuaż z aparatem na ramieniu, jeśli nadal się o tym uczysz. Możesz mieć kolorową lub czarno-białą. Jako aparat fotograficzny może być świetnym pomysłem na tatuaż.

Wzory tatuaży i zdjęcia aparatu

Najlepsze wzory tatuaży i zdjęcia z aparatu:

Poniżej omówimy niesamowite projekty tatuaży z najlepszymi 9 aparatami i pomysły, które pomogą Ci w badaniach nad tatuażem.

1. Stare czasy! Złote Dni:

Dawne czasy! Złote Dni

Jeśli jesteś osobą, która ma dobry wybór aparatów, musisz wybrać ten, który jest Twoim ulubionym lub możesz również wybrać ten, który był Twoim pierwszym aparatem! Najstarszy! Ponieważ zawsze będzie Ci przypominać o zmaganiach, z jakimi się zmagałeś w tamtych czasach, aby pomóc Ci w teraźniejszości iść naprzód!

A jeśli nie masz za tym żadnej historii, nadal możesz wybrać antyczny typ aparatu do nałożenia tuszu na ciało, ponieważ wygląda naprawdę niesamowicie.

2. Zdjęcia z kliknięciami:

Zdjęcia z kliknięciami:

Wykonanie tatuażu z pierwszego zdjęcia, które kliknąłeś z pierwszego aparatu, to również świetny pomysł! Porozmawiaj ze swoim tatuatorem o obrazie, który chcesz uzyskać. Oto, co właściwie będziesz musiał zrobić. To proste, najpierw zrób tatuaż aparatu, z którego kliknąłeś obraz, a następnie wytatuuj ten obraz na obiektywie aparatu i nie tatuuj tego obrazu jako całości!. Da to naprawdę fajny efekt i zawsze będziesz pamiętać, jak bliskie są Ci wspomnienia.

3. Wybierz rozmiar! Wybierz kształt! Wybierz obszar:

Wybierz rozmiar! Wybierz kształt! Wybierz obszar

Jedną z najważniejszych decyzji jest wybór odpowiedniego rozmiaru, kształtu i obszaru ciała do wykonania tatuażu. Ta decyzja jest bardzo ważna i powinna być podjęta mądrze, ponieważ pomoże Ci pokazać swój tatuaż w znaczący i atrakcyjny sposób. Powinieneś być wystarczająco inteligentny, aby podjąć mądrą decyzję i osiągnąć najlepsze wyniki. Powiedzmy, że jeśli chcesz mieć duży tatuaż z aparatem, lepiej mieć go na plecach lub jeśli chcesz mieć mały lub mały tatuaż z aparatu, zrób go na palcu! Wyglądałoby to super uroczo!. Jest to jeden z popularnych wzorów tatuaży dla kobiet.

4. Błysk i światła:

Błysk i światła

Jeśli jesteś osobą, którą kochasz być w centrum uwagi lub osobą urodzoną, aby być w aparacie, możesz wybrać tatuaż aparatu z lampą błyskową! Istnieje wiele nowych wzorów tatuaży z lampami błyskowymi, które wyglądają naprawdę dobrze głównie na ramionach lub karku. Flash pokazuje, że zawsze chcesz zostać kliknięty za każdym razem. Pokazuje, jak bardzo chcesz klikać lub być klikanym przez cały czas!

5. Kamera wideo:

Kamera wideo

Aparat rejestruje nie tylko obrazy, które mogą trwać wiecznie, ale także klipy wideo. Aparat przeszedł ogromne zmiany, ponieważ na początku istniały aparaty pudełkowe, ale teraz mamy wygodny aparat cyfrowy. Mają swoje własne historie, więc dlaczego nie narysować sobie własnej historii klipu wideo. Teraz pytanie brzmi, jak możemy pokazać film za pomocą tatuażu? W tym celu musisz zebrać serię zdjęć, które mogą pokazać wideo osobie, która ją ogląda. To proste, musisz wybrać swój ulubiony film, a następnie wyjąć z niego zdjęcia i zrobić z niego tatuaż! Tak, to tatuaż wideo! Najlepiej zrobić to na nodze lub ramieniu. To jeden z najlepszych wzorów tatuaży dla mężczyzn.

6. Tatuaż aparatu bez aparatu:

Tatuaż aparatu bez aparatu

Kto powiedział, że jeśli chcesz mieć tatuaż z aparatem, będziesz musiał namalować aparat? Nie, nie zawsze tak jest okazywać zainteresowanie, to całkowicie twój wybór. Możesz wybrać rolkę z filmem fotograficznym, akcesoria takie jak stojak na aparat, szczotki do czyszczenia itp. Masz szeroki wybór!

7. Gra w imię:

Nazwa gry

Zagraj w grę imion. Tak, powszechne jest posiadanie tatuażu w alfabecie lub kaligrafii, ale posiadanie go na ulubionym instrumencie nie jest złym pomysłem. Możesz zaprojektować go w dowolnej czcionce, ale zrobić to w taki sposób, aby po nim znalazł się aparat! Lub zaprojektuj tatuaż w takiej formie, aby wyglądał jak aparat fotograficzny i zawierał dużo tekstu pomiędzy nimi.

8. Początkujący:

Początkujący

Jeśli jesteś początkującym w nauce fotografii, zrób sobie tatuaż dla początkujących. To byłby dla ciebie najlepszy tatuaż. Ale poczekaj! Dlaczego ograniczać się tylko do początkujących? Jeśli jesteś profesjonalnym fotografem, ten tatuaż jest również dla Ciebie! Jako profesjonalny fotograf wiesz, jak rozległy jest ten zawód, każdego dnia uczysz się nowych rzeczy, odkrywasz nowe sztuczki i kliknięcia! Co to jest tatuaż dla początkujących? Jest to tatuaż, który podaje nazwy wszystkich części aparatu. Zawsze będzie Ci przypominać, gdzie zacząłeś i gdzie jesteś dzisiaj!. Jest to jeden z uroczych wzorów tatuaży dla dziewcząt.

9. Pokaż swoją miłość:

Pokaż swoją miłość ��

Posiadanie tatuażu z aparatu samo w sobie pokazuje twoją miłość, pasję do aparatu, ale posiadanie tatuażu, który zawsze pozostaje w delikatności w czułości, pokaże, jak głęboko go kochasz! Pokaże troskę, jaką masz w sercu na swoim instrumencie, przedstawi wszystkie twoje uczucia w jednym tatuażu. Możesz zrobić tatuaż aparatem z różanymi kwiatami, kolorowymi, z sercami, bańkami mydlanymi itp. Spraw, aby wyglądał tak miękko i delikatnie, jak masz w sercu!